Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět

Chtěli byste Dakar v Africe, nebo v jižní Americe ?

Afrika
86
74%
Jižní Amerika
30
26%
 
Celkem hlasů: 116

Uživatelský avatar
M.S
Příspěvky: 519
Registrován: pát říj 13, 2006 10:32 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

to truckman: nemůžu nereagovat. Technické názory založené na důvěře v dogmata vyřčené snad jedině BOHY to nemá smysl řešit... :)

Názor na Aleše - evidentně někdo někomu nesed, já sám bych si rozhodně nedovolil negativně hodnotit člověka, kterej má vrozenou chuť jet hranu s větším rizikem že to nedopadne OK, jen proto, že evidentně cítí jak blízko je od nejlepších. Všechny prohlášení, tvrzení, reakce atd jsou jen produktem toho, jak to bere, tak co tady ksakru kdo plácá o aroganci???
čtv pro 30, 2010 5:17 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

bláznům se nemá odporovat :D
tady je něco lepšího http://www.czechdakar.cz/video/pripravy ... ires-video
čtv pro 30, 2010 5:36 pm

Uživatelský avatar
jsafra
Příspěvky: 729
Registrován: úte pro 01, 2009 12:11 am
Bydliště: Pardubice

smazaný příspěvek

Příspěvek

taky tady toho moc nenakecám; mohl bych si někde přečíst ten smazaný příspěvek? to pak je diskuze k ničemu když nevím o čem vlastně byl.. :evil:
čtv pro 30, 2010 5:42 pm

josef805
Příspěvky: 71
Registrován: sob kvě 01, 2010 11:42 am
Bydliště: v.č.

Příspěvek

Já osobně to vidím na nějaký osobní problém s LTT. Že by odmítnutý novinář?
Naopak velká náklonost k Martinu Kolomému. Asi nějaký zakomplexovaný novinář. Osobně fandím všem českým posádkám kamionů. Už se mnou cloumá ta správná závodní horečka!!
čtv pro 30, 2010 5:57 pm

f.lubo
Příspěvky: 198
Registrován: pát led 01, 2010 4:10 pm
Bydliště: vsetín

Příspěvek

To jsem večer napsal a smazal já,čekal jsem,že se do mě všichni pustí a budu za největšího grázla.To co píše truckman je bohužel pravda,nikdy bych nikoho bezdůvodně nepomlouval.Kdybyby jste si vy všichni s ním chtěli pokecat a on vám naznačil,že máte jít do prdele,tak by jste psali to samé.A jak píše KRTEK,na své kamarády může být v pohodě.
lubo
čtv pro 30, 2010 6:56 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Nejen Tomáš Tomeček zvolil výrazné černooranžové zbarvení:
http://www.youtube.com/watch?v=t4J62cmw01Y
http://www.youtube.com/watch?v=DApPyyCi-i0&NR=1
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
čtv pro 30, 2010 7:18 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

černooranžová je prostě LETOS IN :wave:
čtv pro 30, 2010 11:46 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

trochu ten guláš "vosolim" není to o Tatře nebo o Kamazu.... jde o to kdo umí řádně "srůst" s tím autem a kdo ho cítí tak jak by měl.....naprosto souhlasím s názorem, že "mladej" nejmenuji... je namyšlenej fracek, kterýmu se povedlo k tomu všemu se dostat díky rodině a penězům sponzorů... něco umí to jo , ale zdaleka na to nemá....bohužel jeho "kariera" , výsledky, to v průběhu let jasně dokazují,, po těch letech by dnes měl být špička, ale není , vždy je problém "jinde"....keci o tom , že se tam Tatra nehodí, jsou naprostej nesmysl je to vynikající vůz, problém jsou zase jen prachy !!! a podpora továrny, která na to nemá, nemá na to, aby do toho vrazila takový prachy jako rus, kterej do toho dá zlatej důl, ať to stojí, co to stojí, jsme malá zemička, kde nejsou magnáti-ropáci a podobní štědří sponzoři, a ti, co u nás maj prachy, je strkaj jinam ,,, a v neposlední řadě je vybranej špatnej pilot, bohužel... starej, kterej to měl v paži, kvůli zdraví nemůže, a mladej na to prostě nemá, neví, co si může s autem dovolit...nemá pro něj cit...je to jedno s druhým
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát pro 31, 2010 12:05 am

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

hele a co výsledky za posledních 5-let, to vám nestačí ? ne bo co, 3 x třetí, 1 x 4 kdo z vás pisálků postsvil káru na start takový mašinérie.
prostě to je vrcholovej sport a to k tonu patří, zákulisní drby nikoho normálního nezajínají.
Mi ostatní jsme od toho fandit našim :oha:
pát pro 31, 2010 12:36 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

fandit ...fandim, co si myslím a vidim, je moje věc...souhlasit nemusíš.... :wink: zbytek..no comment
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát pro 31, 2010 12:52 am

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tak nějak :wink:
pát pro 31, 2010 1:11 am

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Kraťoulinký pohled do "Parc Fermé" http://www.youtube.com/watch?v=JXrLThqHHrQ
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
pát pro 31, 2010 9:19 am

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

tak se mi do pařátů dostal dnešní Blesk a je tam vyhlášení nejhoršího sportovce roku 2010 v ČR. Na desátém místě se umístil A. Loprais...
Je vidět, že mezi vším tím hokejem, fotbalem, tenisem a ostatním sportem se rallye Dakar v Česku pořád ještě neztratila a sleduje ji dost lidí. Přesto, že v tomhle případě šlo o anketu negativní. Takže přeju všem českým účastníkům letošního Dakaru, ať se umístí letos co nejlépe, aby se v příštím ročníku této zvláštní ankety neobjevilo jméno žádného z nich.
!LIAZ 4life!
pát pro 31, 2010 11:49 am

Uživatelský avatar
Jenki
Příspěvky: 235
Registrován: pát pro 04, 2009 10:52 pm
Bydliště: Krkonoše

Příspěvek

tak přiložím taky do kamen:
...co se týče Aleše, musím ty negativní tvrzení vyvrátit. Je pravda, že "naskočil" do správného vlaku. Za svojí krátkou kariéru ale dokázal, že patří do světové špičky, a to, že nikdo moc nemá v současnosti na fámózní Kamaz, kterej má bezednou šrajtofli, co se dá dělat. Možná by nebyla na škodu změna pravidel. Když byla Puma nedostižitelná, tak se taky měnili, aby se konkurence vyrovnala. Jinak Aleš na mě nikdy nepůsobil jako nafoukaný, neferový člověk. Vždy byl velmi vstřícný, a co se týče vystupování, tak férový člověk. Ale názorama se lišíme očividně :).

Timy: Máš pravdu, dakarskej sport asi u novinářů zcela nevymizel, ale jde o to, kdyby tuto anketu vyhlašovalo jiný periodikum, zda by se v ní objevil. Pravda, na Dakaru jako takovém se nedařilo, ale následnej reparát na SilkWay, teda aspoň podle mě, vyrovnal takříkajíc čísla zase do zelenejch.
pát pro 31, 2010 12:27 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

to tak nežerte,Čagin už je na místě :lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát pro 31, 2010 12:43 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů