Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Veselda
Příspěvky: 154
Registrován: čtv úno 04, 2010 1:13 pm
Bydliště: České Libchavy

Příspěvek

Ten VALMEZ vypadá hodně lákavě - bohužel pro mne mi moje drahá polovice naplánovala něco jiného :wall:
úte bře 04, 2014 7:19 am

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Příspěvek

Španělské přísloví říká: No hay compra gallina por el huevo, tedy něco jako Nekupuj slepici kvůli vejci :-) Takže mi do víkendového programu žádná ženská nekecá, protože jsem šťastně svobodný :-) Jinak novinkou je, že se zahájení zúčastní Karel Loprais s Alešem. Karlovi bude při té příležitosti a předevší při příležitosti jeho včerejších pětašedesátin předán hóóódně veliký dárek, na kterém pracovaly dvě desítky fandů z celé republiky. Dárek veliký ani tak ne objemově, jako obsahově. Jsem zvědavý na jeho reakci :-) Na náměstí bude stát tatrovka Tomáše Tomečka, ale taky někdejší petrobraska, dnes ve správě Robo Kasáka, který rovněž přijede, bugy Dušana Randýska, jeden press car, a pravděpodobně "polská" tatra a asisťák. Jestli přijede Tomáš Ouředníček s hummerem z dílny Míry Zapletala se v tuto chvíli neví, protože jeho tým čeká na potvrzení účasti na soutěži v Saudské Arábii. Tož tak :-)
stř bře 05, 2014 11:49 am

Uživatelský avatar
Šnek
Příspěvky: 1123
Registrován: úte úno 19, 2013 3:53 pm
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak na reakci Karla Lopraise jsem taky zvědav. Doufám, že celá akce bude náležitě zdokumentována pro nás všechny, kteří se z jakéhokoliv důvodu nemohou zúčastnit.
stř bře 05, 2014 1:45 pm

spida
Příspěvky: 1642
Registrován: stř bře 01, 2006 9:28 am
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No celkem 16 lidí včetně mě
Obrázek
stř bře 05, 2014 2:45 pm

rebel8
Příspěvky: 106
Registrován: sob říj 08, 2011 3:36 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Tým Buggyra na veletrhu Aquatherm v Praze Letňany 6. března 2014:

http://rebel8.rajce.idnes.cz/Buggyra_Pr ... _6.3.2014/
čtv bře 06, 2014 5:00 pm

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Příspěvek

Obrázek
čtv bře 06, 2014 7:07 pm

rebel8
Příspěvky: 106
Registrován: sob říj 08, 2011 3:36 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Tým KM Racing na veletrhu Motocykl 2014. Fotografie ze 7. a 8. března 2014.

http://rebel8.rajce.idnes.cz/KM_Racing_Motocykl_2014/
ned bře 09, 2014 8:50 am

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Dakarské odpoledne ve Valašském Meziříčí

Příspěvek

Děkuji všem, kteří včera přišli na Dakarské odpoledne ve Valmezu. Kino Svět bylo na večerním programu plné, Karel Loprais z daru k pětašedesátým narozeninám naměkko a tisíce diváků vidělo valašskomeziříčské náměstí naposledy snad v dobách povinných prvomájových průvodů. Z techniky byly k vidění tři ostré tatrovky, jedna asistenční, čtyři automobily, jedna asistenční dodávka a motorka Ivana Jakeše. Pestrá byla i účast hostů: Karel Loprais, Leo Loprais, Martin Kolomý, Marek Spáčil, Tomáš Tomeček, Robo Kasák, Míla Janáček, Josef Macháček, Ivan Jakeš, Dušan Randýsek, Radek Smolka, Radim Kaplánek, Roman Krejčí a další. Pokusíme se z Dakarského odpoledne do budoucna vytvořit prostor pro setkávání závodníků mezi sebou, s fanoušky i s médii. Myslím že i velké televizní kanály po včerejšku pochopí, že nikde jinde nedostanou jako na stříbrném podnose tolik prostoru pro rozhovory se všemi týmy. Koneckonců i závodníkům přijde vhod prostor pro případné "pečení" různých forem spolupráce, protože na Dakaru na to jednoduše není kdy. Pro rok 2015 uvažujeme o možnosti předváděcích jízd dakarské techniky na nedaleké motokrosové trati, o promítání filmů a klipů různých týmů z celého světa, setkání bez rozdílu barev, setkání s dakarskými legendami, o výstavách fotografií různých fotografů dálkových soutěží, o stálých webových stránkách, prostoru pro vlastní prezentaci všech zúčastněných týmů, různých soutěžích, prodeji dakarských suvenýrů a dalších novinkách. Myslím, že se nám původní záměr promítnout pro pár kamarádů v kině jeden film příjemně zvrtnul. Zachovejte nám přízeň :-)
ned bře 09, 2014 2:30 pm

Silk
Příspěvky: 108
Registrován: pát lis 27, 2009 12:06 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

To JJindra. Na akci ve VM se dá hodně zlepšit dobudoucna. Třeba větší spád a komentátor, který je znalý problematiky a " od fochu", na náměstí to bylo strašné. Prostoje před promítáním a podobně. ( Úvodní komentář v kině taky hodně slabý) Co se ale akci upřít nedá je to, že vůbec vznikla a doufám, že žít bude. Díky pomoci Bonveru a dalších, tedy na začátek skvělé. Když srovnám účast na ostatních týmových akcích, v té době konaných , tak je mi líto jejich vynaloženého úsilí..... :wink:
ned bře 09, 2014 3:07 pm

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Příspěvek

Já tyhle Brouky Pytlíky miluju, i když mají v mnohém pravdu. Čekal jsem, že se Silk či Feremar ozvou. Ve Valmezu šlo o akci pár fandů, kteří do toho šli ve volném čase za vlastní peníze. Nejsme profesionální agentura. Nikdo jiný nic podobného ještě nikdy neuspořádal, takže fakt, že jediný místní spíkr, který byl ochotný těch pár hodin svého času věnovat zdarma fanouškům Dakaru sám o Dakaru moc nevěděl a musel používat tahák ode mě, je jen důsledek toho, že šlo o první pokus a hledání cesty. Těch pár tisíc lidí, co náměstím za tu dobu prošlo, vypadalo spokojeně a hromada dětí šťastně. Spíkr tam jen tvořil jakési křoví, stejně jako například na startu Dakaru. Pokud získáme v budoucnu prostředky, pak si můžeme dovolit zaplatit třeba Vlastu Korce, který je nejen skvělý spíkr, ale i závodník a v tématu erudovaný člověk. Prostoje před promítáním? To jako půlhodinová pauza na občerstvení a toaletu mezi filmy, nebo skutečnost, že na náměstí začala prohlídka techniky ve tři a promítání až v šest? Nebo to, že se do sálu pouštělo v 17:45, což je v kině vcelku běžné? To jsme měli sál nechat otevřený od tří, aby se ti, které zebalo, když sluníčko zalezlo za střechy, měli jít kam vyvalit, když se jim nechtělo utrácet v nějaké restauraci, třeba zrovna té, která je součástí kina? Pokud jde o úvodní komentář, jistě je Silk schopen vylézt z anonymity a nabídnout nějakou lepší použitelnou verzi. My budeme jen rádi za každý konstruktivní přístup. Co má prosím Bonver společného s akcí Dakarské odpoledne? To, že je kamarád Honza Kulajta synem majitele společnosti Bonver? Asi to bude znít divně, ale to je asi tak vše. Bonver na to, ani nikdo jiný, nedal ani korunu, a po nikom jsme to ani napoprvé nechtěli, protože zatím jen hledáme cestu a formu. Učíme se. To, že se tam objevila "polská" tatrovka a asisťák BDP je právě zásluhou vyjednávání Honzy Kulajty, takže tam by se nějaká souvislost hledat mohla, ovšem měla by stejnou váhu, jako byla účast Karla Lopraise, Tomečka, Machuse a hromady dalších lidí, majitelů přistavené techniky, modelářů, personálu na rautu atd. V případě "polského" závoďáku nešlo ani zdaleka o jedinou techniku, která byla na náměstí přistavena, dokonce šlo o techniku, se kterou se nepočítalo, jak je koneckonců zřejmé z vývoje infa na facebooku akce a jiných místech. Nesoutěžíme s nikým o to, zda na naše akce přijde nejvíce lidí. Snažíme se jen Dakar a další podobné soutěže přiblížit obyčejným lidem a pomoci závodníkům zlomit mediální bariéru. Chápu a respektuju, že má každý nárok se zde svobodně vyjádřit. V tomto kontextu rád snesu konstruktivní kritiku a uvítám nápady od kohokoliv. Snad snesete i mé jednoznačné vyjádření. Pozoruju už nějakou dobu příspěvky od člověka, který se skrývá pod pseudonymem Silk. Od počátku tuším, odkud vítr vane, stačí si kliknou na historii, obsah jeho příspěvků a dát si vše do souvislosti událostí té které doby. Výsledkem je dojem, že Silkovi jde z důvodu, který jen tuším, o (promiňte) anonymní rozesírání čehokoliv, na co sáhnu. Abych to však shrnul - Silk mi může se svou kritikou políbit záda tam, kde přestávají mít své slušné pojmenování. Má koneckonců svobodnou volbu - na naše akce nechodit, případně sám uspořádat něco, co bude hned napoprvé zcela dokonalé.
Naposledy upravil(a) J.Jindra dne ned bře 09, 2014 6:14 pm, celkem upraveno 1 x.
ned bře 09, 2014 3:54 pm

Kirbi
Příspěvky: 174
Registrován: pon čer 17, 2013 4:16 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Pane Jindra máte můj obdiv uspořádat takovou akci s plno dalšími lidmy klobouk dolů ! Nenechte si kazit náladu lidmy,kteří jen hledají nedostatky. Mrzí mě, že jsem se nemohl přijet taky podívat holt to mám ale dálku.. Mám otázečku nebylo by pak video z této akce ? :) Děkuju
ned bře 09, 2014 5:07 pm

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Příspěvek

Díky, ale obdiv vážně nehledám. O mě tady vůbec nejde. Nemám ambice stavět se někde před publikum, před lamery a v podstatě se v takové roli ani dobře necítím. Lépe je mi za kamerou, nebo ve studiu. Snažíme se jen s kamarády trochu oprášit zašlou slávu Dakaru a propojit zabedněná média k závodníkům v celé šíři. Především však chceme něco pozitivního udělat pro tohle sportovní odvětví jako takové. To je ale myslím většině lidí jasné, stejně jako se spousta lidí dovtípí, proč Silk zmiňuje právě Bonver, ačkoliv tam bylo dalších osm vehiklů z jiných týmů. Nějaký jednoduchý klip z akce střihneme. Že se s ním nebude nikdo moc párat říkám dopředu.
Naposledy upravil(a) J.Jindra dne ned bře 09, 2014 6:15 pm, celkem upraveno 2 x.
ned bře 09, 2014 5:21 pm

Antonín Švihel
Příspěvky: 286
Registrován: stř led 09, 2013 5:16 pm
Bydliště: Krnov

Příspěvek

Jardo nerozčiluj se. Akce ve Val-Mezu byla Super po všech stránkách. Byla stejně dobrá jako loňská akce v Bruntále na premiéře Tvého filmu. Tam bylo taky narváno tak že lidi seděli na schodech anebo si někteří přinesli židle a seděli podél bočních stěn kinosálu. Nevadilo nám že jsme my nedočkaví čekali půl hodiny před kinem. A to před kinem nebylo žádné závodní auto. Val-Mez byl a vždy bude tím nejvhodnějším místem pro konání podobných akcí. Na jeho náměstí se každoročně konají auto moto akce. Valašsko má spoustu motoristických fanoušků a ti se neposerou z mrazu ani ze slunka v případě že by museli počkat na zahájení o půl hodiny déle. A moderátor ? Když bude Vlastík Korec tak to bude dobré, ale klidně to může moderovat i ten co moderoval Valašského ftáka na Kacabaji. Takže to nejhlavnější bylo splněno: ..... Těch pár tisíc lidí, co náměstím za tu dobu prošlo, vypadalo spokojeně a hromada dětí šťastně. :!:
ned bře 09, 2014 5:28 pm

pekos dakar
Příspěvky: 302
Registrován: čtv úno 13, 2014 4:16 pm
Bydliště: příbor

Příspěvek

Jardo, dobrá akce. A ty filmy to byla paráda. Na počítači jsou ty filmy dobrý ale v tom kině to je skvělé. A kdyby to příští rok bylo i s projíždkou po motokrosové trati, tak věřím že by to přitáhlo hodně fanoušků dakaru. Palec nahoru. Včera jsme se spolu bavili u Tomášové TATRY. Kdyby jsi potřeboval nějaké filmy nebo fotky z AER tak se ozvi.
Pekos.
Naposledy upravil(a) pekos dakar dne ned bře 09, 2014 8:27 pm, celkem upraveno 2 x.
ned bře 09, 2014 6:25 pm

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Příspěvek

Omlouvám se, že jsem se nechal unést. Jede se dál, bez ohledu na Silky či další anonymy.
ned bře 09, 2014 6:31 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů