Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

Z Bruntálu míří do africké pouště
http://bruntalsky.denik.cz/zpravy_regio ... 21012.html
pát říj 12, 2012 10:14 am

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1490
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Příspěvek

To je článek :) Prý: "že Marek osobně vyzkoušel C13 při letošní Rally Dakar.." či "Baghira"
S tím motorem to chápu (i když je snadno zjistitelné, že Marek letos nejel), ale divím se, že si ten novinář nezjistí tak snadnou věc, jako jak se správně jmenuje tým Buggyra (2 vteřiny na googlu).
pát říj 12, 2012 10:58 am

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

Už jsem psal autorovi, aby si to opravil. :wink:
pát říj 12, 2012 11:17 am

filip 90
Příspěvky: 6367
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

MT Rally Drawsko Pomorskie

Příspěvek

Vybojovali jsme třetí místo!!! Článek a spousty fotek naleznete ZDE

Obrázek Obrázek Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=nKZfO-pZlWY
http://www.youtube.com/watch?v=bUJPbsiGQqY
Filip Nikl
stř říj 17, 2012 7:54 pm

ateliersk
Příspěvky: 329
Registrován: stř led 05, 2011 8:28 am
Bydliště: Kutná Hora

Příspěvek

Nechapu proc clanek a fotky nedate na sve stranky, ale na nejakou priblblou "ksichtknihu" vyzadujici nejakou registraci :twisted: . Clanek a fotky patri na stranky, na "ksichtknihu: patri veci se kterymi se chci podelit se svymi prateli z "facebooku" . Myslel jsem ze mate stranky k vasi propagaci, a pro sirokou verejnost a tudiz i ke sdelovani novinek.

Pepa
čtv říj 18, 2012 8:29 am

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1490
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Příspěvek

ateliersk: Taky ten web nemusím, ale tohle prohlédnout lze bez registrace. Sice mi vždycky trvá, než se v tom fejsbůkovým chaosu zorientuju...
čtv říj 18, 2012 9:11 am

filip 90
Příspěvky: 6367
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Na našich stránkách se samozřejmě článek i fotky objeví. Na Facebooku jsou dříve z důvodu jednoduchosti vložení, navíc je možné stránky zhlédnout bez registrace. Toto řešení jsme zvolili z důvodu urychlení informovanosti našich fanoušků, kteří jsou naši přátelé ať už jsou registrovaní nebo ne. Pokud vám Facebook tak strašně vadí, tak si počkejte do konce týdne a můžete se na fotky a článek podívat na našich stránkách. :wink: :D
Naposledy upravil(a) filip 90 dne čtv říj 18, 2012 10:48 am, celkem upraveno 1 x.
Filip Nikl
čtv říj 18, 2012 10:45 am

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2211
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

naprosto souhlasím. Taky jsem se lekl, že se k tomu článku ani nedostanu - naštěstí stačilo kliknout na "zavřít". Ale ten zmatek na tom FB je fakt šílený - prostě nechápu. Pro příště bych se tedy taky přimlouval za vyvěšování takovýchto informací na ofiko stránky - koneckonců jsou docela pěkně zpracované, tak si snad zaslouží přednost před nějakým FB.
!LIAZ 4life!
čtv říj 18, 2012 10:45 am

michalCCR
Příspěvky: 716
Registrován: sob úno 09, 2008 7:03 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Po tretej etape opäť bližšie k pódiu

Příspěvek

V polčase súťaže OiLibya Rallye du Maroc tím Oleoban / MAN Portugal stále bojuje o miesto na stupni víťazov. Z doterajších troch etáp bola Elisabete Jacinto dva razy rýchlejšia než vlaňajší víťaz Miki Biasion.

Portugalská jazdkyňa v tretej etape znovu preukázala svoje jazdecké umenie, 291 kilometrov dlhý meraný úsek zvládol medzi kamiónmi lepšie už len dominantný Gérard de Rooy. Po odjazdení polovice zo šiestich etáp si pozíciu v celkovom hodnotení o jednu priečku vylepšila a je momentálne štvrtá.

V Maroku sa Elisabete Jacinto vytrvalo drží v popredí výsledkovej listiny a uvažuje na možnosťou skončiť v prvej trojke. „Od začiatku sme vedeli že táto súťaž bude náročná a bude sa tvrdo bojovať. Zišli sa tu silné tímy s vynikajúcimi kamiónmi. Nám sa však darí napredovať v dobrom tempe a stále sa snažíme o náš prvoradý cieľ; skončiť na pódiu,“ uviedla Elisabete v cieli tretej etapy.

Na konci prvého súťažného dňa, po zverejnení oficiálnych výsledkov, portugalská posádka poskočila na druhú priečku, keď Miki Biasion inkasoval 30-minútovú penalizáciu. V druhej etape kvôli jej náročnosti nabrali stratu, stále však patrili medzi päť najlepších kamiónov. V spoločnom hodnotení s osobnými autami dosiahla Elisabete Jacinto v tretej etape na dvanástu priečku a priblížila sa bližšie k pódiu.

Poradie po tretej etape:
1. Gérard de Rooy, Rom Colsoul, Darek Rodewald (IVECO) 9:59:48
2. Miki Biasion, Bart de Gooyert, Giorgio Albiero (IVECO) 11:03:30
3. Peter van den Bosch, Wouter Rosegaar, Patrick Bouw (DAF) 12:07:56
4. Elisabete Jacinto, Jose Marques, Marco Cochinho (MAN) 12:18:55
5. Eimbert Timmermans, Bart Gloudemans, Eric Verhagen (DAF) 13:37:47

Obrázek Obrázek
čtv říj 18, 2012 2:01 pm

spida
Příspěvky: 1642
Registrován: stř bře 01, 2006 9:28 am
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pánové ať chcete nebo ne tak fejs vládne světu. I já jsem se teto věci širokým obloukem vyhýbal a nakonec jsem se nechal přesvědčit. Po dvou letech registrace toho nelituji. Nejen že jsem našel spoustu přátel a známých z mládí, ale hodně to pomohlo propagaci mých modelů po celém světě. O jednoduchost vkládání příspěvků a fotek ani nemluvím. Rychlost a jednoduchost s jakou vložíte aktualitu přímo z místa dění je pecka.
Já využívám i swůj web pro sdělení novinek, ale na fejsu to mám vždycky dřív.
Nikomu to nevnucuji, ale pokud fejs využívate a nezneužíváte, tak je to fajn věc.
Ale už to tu prosím neřešte. je to trochu of topic :wink:
Obrázek
čtv říj 18, 2012 2:06 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Teda Bětka válí, panečku. Na to, že to její auto asi taky není bůhvíjaká hitparáda :!:

Spida: Pod to se podepíšu!
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
čtv říj 18, 2012 10:10 pm

michalCCR
Příspěvky: 716
Registrován: sob úno 09, 2008 7:03 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Elisabete Jacinto sa vracia na tretiu priečku

Příspěvek

V etape poznačenej extrémne nepriaznivým počasím, sa v kategórii kamiónov za vedúcou dvojicou opäť menilo poradie, tentoraz v prospech tímu Oleoban / MAN Portugal. Kým pred štartom štvrtej etapy strácala portugalská trojica na tretieho Petera van den Boscha jedenásť minút, v cieli bola od holandského súpera o takmer tri hodiny rýchlejšia a vrátila sa na tretiu priečku.

Na trati náročnej etapy strávila Elisabete Jacinto takmer päť a pol hodiny a medzi kamiónmi skončila piata. V celkovom poradí má na štvrtého Claudia Bellinu náskok vyše dvoch hodín.

Bola to ťažká etapa s množstvom piesku do ktorého náš ťažký kamión poľahky zapadne. Viackrát sme museli stáť, buď aby sme vykopali kamión, alebo nasadili vyzutú gumu späť na disk. Napriek všetkému sú naše vyhliadky skončiť na pódiu stále lepšie. Do cieľa zostávajú ešte dva dni, zatiaľ môžeme náš výkon hodnotiť pozitívne,“ konštatovala Elisabete Jacinto po štvrtej etape.

Obrázek Obrázek
pát říj 19, 2012 10:58 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

startovní listina http://www.elchott.com/
sob říj 20, 2012 7:04 am

ateliersk
Příspěvky: 329
Registrován: stř led 05, 2011 8:28 am
Bydliště: Kutná Hora

Příspěvek

Myslel jsem si kdyz jsem to zacal cist, ze si Marek Spacil pred spanim "slehnul" neco na "dobrou naladu" , ale v poslednim odstavci jsem pochopil ze sjetej neni :D

http://www.czech-dakar.cz/odjezd-na-el-chott-2012/

Pepa
sob říj 20, 2012 7:16 am

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1490
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Příspěvek

Teda, tam je Čechů. Jsem zvědavý, jak si povede Adam Staněk a potažmo jeho tatroTatra. To je jeho první velký maraton, ne? :)
sob říj 20, 2012 9:37 am

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů