Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
koca
Příspěvky: 227
Registrován: úte led 05, 2010 12:41 pm
Bydliště: Krupka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Také se přidávám ke gratulaci Tomovi :driver: a celému týmu LRT a musím pochválit perfektní reportáže a videa z průbehu rally na stránkách LRT... :clap: :clap: :clap:
ned led 09, 2011 3:46 pm

wrip
Příspěvky: 368
Registrován: pon led 04, 2010 11:46 pm
Bydliště: ČR - všude dobře

Příspěvek

Marko, michalCCR:
Vždyť já vím že máte pravdu. A před jejím výkonem se skláním i před tím co a jak v životě odjela a zajela. Skutečně, je to paní jezdkyně.
Ale právě proto mi vadí její vyjádření, cituji: "... že byla zbavena vítěství". Možná je to hloupý překlad, snad. Ale k ní to dosud nepatřilo. Byla vždycky korektní, uznalá.
A k té poslední etapě? Co si pamatuju, tak pokud tam nešlo vysloveně o vteřinky nebo o minutky .... tak byla chápána jako spanilá jízda. Jako jízda poděkování všem. Fandům, soupeřům, divákům, pořadatelům. Tady (dnes), pokud se nemýlím, tak o minuty a už vůbec ne o vteřinky nešlo. A v takovém případě se sportovně umožnilo vítězi, aby to byl on, koho kamery budou zabírat jako prvního při průjezdu cílem.
Takže ještě jednou. Blahopřeju jí ke druhému místu a z celého srdce jí ho přeju a raduju se spolu s ní. Vítěz je ale někdo jiný.
Jasně, namítnete, že vítězové jsou všichni co dojeli do cíle ... Je to pravda, ale to je už o něčem jiném.
Kluci, nevím. Já ale vždycky raději říkám co udělám špatně než to, co kdo má lepší. Že to lepší nemám já je můj problém. Tomovi tam taky nějaký ten kůň chybí a nezaregistroval jsem, že by řekl, že Kovacs nebo ona vyhráli ty první etapy proto, že to mají "nadupanější".

Vyjádřil jsem jenom svůj názor a teď utíkám z Dakaru na jiné stránky, abych fandil těm, co nám zbyli na Dakaru.
Pochopitelně i Svitkovi a Jakešovi.
Čau, uvidíme se tam.
ned led 09, 2011 3:49 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

zbavena vítěství už byla tím, že startoval Tom a jeho parta :lol:
ned led 09, 2011 3:59 pm

Jiří Vintr
Příspěvky: 2347
Registrován: čtv srp 27, 2009 10:44 am

Příspěvek

Vůči Elisabete klídek. Znám se s ní osobně, je to i celkem kámoška, v Portugalsku mi hodně pomohla a když jsem přijel na Dakar na vlastní pěst jen s baťohem na zádech, pozvala mě na silvestrovskou oslavu v Portimao se svým týmem, od večeře hupla do taxíku a zajela si pro mě na druhý konec města. Tomáše vždycky vrcholně uznávala, nejvíc z Čechů, taky toho vedle sebe nejvíc odjeli, už když měl dlouhý předek, tak zdůrazňovala, že Tomáš je rychlejšáí a má rychlejší auto. když přišla o Renault, prvně kontaktovala mě, abych jí dohodil kontakty do obou tatrováckých týmů, zda by to nešlo s Tatrou. No a samozřejmě to bere tak trochu jako svou soutěž (pro ni hlavní akce roku, jistěže chce uspět), pro Portugalsko je závodění v této krajině zajímavější a pro ni je to šance něco dobýt, protože v JA by ji neměla. vlastně se do JA ani nechce vrátit, v roce 2009 neměla štěstí, navíc z Dakaru zažila jen Patagonii, která byla o ničem. Samozřejmě, super. jsem hlavně rád, že Tomášova Tatra vyhrála a kluci byli odměněni za tvrdou práci. Co jsem tu četl, tak ta soutěž byla o dost tvrdší, než jsem i sám čekal, byla to taková cesta ke kořenům afrického závodění. kluci podali výborný výkon takového "dakaristického" typu a zaslouží uznání a moc se těším, až se mi ty dva podvozky 1:32, co tu mám na stole po pravé ruce, zbarví do oranžovo-černa a žluto-zelena. I přesto , že AER je moc zajímavá rallye, mám na paměti i to, že po stránce konkurence je to dnes ve světě třetí liga. To však nijak nesnižuje výkon všech, kteří ji dokončili nebo dokonce vyhráli. myslím, že klukům se ta soutěž velmi líbila a líbilo se jim i pospolité prostředí, které ji provází. každý je prostě jiný - takovému Alešovi by tam chyběl Kamaz i de Rooy. Ale každý nemusí mít jednotný systém, proč závodí - jednotné mají všichni něco jiného: touhu uspět a dosáhnout cíle. Palec nahoru :-)
ned led 09, 2011 4:01 pm

Liaz08
Příspěvky: 345
Registrován: ned kvě 09, 2010 11:30 pm
Bydliště: Valašské Království

Příspěvek

Sláva Tomovi Tomečkovi! :wave: Jsem to Tomovi po těch dvou nepodařených startech v JA moc přál a on dojel do cíle na stupni nejvyšším :) Chválím celý jeho tým, protože udělali kus skvělé práce! Taky moc děkuji za skvělé videa z AER, které TT prezentoval na svém webu! ;) Ještě jednou obrovská gratulace za výborné umístění!!! :clap: :clap: :clap:
Liaz má své specifické kouzlo, kterému nelze odolat.
ned led 09, 2011 4:05 pm

Uživatelský avatar
H-car
Příspěvky: 208
Registrován: pon lis 30, 2009 8:22 am
Bydliště: Světlá nad Sázavou

Příspěvek

Gratulace :wave:
ned led 09, 2011 5:19 pm

Uživatelský avatar
jirkas
Příspěvky: 603
Registrován: pon lis 05, 2007 12:37 pm
Bydliště: Lovosice

Příspěvek

Tak jsem musel být dneska nečekaně mimo a o hlavní finále jsem přišel - průjezd cílovou metou.
Velká gratulace Tomovi a všem kolem něj, kteří se postarali o to, že Tatra dojela do cíle, o to, že jsme mohli sledovat zajímavé záběry, o to, že jsme mohli číst úžasné zážitky a to, že se můžeme společně radovat z 1.místa.

:banana: :wave: :banana: :clap: :clap: :clap:
ned led 09, 2011 5:44 pm

Uživatelský avatar
jsafra
Příspěvky: 732
Registrován: úte pro 01, 2009 12:11 am
Bydliště: Pardubice

Příspěvek

konečně protržená smůla za poslední ročníky, gratujuju :D
ned led 09, 2011 6:07 pm

Uživatelský avatar
Rickr
Příspěvky: 218
Registrován: stř srp 15, 2007 9:42 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Tak vzhledem k pracovnímu vytížení pozdě ale přece se připojuji ke gratulaci Tomovi k prvému místu. :banana:
A současně zasílám poděkování i celému týmu kamionu baile za reprezentaci značky Tatra jako spolehlivého vozu pro organizátory. To je totiž možná ještě důležitější než výhra.
Zahrabal se sám, ven ho tahají dva.
ned led 09, 2011 6:25 pm

Milan81
Příspěvky: 15
Registrován: pon pro 27, 2010 8:48 pm
Bydliště: slovensko

Příspěvek

Gratullujem tomovy a celemu teamu :banana: :wave: :thumbud:
ned led 09, 2011 7:03 pm

Pitris
Příspěvky: 694
Registrován: pát kvě 16, 2008 9:17 pm

Příspěvek

Taky se připojuji k veliké gratulaci Tomovi, Vojtovi a celému týmu.
Taky děkuji za perfektní zpravodajství z celé AER, kéž by takové měli i ostatní týmy z Jižní Ameriky.
Jo a dorazí ještě kompletní video z 6. a 7. dne? :)
ned led 09, 2011 7:27 pm

Uživatelský avatar
VVothan
Příspěvky: 153
Registrován: ned led 04, 2009 11:17 pm
Bydliště: Olomouc

Příspěvek

Velmi pěkná soutěž, s velmi příjemným výsledkem...něco mi říká, že kamionů tam bude o něco více... :-)
ned led 09, 2011 7:57 pm

medved
Příspěvky: 474
Registrován: stř pro 06, 2006 6:59 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Myslim, ze to Toma muselo strasne bavit.

A celkem musim rict - i jak sleduju (medialni a internetovej obraz) i ostatni tymy na dakaru i na AER - tak LRT pusobi jako sice malej, ale nesmirne profesionalni a dobre organizovany a vysoce efektivni tym. Jako jediny (pokud se nemylim) obsadil oba zavody - v jednom vyhral a v druhem jel dlouho celo. A super zpravodajstvi (az tedy Mira Martinec dopise tu prihodu s tim zvracenim :P ). A i anglicky ! (clovek pak s chuti muze posilat linky kamaradum, kteri nemluvi cesky)
Zaimponovalo mi, jak Tomova asistence pomohla Balai Tatre - byt riskoval, ze mu bude po etape chybet technicka podpora!

Damy a panove - klobouk dolu! Delate to dobre! Blahopreji vsem!
ned led 09, 2011 8:09 pm

Liaz08
Příspěvky: 345
Registrován: ned kvě 09, 2010 11:30 pm
Bydliště: Valašské Království

Příspěvek

medved: před tebou taky klobouk dolů, pěkně jsi to napsal! ;) :clap:
Liaz má své specifické kouzlo, kterému nelze odolat.
ned led 09, 2011 8:25 pm

ToFF
Příspěvky: 287
Registrován: čtv čer 08, 2006 9:59 pm
Bydliště: U Ostravy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Medved: dík... nad tou anglickou verzí někdy malomyslním, zda to má význam , když o nás nemluví ani doma. Teď vím, že má a hned se mi to bude líp dělat. Akorát letos chudák kamarád překladatel... Vojta ml. to rozjel v románovém stylu :-)
Potvrzuji že jako jediní jsme byli na Dakaru a AER, tedy lidé z LRT mající občanství ČR :-)
No a pak... my to zpravodajství děláme už 10 let, za tu dobu se to rozrostlo, obohatilo se o video, ale musí být lidé, co jsou přímo na závodě a chtějí to dělat.
Díky všem za podporu, odkážu sem na forum Toma Tomečka, až se vrátí a bude mít klid na čtení.
ToFF
ned led 09, 2011 8:40 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 57 hostů