Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

mxmaki
Příspěvky: 1325
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:45 am

Diskuze k MISS MARATHON 2011

Příspěvek

Zakládám toto téma, aby stejně jako loni diskuse kolem hlasování nepřekážela při sčítání hlasů a aby to bylo trošku přehlednější
milda: mám takovej pocit že je 17 MAN, VEKA MAN With a Mission, P.Versluis byli taky faceliftovaní
mělo by to být naopak, Vliet(žlutý) a Versluis(zelený) jedou s novějšími auty a Echter(bílý) jede se starším faceliftovaným vozem
vzhledově auta se ale liší jen zbarvením některých částí pro jejich odlišení a Echterovo auto je o trochu vyšší (je vidět na fotce u čísla 5)

takže je pravda, že číslo 17 je tam možná zbytečně, rozhodně a fotka neodpovídá stavu na dakaru a je na ní echterův vůz
sob pro 25, 2010 10:37 am

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Protože mi neni v posledních dvou dnech zrovna nejlíp, upravil jusem startovku Missky tak, aby se to dalo jakž takž brát jako OK. Smazal jsem nejdříve všechna auta, jejichž fotky jsem prostě nedohledal a díky bohu jim zatím nebyl přiřknut hlas.Pole se zkrátilo na 41 vozů, ale zapomněl jsem smazat ten MAN od VEKA teamu. Tak jsem to ještě doopravil, ale běžná čísla už jsem neopravoval, tak je u č.17 napsáno "SMAZÁNO".
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
sob pro 25, 2010 3:19 pm

tra
Příspěvky: 1045
Registrován: čtv dub 24, 2008 6:35 pm
Bydliště: Chrudim

Příspěvek

Když tak sleduji průběh soutěže, tak mimo boj mezi příznivci Tater, který se dal očekávat, mne mile překvapuje stálá přízeň pro LIAZ. Je to vlastně už třetí rok téměř stejné auto a stále se líbí nejen mně a to jsem rád :thumbud:
stř pro 29, 2010 2:00 pm

Uživatelský avatar
Jarda Š.
Příspěvky: 237
Registrován: úte úno 27, 2007 12:47 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek

No jesli to nebude tím, že většina z nás dává hlas tomu komu fandí a vzhled je až na druhém místě :lol:
stř pro 29, 2010 9:11 pm

filip 90
Příspěvky: 6367
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No a nebo je prostě LIAZka pěkná. A to je.
Filip Nikl
stř pro 29, 2010 9:56 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Tak zatím to vypadá že loňská honba za "samolepkou" se zrušením samolepky a posunutím ankety do doby, kdy týmy mají svojí práce dost, konat nebude. Alespoň k něčemu je ten posun dobrej :D
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
sob led 01, 2011 2:55 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Tak přeci jen jede Chen Ho Huang s Renaultem, jako dorovod.
Obrázek
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
ned led 02, 2011 1:11 pm

Marko
Příspěvky: 1116
Registrován: pát bře 14, 2008 2:02 pm

Příspěvek

Ano, je to nakoniec ten Kerax. :roll: Znamy, ktory je v BA sa na to pytal Chen Ho Huanga a je to tak, ze samozrejme mali statovat so svojim Unimogom. Lenze ten pri testovani poskodili a realne hrozilo, ze sa im ho nepodari opravit vcas. Aby C-H-H mohol na Dakare vobec startovat, preventivne zmenil po dohode s ASO prihlasku a nahlasil sa ako clen posadky svojho asistencneho kamionu. S tym, ze ak stihnu pripravit Unimog, pojdu s nim. To sa nakoniec aj podarilo, ale jeho odoslanie do BA by bolo na hrane a nemusel by dorazit na start vcas. Tak to nakoniec nechali tak a idu s asistencnym Keraxom, ktory ale neasistuje nicomu. :cry:
ned led 02, 2011 1:46 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Hustý. Díky za info :wink:
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
ned led 02, 2011 2:47 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Tak se nemůžu zbavit dojmu, že auta, která jsou zvolena za Miss nemají prostě v soutěži štěstí. I když letos byla Miss vyhlášena až poté, co skutečný vítěz ankety odstoupil, i tak je to diskutabilní. To se na to můžu vyseru :D
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
ned led 09, 2011 6:17 pm

medved
Příspěvky: 474
Registrován: stř pro 06, 2006 6:59 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

A ja jsem na to prisel !!!! Je to tou nastavbou. Az budou mit hnusnejsi nastavbu, nevyhrajou miss a dojedou :D
ned led 09, 2011 7:52 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Omlouvám se, že to dávám sem, ale nebudu zakládat kvůli kravině nové téma.
Panstvo, mám pro Vás na zkrácení dlouhých chvil v průběhu roku připravenej jeden bonbónek. Chtěl bych konečně taky udělat anketu, v níž by se hlasovalo o nejhezčí návrhy vozů, které by připravili zdejší uživatelé. Něco podobného, jako byla u Lopraisů akce ohledně JAMALu. A od Vás chci slyšet, jestli to má nějakou cenu, nebo se na to mam vykašlat?
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
ned led 16, 2011 6:42 pm

Uživatelský avatar
M.S
Příspěvky: 519
Registrován: pát říj 13, 2006 10:32 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Proč ne, ale chtělo by to zadat mantinely, jakej vzor, jaká kategorie, atd...
Myslim že na "Jamala" sem přišlo hodně návrhů, a v nich bylo dost zajímavých myšlenek.

A co se týká třeba konkrétně pravidel Superproduction, je tam cosi o výšce nástavby min. do poloviny za budkou v její výšce. Stačí se letos podívat na Ginafy DeRooye, na Astana Kamaz, možná to ani Kovács nebude mít exaktně a to píšu jen ty co mě teď napadly. Zkrátka si z tohoto dělají teamy dobrý den, tak proč ne my tady?
A to se týká i dalších konkrétních detailů, který by bylo dobře, pokud chceš udělat anketu tohoto rázu, nějak definovat...
ned led 16, 2011 7:16 pm

wrip
Příspěvky: 368
Registrován: pon led 04, 2010 11:46 pm
Bydliště: ČR - všude dobře

Příspěvek

Tome, stejně v té anketě zvítězí Olda. Tak ať to omaluje rovnou všechno ... :lol: :lol: :lol: :P

Ne, vážně.... dobrý nápad. Pro ty, co to daj ... Když dovolíte, tak já budu na to jenom čučet a pak někdy dávat svoje komentáře. Jestli vám to tak stačí, tak jdu do toho.
- Tatře to sluší víc na bedně jak na boudě -
.
ned led 16, 2011 7:25 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Pravidla budou, ale spíš bych to viděl nějak obecně. Určitě budou muset kabiny vozů vycházet ze sériových vozů, tu výšku nástavby bych nechal jak je to v pravidlech, tj. co píše Marek do půlky auta atd. To se ještě nějak vymyslí. Dejte mi čas do půlky února a já něco vymyslim, s někým se poradim po SZ. Zejména se znalci :)
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
ned led 16, 2011 8:02 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů