Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Zamčeno
Marko
Příspěvky: 1116
Registrován: pát bře 14, 2008 2:02 pm

Příspěvek

Ja som to len tak skusil nadhodit. Popravde, cakal som, ze to bude nad ramec mozneho.

Zaujala ma ale veta: "Především jde o témata a prostor určený výhradně pro dvorní fotografy a kameramany ASO, s nikým jiným se tihle lidé prostě bavit nebudou. "

To uz je vazne tak daleko, ze sa nedá urobit s vedenim Dakaru normalny, ludsky rozhovor, mimo nejakeho interneho, alebo "interneho" PR interview?! :( :roll:
pát led 04, 2013 11:20 pm

KudlaCZ
Příspěvky: 144
Registrován: sob pro 29, 2012 3:54 pm
Bydliště: Kudlovice

Příspěvek

Nevíte o nějakém přípém přenosu ze zahájení ??
pát led 04, 2013 11:34 pm

Uživatelský avatar
Puťo
Příspěvky: 1111
Registrován: stř lis 23, 2011 11:10 am

Příspěvek

Jindra: dakujem za akekolvek priblizenie atmosfery z JA a vyriadte tym fachmanom nech ten znak nechaju tam kde ma byt :lol:
pát led 04, 2013 11:42 pm

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Marko

Příspěvek

Taková už je realita. Rozhovory s lidmi jako je Etienne můžou dělat jen ti, co se akreditují jako televize, což je částka, za kterou bych koupil menší terénní auto. Normálně jsem se vždy akreditoval jako fotograf za 3000 euro a video hold musel dělat načerno. No a letos je to jako za starých časů, kdy jsem v tomhle oboru začínal, tedy jen s tzv.denní akreditací, což v praxi znamená, že se dostanu oficiálně jen čtyřikrát do bivaku a na trati jsem jako jakýkoliv jiný divák. Navíc je tady velký handicap toho, že vybouchlo auto a budu se 2/3 cesty pohybovat na motorce. Nějak už to dopadne a životní zkušenost mi říká, že všechno zlé se nakonec otočí v něco nečekaně pozitivní, v novou zkušenost a velké dobrodružství. Upřímně řečeno, nebýt této neplánované situace, nikdy by mě nenapadlo se prohánět na motorce Andama :wink: Takže jsem za to vlastně svým způsobem rád a chci si to užít. Pokud se mi podaří z toho postavit film, který bude lepší, než předloňští Rváči, kteří nedávno dostali cenu na Mezinárodním festivalu outdoorových filmů, budu rád a bude to satisfakce, že i v tvrdých podmínkách to jde, když se chce. Focení samozřejmě nepočítám, to je samosebou. Mimochodem, je pro nás moc velká škoda, že Patr Lusk marodí a na Dakaru letos nebude. Smekám před jeho prací kulicha a přeju mu, aby se dal brzo dopořádku.
sob led 05, 2013 12:02 am

slobo
Příspěvky: 697
Registrován: stř srp 19, 2009 2:09 pm
Bydliště: ICTY local in The Haague

Příspěvek

sob led 05, 2013 7:51 am

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

Člověk je pár dní mimo civilizaci a nestačí pak ani číst...

Loprais - logo Tatra: Ať už to bylo či nebylo jakkoliv, jsem rád, že nakonec zvítězil zdravý rozum!!! Protože jinak by to byla fraška. Aleš má letos z našich graficky jednoznačně nejhezčí kamion a to logo bylo jediné, co tomu scházelo. :clap: Teď už je to naprosto v pořádku! :finish:

Mrzí mě neúčast PL, protože jeho snímky jsou famózní a nebojím se říci - nejlepší! Tak snad příště a ve zdraví. 8)

A našim borcům (rozuměj: česko-slovenským) přeji před první etapou jen to nejlepší! Hlavně štěstí. Tak ať se daří!
sob led 05, 2013 4:35 pm

ned led 06, 2013 12:55 am

Uživatelský avatar
Závozník
Semex
Příspěvky: 302
Registrován: sob zář 26, 2009 1:42 pm
Bydliště: Valašsko

Příspěvek

Jestli se můžu zeptat, jak je to tedy s výobou těch každodenních sestřihů? Zítovi přichází už hotový film, který namluví, nebo mu chodí záběy, které se pak zpracují v ČT?
úte led 08, 2013 5:18 pm

JAN B
Příspěvky: 973
Registrován: sob led 23, 2010 3:49 pm
Bydliště: VELKE ALBRECHTICE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Chlapi, možna už se tady o tom někdo znínil, ale nemůžu být tady pořád. V jedných Dakarských ozvěnách byla Olga Lounová a zmínila se o nabídce navigatora na Dakar 2014. Nějakého nového teamu co staví 2 kamiony. Neví někdo něco bliššího.
stř led 16, 2013 1:33 pm

tra
Příspěvky: 1045
Registrován: čtv dub 24, 2008 6:35 pm
Bydliště: Chrudim

Příspěvek

Já myslím, že jméno ještě nepadlo, spekulací bylo hodně. Osobně bych to dával do souvislosti s projektem Phoenixe (kterého stavěli tady: http://www.talosa.info/cz/motory/) nebo Buggyry. Každopádně je to jenom spekulace, ono se to časem ukáže :wink:
stř led 16, 2013 1:51 pm

Zamčeno

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 hostů