Moderátoři: martin_100, Olda, Chomuťák

Demolition Man
fandík
Příspěvky: 1067
Registrován: pát led 09, 2009 4:22 pm
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Student Agency

Příspěvek

Zdravím :-) Je pravda,že Student agency jako zaměstnavatel je špičkovej???Já jenom by mě zajímalo,jestli nabírají stále řidiče a nebo to je pořád obsazený??A jak to tam chodí??Díky za odpověd.
pon čer 15, 2009 8:07 am

RADEK BÍTEŠ
Příspěvky: 14
Registrován: ned led 25, 2009 11:55 am
Bydliště: Velká Bíteš

Příspěvek

Zadnej zamestnavatel neni spickovej.Studenti ted nejaky sofery shani tak se mrknite na jejich stranky.
sob čer 20, 2009 8:04 pm

vševěd
Příspěvky: 27
Registrován: čtv kvě 15, 2008 8:27 pm

Žlutej mor

Příspěvek

Před několika málo lety jich na Florenci stávalo okolo pěti (SA) a dnes když tam dojedu jich tam stojí cca 20. Všichni moji kolegové na ně nadávajů, ale ať si uvědomíja, že ti řidiči taky živíja rodiny, že fakčíja stejně jak mi ostatní a co je hlavní ať si šeci okolo uvědomíja jaká je firemní strategia Studentů a rozdíl vozového parku. Většina dopravců jezdí s Irishnusama nebo Sráčama..... Co na to dodat. Hlavně ať je práca a málo protivných pacošů.
Pelikán
pát říj 09, 2009 9:37 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Inu SA na to šli selskym rozumem a dobře na tom vydělávaj .. začali pod cenou ale s nadstandart službama ... lidi se tim naučili a teď maj svou klientelu která překousne i drobný zdražení.
Upřímě... jako fanda do starý techniky sem rád když jedu sedmistovkou kasrosou ale proč bych to dělal když mě rychlejc, pohodlnějc a hlavně levnějš odveze luxusní bus .. dostanu kafe a pustí mi film nebo pujčí časopis ...to vše doplní milym úsměvem :wink:
pát říj 09, 2009 10:38 pm

Demolition Man
fandík
Příspěvky: 1067
Registrován: pát led 09, 2009 4:22 pm
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek

Tak už zase nabírají :-)
sob lis 14, 2009 10:42 am

mikeš36
Příspěvky: 3
Registrován: pát pro 04, 2009 8:24 pm
Bydliště: jihlava

Příspěvek

NEDOPORUČUJU!!!!!
Je to jen naleštěná bída.
sob pro 05, 2009 6:50 pm

Demolition Man
fandík
Příspěvky: 1067
Registrován: pát led 09, 2009 4:22 pm
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek

Ty máš zkušenosti jako zaměstnanec??
úte pro 22, 2009 8:27 pm

Uživatelský avatar
Don Corleone
Příspěvky: 65
Registrován: úte pro 01, 2009 4:59 pm

Příspěvek

Proč nedoporučuješ? Napiš aspoň důvod. Takhle to vypadá jako nepodloženej výkřik do tmy
ned pro 27, 2009 2:40 am

mikeš36
Příspěvky: 3
Registrován: pát pro 04, 2009 8:24 pm
Bydliště: jihlava

Příspěvek

Ano jako bejvalej zaměstnanec,tak můžu tuto práci posuzovat.Když se tady rozepíšu o co jde tak mám do ráno o čem psát.
Základ Aetr,dovolený nemáš nárok nejsou lidi,popřípadě doktor a tak.Sociální zázemí pro řididiče i stew.Byt o kapacitě cca 15 lůžek pro 20 řidičů + stew se musí někam uložit.úklid mizernej,jeden čas chodil i deratizér do toho bytu.V busech se v současný době spát může ale nesmí se topit.
Nastoupil tam nějakej bejvalej aktivista z Icomu a zavádí tam jejich manýry.Tak že co vím kdo má zajem může tam jít jezdit místa tam bude dost.
I vejplaty už opožďujou a nikdo se vnich ani nevyzná,tak že se ani nedopočítá jestli ji má správnou a rady nebo pomoci tam dovolání nejni.
Servis bych hodnotil asi tak.Pokud jde o závady ci obtěžujou jen řidiče,tak se moc neřeší.Kávovar a WC je důležitější jak BRZDY!!!!!
Vymyšlené stížnosti se akceptují a nejni obrany.A je nejlepší když každý řidič vlastní dvě tacho karty.
Ale zkuste každý sám pak si napíšem
I ta mrtvá stew v loni v září.Udělali krávu z ní,že si neplnila svoje povinnosti a proto umřela.
Ale že ten řidič ráno přijel ze Ženevy a pak jezdil Ostravu a na večer vyjel do Itálie a ve 3h ráno se to stalo se s tím už nikdo nechlibí.Ale prachy ucpou hubu všem.
Tak šťastné kilometry
pon pro 28, 2009 7:46 pm

Demolition Man
fandík
Příspěvky: 1067
Registrován: pát led 09, 2009 4:22 pm
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek

že by to bylo tak špatný???prý chtějí pět let praxe co jsem se dozvěděl
sob led 02, 2010 11:09 am

Uživatelský avatar
Johnny_P
Příspěvky: 2092
Registrován: ned srp 09, 2009 12:56 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

Scania R streamline Topline E6 (2015) + plachta Krone(2015) lowdeck
Mými životními vzory jsou Kentán z Montargi, Bender a Homer Simpson
čtv led 14, 2010 6:30 pm

Marko 28
Příspěvky: 4
Registrován: pát úno 11, 2011 3:10 pm
Bydliště: 1,Mája 907/25

Příspěvek

Páni chcel by som zistit ako platia v studentagensy ?Ako je to s dovolenkami a volnom ? Ale po tých skúsenostiach čo napísal mikeš 36 , tak začína veriť že je to naleštený bordel , lebo každý kto má dobré a pekné vozy tak klame a odrbáva šoférov.
sob úno 12, 2011 6:50 am

Uživatelský avatar
STOCK
Příspěvky: 76
Registrován: čtv úno 03, 2011 12:52 am
Bydliště: Bristol, rodák z Karviné

Příspěvek

To Mikeš36
Tu praxi znám z ČSAD kde jsem jezdil. Stejný případ nucení řidiče v sezóně kdy je řidičů málo jet po štrece na další štreku s papaláši z různých ČSAD na nějakou výstavu do Německa. Po cestě zpět, kdy už mu zbylo v autě asi 9 lidí, protože zbytek už porozvážel a byl kousek od baráku přispal za volantem a zezadu to nabuřil do stojícího kamionu. Rozpáral to do poloviny a shodou okolností tam tehdy umřel ten náš vedoucí dopravy, co ho k té jízdě nutil...
truck sem truck tam
sob úno 12, 2011 8:50 am

alexej
Příspěvky: 2
Registrován: stř říj 20, 2010 11:54 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Jak se říká , na každou svini se voda vaří . . . To raděj u nějakýho soukromníka . Nebo mít vlasní autobus ve Veolii , než se v pátek rozloučit z rodinou a nevědět jestli se za pár dnů vůbec vrátíš domů .
sob úno 26, 2011 1:38 pm

Urpín
Příspěvky: 245
Registrován: úte bře 15, 2011 3:12 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Jeden padlý agent. Navenek leštěnka, ale léta jsou asi znát i u tak luxusnýho busu. :(


Obrázek
Při pohledu na motor mne napadlo jediné " chčije a chčije"
stř srp 06, 2014 5:32 pm

Odpovědět

Zpět na „AUTOBUSY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů