Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine

Odpovědět
M a r c e l

M a r c e lova Mulla

Příspěvek

hlásím, že jsem bez ztráty kytičky odhrkal další 3 fůry,
vyměnil stěrač za větší a hlavně bez utrženého břitu gumičky, musel jsem tedy naohýbat ramínko páč jsem to s tou velikostí nějak neodhadnul a šel až do "bausetu",
ramínko stěrače jsem posunul výš, úplně mi nevyhovovalo, že to stíralo tak, že stěrač svoji dráhu ukončil vprostřed mého výhledu, už jsem z toho trochu šilhal, když jedno oko koukalo přes špínu a druhé ne B -)
opravil jsem, vteřinovým lepidlem, čudlik povolování páky ruční brzdy, prsty už mám zase rozdělené od sebe...

jo a přešel jsem na ekoprovoz, doba si to žádá...
Obrázek
Naposledy upravil(a) M a r c e l dne stř říj 17, 2018 7:52 am, celkem upraveno 1 x.
M a r c e l B -)

r.v.:1979, koupeno 10.11.2017, tacho: 50.450km (50.878km)
ned říj 14, 2018 8:49 am

M a r c e l

M a r c e lova Mulla

Příspěvek

a další dvě cesty, divný, že se zatím nic nevytentononc...
teď Mulla slouží jako nádoba na druhotný odpad, rozuměj na železo do sběru, ještě rozřezat starý skleník a probrat nějaké díly z aut poházené po dvoře a může se frčet to vysypat do bezedné jámy ve sběrně a za utržený peníz koupit převodový olej (který teda nakonec vyměněný není) a nové pojistky...

vlastně prdlajs, kecám, urazil jsem o vrata zrcátko i se závěsem, stranu u řidiče (dole to prdlo to ve sváru a nahoře se utrhl šroub), ale už mám doma připravená nová, lepší, jen to tam nějak nabastlit...
M a r c e l B -)

r.v.:1979, koupeno 10.11.2017, tacho: 50.450km (50.878km)
stř říj 17, 2018 7:51 am

Odpovědět

Zpět na „Užitkové vozy do 3,5 tuny - dodávky, offroady,...“