Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine

Uživatelský avatar
AKMtrans
Příspěvky: 14
Registrován: sob říj 10, 2015 7:30 pm
Bydliště: Rivne
Kontaktovat uživatele:

Za kolik jezdit?

Příspěvek

Mám 8 paletový valník LDV dělal jsem kalkulace vychází mi ceny od 8 - 15Kč/km můžete to prosím zkouknout a případně dát připomínky. Je reálné jezdit za tyto ceny? Jaké jsou Vaše názory? http://akmtrans.cz/cenik/
Naposledy upravil(a) AKMtrans dne pon dub 04, 2016 5:26 pm, celkem upraveno 1 x.
úte říj 13, 2015 1:15 pm

tomspajk
Příspěvky: 163
Registrován: pon pro 31, 2012 11:11 am
Bydliště: ..

Příspěvek

vypočítané to máš pěkně, jestli je to reálné uvidíš až Ti to zákazník dá.
úte říj 13, 2015 3:00 pm

Uživatelský avatar
AKMtrans
Příspěvky: 14
Registrován: sob říj 10, 2015 7:30 pm
Bydliště: Rivne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak jsem musel trochu snížit do 13Kč , ale nakonec budu možná muset snižovat až k 10Kč/km. Když vydím že nekteří dodávkáři i krátké trasy a ježdění po městech jako Praha nabízejí za 8Kč/Km tak by mne docela zajímalo jak to dělají.
ned lis 15, 2015 9:37 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To je vysokoškolská matematika :lol:
Tomu rozumí jen oni...
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
ned lis 15, 2015 9:41 am

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tady kousek ode mne jezdi chlapik s ivecem odtahovkou za 8,- :lol: taky sem si rikal ze nevim jak to kouzli. ja mam 12 nebo 14/km dle dohody
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
ned lis 15, 2015 9:55 am

Uživatelský avatar
AKMtrans
Příspěvky: 14
Registrován: sob říj 10, 2015 7:30 pm
Bydliště: Rivne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To bych byl schopen vykouzlit vykouzlit při dlouhých trasách nad 1000Km (ještě lépe teda nad 2000Km) a na Ukrajinu případně další východ (tady bych se možná dostal i k 7Kč/km) , ale ČR a EU to mi připadá fakt strašně málo. I když dnes po zvýšení cen PHM na Ukrajině už to není takový.
ned lis 15, 2015 10:46 am

jirka m.
Příspěvky: 127
Registrován: úte dub 14, 2015 8:52 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Ceny si ,,kurvíte,, sami. Vysledoval jsem, že hlavně mladí letci. Posledních pár let zjištěno. Potkal jsem už tři ,,konkurenty,,. Mladí kluci, milující ježdění. Rodiče jim koupili dodávku, aby syn nebyl na pracáku. Oni u nich bydlí zdarma, sami rodinu nemají. Takže nepotřebují platit složenky, živit děti a manželku.Rodiče jim kupují i pneu, na vsi na kluka hrdí, jak je šikovný. Zkrátka jsou mladí, silnice králové, a opravdu s nafťákem dodávkou i za těch 5,-/1km jezdí, co jezdí, lítají !
Vždy mi to nedá, říkám jim, ať myslí na budoucnost, že nám ostatním podrážejí nohy, že za 5 korun na kilometr je hnus. Oni, cígo u huby, ,,mně to stačí, u pumpy si koupím bagetu, na noc pár piv, aspoň mám práci, u rodičů bydlení, a ještě mi zbyde. Když jim řeknu, že za méně než 15,-/1km nestartuji, a že by měli jezdit aspoň za 12,-/1km, kroutí hlavou. Pravda, nelítám denně od rána pondělí do soboty večera, ale jen ,,placené,, práce.
erťák
pát pro 04, 2015 11:26 am

archeolog
Příspěvky: 5
Registrován: ned lis 15, 2015 3:22 pm
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek

má pravdu,předsedo..:-)
jezdit za míń než 12,./km na dodávce je nesmysl....pokud tedy nemá CNG,to je pak jiné.... když ale ono na dodávce jezdí dnes skoro každý a práce zase tak moc není ( na furgon je to třeba bída... )
sob pro 05, 2015 6:19 pm

Uživatelský avatar
AKMtrans
Příspěvky: 14
Registrován: sob říj 10, 2015 7:30 pm
Bydliště: Rivne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Na vnitru má pravdu. A startovat pod 12Kč/km okolo komína pomalu nemá cenu tady bych to skutečně viděl k těm 15Kč/Km i když kdo to dneska dá když je tolik dopravců co jezdí za pár korun jen třeba na Bazoši , Hyperinzerci, Annonci,... je plno inzerátů na dopravu dodávkou již od 8Kč/Km. Ono je, ale úplně něco jiného jezdit dálky. tak jsem uvažoval že bych zavedl odstupňování podle Km mám zatím do 500 a nad 500Km k tomu bych přidal třeba nad 1000KM , případně nad 5000Km jedním směrem a východ. Upřímně raději do týdne několikrát otočím třeba Kijev nebo klidně pojedu do Vladivostoku :) za rozumné peníze za Km než se motat okolo komína, ale je to samozřejmě každého věc jak to má nastavený. Jen mi je prostě nepochopitelný jezdit za 5 - 10Kč okolo komína to je prodělek a ne výdělek.
čtv pro 10, 2015 9:57 pm

Uživatelský avatar
Voody79
Příspěvky: 324
Registrován: pon led 04, 2010 5:52 pm
Bydliště: Olomouc

Ad ceny za km..

Příspěvek

..je to různé a záleží na každém "soudruhovi", jak si to nastaví - koneckonců máme "demokracii" a neviditelná ruka trhu jistě zvládne vyřešit (nejen) tento problém :) U mě v práci se to taky dost liší, některé jízdy jsou od km, některé v hodinovce, některé trasy v denním paušálu, některé od adresy (vše rozvoz zásilek, vše běžné klasické dodávky) - záleží na dohodě :) Ale každopádně nebereme nic pod 10,-/km (bez), to se ani nevyplatí vstávat..
Renault Master '07 2,5 dCi 120k - bejvávalo
Teď Sprinter 2013 313 a vše co je zrovna na dvoře k dispozici

..čím větší auto, tím víc práce je po vás vyžadováno.. (takže u mě spokojenost) :D

#JáTaky
pon pro 21, 2015 1:34 am

Odpovědět

Zpět na „Užitkové vozy do 3,5 tuny - dodávky, offroady,...“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů