Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine

murder
Příspěvky: 150
Registrován: pon lis 28, 2011 4:01 pm
Bydliště: mám

Příspěvek

Takže téma o h.... Tedy vlastně o ničem. Najednou dělat to nechceš. Věkem jsem se docela trefil, myslel jsem si o rok dva míň. Zbytečné plýtvání písmenek.... Stačilo číst jiná témata a weby kde je těch příběhů spousty. :twisted:
pon črc 28, 2014 7:27 am

Geremy
Příspěvky: 29
Registrován: pon črc 21, 2014 8:54 pm
Bydliště: Kružberk

Příspěvek

Když mě to nebaví hledat :D Vždyť jo o hovně, a já to ani dělat nechtěl,jen sem se ptal ptž mi kamarád bulíkoval jak je to snadný a kde co,což se mi nezdálo a ejhle,vono to je celkem tak jak se mi to nezdálo... K tomu věku,yop zvykl sem si na určitou "diskriminaci" takže cajk :D ,to je taky hlavní důvod,proč nepracuju,sem prey moc mladej...
pon črc 28, 2014 8:13 am

moucka163
Příspěvky: 204
Registrován: úte kvě 14, 2013 12:54 pm
Bydliště: k.vary

Příspěvek

Geremy-na věk se vykašli,s tím budeš mít problém skoro pořád a všude.Nejdřív si mladej,potom několik let v idealním věku a pak už si starej. Podle mě je pro tebe lepší,si najít jakoukoliv práci třeba za 12 čistýho (zatím) a něco se tam naučit a okoukat.Na tý dodávce ti 12 čistýho nezůstane než všechno poplatíš a ještě budeš mít plnou hlavu problémů.
pon črc 28, 2014 9:18 am

Geremy
Příspěvky: 29
Registrován: pon črc 21, 2014 8:54 pm
Bydliště: Kružberk

Příspěvek

Já hledám cokoliv co mi dá aspoň minimální mzdu (8500 čistýho), jak sem psal,obepsal sem toho mraky,když sem volal,provolal stokoruny a stejně taky nic.... proto když mi kamarád vychvaloval dodávky atd (ač věděl že se zajímám o dopravu a že vím jak to chodí) tak se mi to nezdálo,našel sem truckforum a davaj debata na tohle téma která tu ze mě udělala ještě většího idiota :D
pon črc 28, 2014 9:24 am

moucka163
Příspěvky: 204
Registrován: úte kvě 14, 2013 12:54 pm
Bydliště: k.vary

Příspěvek

Já myslím,že jsi zbytečně vztahovačnej. Nikdo z tebe idiota nedělá.Chtěl si zkušenosti a názory,tak ti je píšou. Většina názorů je nagativních,protože celá doprava je dnes negativní a převládají špatný zkušenosti. Jestliže někdo zkrachoval,nebo se mu nedaří,tak nemůžeš čekat,že to budou chválit. Podnikat začlo spousta zkušenejch chlapů,co měli ze začátku zajištěnou práci a nakonec zkrachovali,tak se jim nediv,že jim to připadá směšný.Doprava je prostě obor na pí.. Za km se platí čím dál míň,náklady rostou,plno neplatičů atd
pon črc 28, 2014 10:26 am

mtc

Příspěvek

Pánové,měl by jsem jeden menší dotaz a to jaká je adekvátní cena za km na dodávce.Od nového roku by jsem mohl začít jezdit sám na sebe,akorát nevím jak se pohybují ceny za km.Měl by jsem jednu stabilku každý den s nájezdem kolem 300 km,ale 9 kč/km se mi zdá trochu málo.
sob zář 26, 2015 10:00 am

mtc

Příspěvek

Pánové,měl by jsem jeden menší dotaz a to jaká je adekvátní cena za km na dodávce.Od nového roku by jsem mohl začít jezdit sám na sebe,akorát nevím jak se pohybují ceny za km.Měl by jsem jednu stabilku každý den s nájezdem kolem 300 km,ale 9 kč/km se mi zdá trochu málo.
sob zář 26, 2015 10:00 am

Railmilan
Příspěvky: 25
Registrován: čtv led 17, 2013 9:44 pm
Bydliště: Praha 3

Příspěvek

Na nějakou menší a starší plechovku to zas tak zlé není, ale zároveň to není nic extra...
1x Peugeot Boxer 3.0, 177 HP, r. v. 2015, 1x Iveco Daily 35S15, r. v. 2004, 2x Iveco Daily 35C13, r. v. 2002 + občas nějaký přívěs
Stěhování Pavelka
ned zář 27, 2015 9:45 pm

Odpovědět

Zpět na „Užitkové vozy do 3,5 tuny - dodávky, offroady,...“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů