Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine

Odpovědět
Macka66666
Příspěvky: 3
Registrován: stř kvě 06, 2015 7:09 pm
Bydliště: Bardejov

Zvysovanie kvality zivota na cestach

Příspěvek

Caute,
chcel by som sa opytat na nejake "tuningove" vybavenie vasej dodky, lebo mne uz nejak dochadzaju napady, co a ako vylepsit... Jazdim na Peugote Boxerovi, 3l s turbom, skrina bez spacej kabiny, r.v.2014; takze bolo miesto na sebarealizaciu :lol: Najprv sa kupil varic, po prvej jazde som hned pochopil, ze sa to inak neda; dalsia bola postel, kedze vyklopnu firma odmietla hradit; tak zaclonky; lepsie osvetlenie do kabiny aj na korbu. Este potrebujem doriesit chladnicku/mrazak, lebo uz zacinaju problemy s teplotami, momentalne sa zhanam aj za palubnym stolikom... Ak by niekto vedel za rozumnu cenu, kludne piste. Ale nie o to mi ide, skor by som chcel pocut vase napady na vylepsenie zivota, popripade fotecky s tuningom :D
Piste, chvalte sa, poradte :wink:
Vopred vdaka za napady 8)
ned kvě 24, 2015 1:15 pm

Ciankal1
Příspěvky: 1
Registrován: stř čer 24, 2015 8:15 am
Bydliště: Opava

Příspěvek

Zdravim !
V pondeli sedam poprve do dodavky. budu jezdit Eu tak taky uvazuju jak vyresit spani ,lednicku vareni atd.... Mel bych mit boxera nebo jumpera (bez spani). Jak jsi vyresil zaclony a spani ? muj napad je ze urezu usb desku a na ni si polozim matraci.
Kamos mi doporucil rybarskou zidli http://www.spoma.cz/kresla-rybarske-stolicky-rybarske .
Hned jak budu mit auto tak budu stavet a fotit.
čtv čer 25, 2015 7:10 am

manmaniak
Příspěvky: 208
Registrován: sob led 20, 2007 8:59 pm
Bydliště: Chrudim

Příspěvek

čtv čer 25, 2015 10:09 am

Odpovědět

Zpět na „Užitkové vozy do 3,5 tuny - dodávky, offroady,...“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů