Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine

Odpovědět
Uživatelský avatar
roman_plzen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv črc 06, 2017 9:23 am
Bydliště: Plzeň

Boxer -zamky

Příspěvek

Zdravim vsechny,

Tak mi 2018 nezacal vesele :? Nekoho desne zajimalo co je v aute (Boxer 2006) a do soupacek a ke spolujezdci vrazil sroubovak. Krome kamerky nic nevzal, ale chic se zeptat .... To je to opravdu tak snadny jen otocit sroubovakem a odemkne to?

Mam central, melo by cenu ty zamky odstranit/odpojit, nebo to bude lakat jeste vic? Kdyz to necham odemceny tak to mozna anti nezkusi a rovnou lame :roll:

Diky za zkusenosti
ned led 14, 2018 3:03 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Re: Boxer -zamky

Příspěvek

Snadné to opravdu je,když se mu nepodaří je "odemknout",tak je vytrhne a poškodí dveře ještě víc...
Známý na Boxeru všechny zámky vyhodil,nechal si vyříznout malá kolečka z hliníku a ty na hulváta nanýtoval na místo zámků,aby tam fyzicky nic nebylo...
Odemyká dálkovým ovladačem ,s tím že až se tam jednou nedostane,rozbije okno a vyjde ho to levněji než nové zámky :D

Já mám na svém renaultu master všechny zámky zaslepené origo záslepkami ,které jsem si sehnal na vrakovišti a nechal jsem jen jednu funkční vložku na dveřích řidiče,abych se tam dostal kdyby se mi vybila dálka.
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
pát led 19, 2018 10:59 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Boxer -zamky

Příspěvek

roman_plzen: Nemusí zámkem otáčet, stačí ho jen ohnout ve svislé ose. Plech dveří je příliš měkký. Měl jsem takto auta (Ducato, Daily) otevřená x-krát, než bandu, co tu co měsíc projížděla a vždy udělala několik dodávek po městě najednou, pochytali. Je jen otázka času, kdy doroste další generace grázlů... Známý nedávno zapadl na Podbořansku ve sněhu a když se po půl hodině vrátil k autu s traktorem, měl vymlácená obě boční okna a dvě bedny pečiva fuč...
Máš-li centrál, je zbytečné zámky měnit, stačí si jeden opravit, aby se do auta šlo dostat...
pon led 22, 2018 10:18 am

Uživatelský avatar
roman_plzen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv črc 06, 2017 9:23 am
Bydliště: Plzeň

Re: Boxer -zamky

Příspěvek

Ok díky. To jsem potřeboval vědět. Budu udržovat jeden zámek funkční na zbytek peču. spíš mne to mrzí že se to stalo na vsi, ve městě bych to pochopil.
pon led 22, 2018 10:56 am

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Boxer -zamky

Příspěvek

roman_plzen: Nic divného, ve městě samá kamera, lampy, na vsi klid na "práci" :(
pon led 22, 2018 7:31 pm

Uživatelský avatar
roman_plzen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv črc 06, 2017 9:23 am
Bydliště: Plzeň

Re: Boxer -zamky

Příspěvek

Ahoj,

tak jsem se rozhodl, že přece jen vyměním vložku u teď dvou rozjebanejch zámků a narazil jsem na to, že nemůžu vyndat tu starou páč je to cele v plastovém krytu který nejde bez poškození sundat. Pod ním by měla být vzadu pružinka co jistí vložku proti vytažení. Pak už jen zasunout klíč (což bude taky oříšek moc tam teď nejde) a vytáhnout.

Nevíte jestli se ten plast rozláme a dá pořídit zvlášť ...vypadá že nasadit to jednou jde a sundat již ne. :roll:
Obrázek
Obrázek

Díky moc
čtv kvě 31, 2018 9:18 am

Odpovědět

Zpět na „Užitkové vozy do 3,5 tuny - dodávky, offroady,...“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů