Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

cuisine píše:
tatracyber píše:
cuisine píše:super fotečky .. ale já jsem to s tím že žádný nemám myslel tak že nemám žádné vlastní , protože z těch akcí co jsem byl tak tam buď hummery byly vystavený a nebo tam hummer centrum přijelo prevenstivně octávkou a mělo tam stoleček s reklamními modýlky :oops: ... ale pamatuji si asi před třemi lety jak na nějakém autosalonu byla soutěž o jízdu v hummeru po terénním polygonu. a nakonec to dopadlo tak že nahnali asi 8 lidí do toho červeného pickupu a obkroužili s nimi to jedno kolečko ... :lol:
Já taky nemám vlatní - důvod je ten samej jako píšeš ty. Hummery buďto stojej nebo je tam jen stánek.
hlavní ale přeci je že to jsou ty nejhustější offroudi a offrouďáci :wink:
nemyslel si náhodou nejhnusnější :twisted:
pon lis 13, 2006 2:07 pm

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

No, sice H1 vypadá jak krabice od bot ale rozhodně není nejhnusnější. Já osobně mám krabicoidní offroady moc rád.
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
pon lis 13, 2006 2:11 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tatracyber píše:No, sice H1 vypadá jak krabice od bot ale rozhodně není nejhnusnější. Já osobně mám krabicoidní offroady moc rád.
jo já taky radši hranatoidní autí ale jaksi mám k těm všem vychvalovanejm zaručeně neeeeejlepším Usa kárám takovou malou averzi :roll:
Asi to bude tím že nejdřív bylo všechno Ruský nej
a teď zase všechno Americký nej
a člověku je z toho vlezdopr*electví na :savle:
pon lis 13, 2006 2:45 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

Olda píše:
cuisine píše: hlavní ale přeci je že to jsou ty nejhustější offroudi a offrouďáci :wink:
nemyslel si náhodou nejhnusnější :twisted:
no já abych se přiznal tak mě se celkem us auta líběj, mám je rád i když se třeba v některých disciplínách nevyrovnají evropským - jsou prostě o něčem jiným. bohužel se ale okolo nich pohybují lidé kteří mi je znechucují. zejména hummer h1 na to dojíždí. i když vím že ty auta za to nemůžou :roll:
pon lis 13, 2006 3:31 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

No nevim jak je to s tou hustotou Hummera no.
Vioděl sem video jak hummer zapad v "klasický český louži" a okolo něj poletoval chlapík se Suzuki Samuraj jak po asfaltu :twisted: :twisted: :twisted:
Proste hummer seděl na břiše a byl v pr*ely 8)
pon lis 13, 2006 4:01 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

martin_100 píše:No nevim jak je to s tou hustotou Hummera no.
Vioděl sem video jak hummer zapad v "klasický český louži" a okolo něj poletoval chlapík se Suzuki Samuraj jak po asfaltu :twisted: :twisted: :twisted:
Proste hummer seděl na břiše a byl v pr*ely 8)
:wink: tedle smajlík jsem tam dal jako aby to dodalo trochu směr jakým to myslím - ironicky :oops: ... mám o hummerech ale zejména o lidech okolo nich své mínění ... :lol:
pon lis 13, 2006 4:38 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Muhehe na srazu VWbusforum.net sme tuto taky řešili že nám chybí ironickej smajl :twisted:
pon lis 13, 2006 6:27 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

cuisine píše:super fotečky .. ale já jsem to s tím že žádný nemám myslel tak že nemám žádné vlastní , protože z těch akcí co jsem byl tak tam buď hummery byly vystavený a nebo tam hummer centrum přijelo prevenstivně octávkou a mělo tam stoleček s reklamními modýlky :oops: ... ale pamatuji si asi před třemi lety jak na nějakém autosalonu byla soutěž o jízdu v hummeru po terénním polygonu. a nakonec to dopadlo tak že nahnali asi 8 lidí do toho červeného pickupu a obkroužili s nimi to jedno kolečko ... :lol:
mnojo s octávkou tam byl jirka jonáš, vrchní kameraman hummer centra alias mikulenčáka, stejně tak chramosila. a buď rád žes jízdu tim pickupem nevyhrál protože mikulenčák už ho dal dvakrát na boudu a to zrovna když v tom měl lidi...
pon lis 13, 2006 6:59 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

HAD píše:mnojo s octávkou tam byl jirka jonáš, vrchní kameraman hummer centra alias mikulenčáka, stejně tak chramosila. a buď rád žes jízdu tim pickupem nevyhrál protože mikulenčák už ho dal dvakrát na boudu a to zrovna když v tom měl lidi...
no to co předvedli na tom autotecu tak tam fakt nic převrátit nešlo - pomalilinku to objeli a jedinej náznak offroadu že vjeli tam na takovej ten beton na boční náklon ...
pon lis 13, 2006 7:14 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Obrázek Obrázek
stř lis 15, 2006 1:45 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
číňani zkopírovali už i hummer
http://www.chinacarforums.com/forum/sho ... .php?t=656 :shock: :lol:
pát lis 24, 2006 9:46 pm

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

cuisine píše:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
číňani zkopírovali už i hummer
http://www.chinacarforums.com/forum/sho ... .php?t=656 :shock: :lol:
oni ho budou vyrábět protože H1 už se oficiálně nevyrábí
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
sob lis 25, 2006 11:36 am

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

tatracyber píše:
cuisine píše:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
číňani zkopírovali už i hummer
http://www.chinacarforums.com/forum/sho ... .php?t=656 :shock: :lol:
oni ho budou vyrábět protože H1 už se oficiálně nevyrábí
no pro civinilní trh ale pro armádu ještě jo ne ??? jinak u h1 se dá při správné údržbě natočit milom bez problému ale při kvalitě čínských výrobků ... no ...
sob lis 25, 2006 12:43 pm

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

cuisine píše:
tatracyber píše:
cuisine píše:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
číňani zkopírovali už i hummer
http://www.chinacarforums.com/forum/sho ... .php?t=656 :shock: :lol:
oni ho budou vyrábět protože H1 už se oficiálně nevyrábí
no pro civinilní trh ale pro armádu ještě jo ne ??? jinak u h1 se dá při správné údržbě natočit milom bez problému ale při kvalitě čínských výrobků ... no ...
H1 do roku 1990 byly bezporuchový, ale jelokož se výrobce rozhodl, že chce využívat servisní sí? tak od ročníku 2000 se H1 "sabotovalo" a už nevydrží to co dřív. No a jestli ten asijskej humr bude plně v asijské režii tak to pěknej průser. Vojenská verze by se teda měla furt dělat v usa.
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
sob lis 25, 2006 12:57 pm

Petr
Příspěvky: 1637
Registrován: sob srp 05, 2006 8:34 pm

Příspěvek

Obrázek
sob pro 30, 2006 10:34 pm

Odpovědět

Zpět na „Užitkové vozy do 3,5 tuny - dodávky, offroady,...“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů