Srazy,závody,výstavy...

Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine

úte úno 13, 2007 8:04 pm

tatraman
Příspěvky: 400
Registrován: pon led 15, 2007 9:49 am
Bydliště: BM
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.Československý sraz armádních historických vozidel T 8

Příspěvek

/tak nikdo nic? to spíte , nebo jestě nevíte?
Možná je lepší se přihlásit a pak se už jen těšit,,,,
pát bře 09, 2007 2:38 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Možná to bude tím, že tu není asi tolik majitelů vojenských kačenek... ;-)
pát bře 09, 2007 3:28 pm

standa
Příspěvky: 1642
Registrován: úte kvě 30, 2006 5:47 pm
Bydliště: u Berouna

Příspěvek

T 805 je dost,

jak jsem psal jinde, Vyškov, je trochu daleko pro většinu 805kářů, a trochu se bojím co předvedou příslušníci armády- sám mám špatné zkušenosti z Bahen, kdy tě jeden orgán VP ukazuje , aby si jel doprava, a když sem tam zahnul, tak stál další a křičel na mě jak na malé dítě , kam to jedu, a když jsem jim řekl, at se dohodnou mezi sebou, tak řval ještě víc...

navíc já to mám 300 km a to samý zpátky, něco tam projedeš( jen na benzín to bude přes 5000,-), sem zvyklý spát na korbě, tam tě zaženou spát do ubytovny, a když si tam někdo zapálí cigáro, tak se tam udusím, ( sem na cigára alergický)


a to ještě nikdo neví kolik bude startovné


tak to byly zápory,


a klady- smekám před organizátory, nápad a realizovat to, to musí být kus poctivé práce

i přes všechy klady a zápory, mě to tam láká jet...
pát bře 09, 2007 8:47 pm

tatraman
Příspěvky: 400
Registrován: pon led 15, 2007 9:49 am
Bydliště: BM
Kontaktovat uživatele:

vojenské nevojenské

Příspěvek

david píše:Možná to bude tím, že tu není asi tolik majitelů vojenských kačenek... ;-)
/ nejde o to jestli máš vojenskou nebo civilní verzi 805ky, nebráníme se ani Truck trial verzím,, de o to , že to bude pro všechny T805 bez rozdílu barvy a určení,,,, my nejsme rasisti :D
Naposledy upravil(a) tatraman dne pát bře 09, 2007 9:32 pm, celkem upraveno 1 x.
pát bře 09, 2007 9:03 pm

tatraman
Příspěvky: 400
Registrován: pon led 15, 2007 9:49 am
Bydliště: BM
Kontaktovat uživatele:

sraz

Příspěvek

standa píše:T 805 je dost,

jak jsem psal jinde, Vyškov, je trochu daleko pro většinu 805kářů, a trochu se bojím co předvedou příslušníci armády- sám mám špatné zkušenosti z Bahen, kdy tě jeden orgán VP ukazuje , aby si jel doprava, a když sem tam zahnul, tak stál další a křičel na mě jak na malé dítě , kam to jedu, a když jsem jim řekl, at se dohodnou mezi sebou, tak řval ještě víc...

navíc já to mám 300 km a to samý zpátky, něco tam projedeš( jen na benzín to bude přes 5000,-), sem zvyklý spát na korbě, tam tě zaženou spát do ubytovny, a když si tam někdo zapálí cigáro, tak se tam udusím, ( sem na cigára alergický)
a to ještě nikdo neví kolik bude startovné
tak to byly zápory,
a klady- smekám před organizátory, nápad a realizovat to, to musí být kus poctivé práce

i přes všechy klady a zápory, mě to tam láká jet...
// Pně chápu a zkusím odpovědět na nevyřčené dotazy, 1) prostor máme zapůjčený od armády, samotné vedení akce je v režii Tatra 805 historik teamu a VCC Třebíč,
2) od prostoru vjezdu do prostoru spadají registrovaní účastníci pod vedení organizátorů, teprve potom pod VP
3) spaní - s tím asi nic oficiálně neprovedem, ale kdo byl na vojně ví své,, :D
4) jsme nekuuřáci, takže si stejně na srubech nikdo nezapálí, navíc je to v protipožárním řádu
5) startovné- či registrační- snažíme se aby se z něj pokryly náklady,
ceny by jsme měli znát koncem března,
nemáme to jako výdělečnou akci, ale jako věc prestiže, vždy? kolikrát se ještě Tatry mohou takhle setkat??
6) zrealitovat to- mohu říct že příprava naší cesty do Mongolska s T805 a vyjednávání s ruskýma celníkama byla proti tomu procházka růžovým sadem,,, :D
7) když se napíšeš a do poznámky dáš na kolik procent nikdo se nebude zlobit, aspoň budeme mít nějaký přehled kdo a kilik aut by mělo zájem
Tak zdarec ve VÚ Březina
pát bře 09, 2007 9:17 pm

standa
Příspěvky: 1642
Registrován: úte kvě 30, 2006 5:47 pm
Bydliště: u Berouna

Příspěvek

nechtělo by napsat odkaz i na jiné "fora" - např. tatratruck.sk + cz, K-report, tatrapage atd ?
pon bře 12, 2007 8:00 pm

tatraman
Příspěvky: 400
Registrován: pon led 15, 2007 9:49 am
Bydliště: BM
Kontaktovat uživatele:

sraz Tatra 805

Příspěvek

standa píše:nechtělo by napsat odkaz i na jiné "fora" - např. tatratruck.sk + cz, K-report, tatrapage atd ?
//
Snažíme se snažíme, pokud by jste měli odkazy kam to umístit prosím pište je na t805@volny.cz díky Adam
pon bře 12, 2007 9:27 pm

tatraman
Příspěvky: 400
Registrován: pon led 15, 2007 9:49 am
Bydliště: BM
Kontaktovat uživatele:

1.ČEskoslovenský

Příspěvek

přidali jsme další informace na stránky,,,, www.volny.cz/t805/sraz/sraz
stř dub 18, 2007 8:36 pm

tatraman
Příspěvky: 400
Registrován: pon led 15, 2007 9:49 am
Bydliště: BM
Kontaktovat uživatele:

1.Československý......

Příspěvek

Podle podsledních informací by na sraz do Vyškova měly dorazit i tatry bratrů Randů. Tím by modelová řada byla kompletní
sob dub 21, 2007 3:40 pm

tatraman
Příspěvky: 400
Registrován: pon led 15, 2007 9:49 am
Bydliště: BM
Kontaktovat uživatele:

výstaviště IDET

Příspěvek

Od 2. -4.5. se bude Tatra 805 historic team účastnit výstavy IDET 2007 na volné ploše u terénního polygonu na brněnském výstavyšti. Přijďte se podívat na
vozy, které budou zajiš?ovat 1.Československý sraz ...
stř dub 25, 2007 12:31 pm

standa
Příspěvky: 1642
Registrován: úte kvě 30, 2006 5:47 pm
Bydliště: u Berouna

Příspěvek

:wink: kam pak nám zmizela přihlášená mezinárodní posádka pod nickem Roming? :wink:
pon čer 04, 2007 1:41 pm

tatraman
Příspěvky: 400
Registrován: pon led 15, 2007 9:49 am
Bydliště: BM
Kontaktovat uživatele:

roming

Příspěvek

standa píše::wink: kam pak nám zmizela přihlášená mezinárodní posádka pod nickem Roming? :wink:
// posádku roming jsem musel dát pryč, protože nikdo nepochopil že je to jen nadsázka a shoda okolností, že film vznikl letos v roce prvního 805 srazu. Nicméně pana Polívku jsem se pokusil kontaktovat,,,,,
ned čer 10, 2007 10:07 am

standa
Příspěvky: 1642
Registrován: úte kvě 30, 2006 5:47 pm
Bydliště: u Berouna

Příspěvek

SEM SI TO MYSLEL, ŽE JE JE TO HEC... :lol: :lol:

ale na druhou stránku, farmu má nedaleko, tak by mohl přijet alespon na pokec...
ned čer 10, 2007 6:33 pm

tatraman
Příspěvky: 400
Registrován: pon led 15, 2007 9:49 am
Bydliště: BM
Kontaktovat uživatele:

1.Československý

Příspěvek

nechci přítomné dráždit, ,,, snad jen připomenout, že se 1.Československý blíží, zdali pak se pilně pracuje na Tatrách??
úte čer 19, 2007 7:49 am

Odpovědět

Zpět na „Jiné akce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů