Srazy,závody,výstavy...

Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine

Odpovědět
peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Letecky den v Chebu

Příspěvek

Zdravim Vas priatelia.

Dna 24-25.6.2017 sa v Chebe uskutocni vyrocie 100rokov od zalozenia letiska. Bude to velka akcia s mnozstvom atrakcii a vystupeni. Pred 3rokmi som sa leteckeho dna zucastnil aj so svojimi 2tatrami a bola to parada. Organizatorom aj navstevnikom sa toto zpestrenie moc pacilo,pretoze,zatial co na lietadla pozerali z povzdali,Tatry som mal otvorene,takze sa ludia mohli pozriet do vnutra.Tymto by som Vas chcel poprosiť,zda by ste toto vyrocie nechceli stravit v Chebe na leteckych dnoch aj so svojimi autami,myslim tym hlavne nejake historicke tatry,liazky,ify,traktory ale samozrejme aj vojenska a stavebna technika. Tymto vy som chcel poprosit aj adminov zda budu súhlasiť,ze by som to urobil pod zastitov truck-fora. Jednalo by sa len o zjednotenie aby sme tam boli ako skupina. Mame zhruba 200m dlohy pas,pokial priveziete auto na podvale,mozte supravu nechat u mna na hlidanym a strazenym place. Bude tam miesto tak na 30 suprav. Samozrejme je vstup pre majiteľov vozidiel + rodinnych clenov vstup na celu akciu zdarma,parkovanie u mna na dvore zadarmo,ak nas bude dost,tak bude spanila jizda cez mesto s policajnym doprovodom,a bude aj losovanie o najkrajsieho veterana,a ak by to bolo pod hlavickou TF boli by sme aj na plagátoch.
Skuste aj vy navrhnut,co by ste este chceli. Ja tam urcite budem aj s T 138,813,815,RT 706 jerab a s Gradallom G1000. Tak sa pripojte a pridite so svojimi milackami.

V pripade akychkolvek dotazov,pripomienok,prihlasenia tak sa mi prosim ozvite sem,do mailu peter.gaspo@seznam.cz,alebo mi zavolajte (cislo poslem do sz).

S pozdravom Peter
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
úte říj 25, 2016 11:08 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

https://youtu.be/l4NvWoYtrLM


Odkaz na video z roku 2014. Ako vidite,je tam kopa ludi a je na co sa dívať. A je tam aj par zaberov na Tatry :D Tak ako hovorim,pokial by niekto chcel prísť a yvystaviť svojich milackov,nech sa mi ozve.
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
stř říj 26, 2016 10:42 am

Odpovědět

Zpět na „Jiné akce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů