Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-

Odpovědět
Uživatelský avatar
oro
Příspěvky: 339
Registrován: čtv pro 27, 2007 7:29 pm

Re: MAN TGA

Příspěvek

To nevím,leje tady už týden a zatím jezdím,tak v děšti se mi to nechce zvedat...pořád vyskakuji z auta a jsem dost zmoklej a ještě budku zvedat...počkám na sobotu, to by mohlo bejt počasí a zkusíme foukat do zpátečky a ,když tak vyhodím z nádrže tu ptákovinu a zkouknu na ni, co bych viděl ,že je zle...…..Ale je pravda ,že když stojím čumákem s kopečka...byto to vždy v nemocnici a jednou v 80 na dálnici...………...doma taky stojím s kopečka...to je podezřelé, že jo?
Ani nevím,jestli ty prachy mají cenu,za kterou to všichni děláme
úte kvě 14, 2019 8:46 pm

Uživatelský avatar
Melda
Příspěvky: 630
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:16 am
Bydliště: Na severu

Re: MAN TGA

Příspěvek

Tak tohle dokáže jenom náš línej bagrák, který hází to co nabere z výšky a pak ještě protitanková střela.
(Podlaha korby Hardox.)Obrázek
čtv kvě 16, 2019 8:57 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: MAN TGA

Příspěvek

sikovny bagrak 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙈🙈🙈 som myslel ze do hardoxu nejde urobit dieru💪🏻
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
čtv kvě 16, 2019 11:14 pm

Uživatelský avatar
oro
Příspěvky: 339
Registrován: čtv pro 27, 2007 7:29 pm

Re: MAN TGA

Příspěvek

Ty woe já jezdím....zatím.... Sice jsem vše nakoupil ,ale už týden jezdím normálně...….Takže jeden týden 2x denně odvzdušnuji naftu a když koupím vše co je asi možná pokažene tak to jezdí......Rozumíte tomu někdo...? :bomb: jo jo a pěkně časovaná :doh:
Ani nevím,jestli ty prachy mají cenu,za kterou to všichni děláme
sob kvě 18, 2019 9:39 pm

Uživatelský avatar
Melda
Příspěvky: 630
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:16 am
Bydliště: Na severu

Re: MAN TGA

Příspěvek

Může mi někdo potvrdit, že označení HMA je označení ET disku?
Obrázek
pon kvě 27, 2019 6:52 pm

Uživatelský avatar
Melda
Příspěvky: 630
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:16 am
Bydliště: Na severu

Re: MAN TGA

Příspěvek

Tak se mi rozsvítila diagnostika EBS 03290-00, přestala jít motorovka s nožní brzdou a nebrzdila skoro vůbec zadní náprava. Servis vyměnil EBS modulátor (byl totálně sežranej) a jedno relé u pojistek, které odpráskli když to diagnostikovali. Potom nechali seřídit brzdový tlaky někde v servisu u Knorra. Koukal jsem na netu, že ten modulátor bude pěknej ranec.
stř kvě 29, 2019 6:13 pm

Uživatelský avatar
oro
Příspěvky: 339
Registrován: čtv pro 27, 2007 7:29 pm

Re: MAN TGA

Příspěvek

Diky za rady všem...zatím týden jezdím a nezdechlo to...…...příčina byla prasklá trubka v hliníku plováku....a když jsem stal s kopce ,nebo přibrzdil...plovák s nasávačem se pohl směrem do předu a nasál vzduch...do kopce a stojicí to fungovalo,neboť plovák svíral prasklinu...teda to je moje filozofie...snad bude tato teorie pravdivá.. Jinak už potom šroták u Žida a sekera a já Bohnice......
Obrázek
Ani nevím,jestli ty prachy mají cenu,za kterou to všichni děláme
ned čer 09, 2019 8:54 pm

likakar
Příspěvky: 47
Registrován: sob kvě 26, 2018 12:37 am

Re: MAN TGA

Příspěvek

Zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli někdo nemá stejný problém s klimatizací na MAN TGA. Klimatizace se rozběhne, pak v ní něco cvakne a přestane fungovat, za pět vteřin tam cvakne znovu a funguje a tak pořád dokola. Nový kompresor, nový expanzní ventil, nový ventil topení, nový vysoušeč, chladivo vyměněno a v pořádku a pořád to zlobí. Na trubce vedle vysoušeče jsem našel ještě nějaký tlakový spínač 81.25503-6136. Kdyby byl vadný, mohla by to být tato závada? Nebo čím by to mohlo ještě být?
Obrázek
čtv črc 04, 2019 2:54 pm

electro460
Příspěvky: 65
Registrován: pát kvě 11, 2018 9:05 pm
Bydliště: Morava

Re: MAN TGA

Příspěvek

To je v pořadku.Kompresor nejede pořad.To cvakani je elektromagneticka spojka kompresoru a to tlakove čidlo pravě spina tu spojku.
čtv črc 04, 2019 4:11 pm

likakar
Příspěvky: 47
Registrován: sob kvě 26, 2018 12:37 am

Re: MAN TGA

Příspěvek

Díky za odpověď, ale přece se nemůže spínat a vypínat po pěti vteřinách? U druhého auta to vůbec necvaká a funguje v pohodě. Myslíš, že chyba nebude v tom spínači?
čtv črc 04, 2019 4:36 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: MAN TGA

Příspěvek

Obrázek
Dneska mi stávkoval automat , nesel zaradit kvalt knoflikem ani páčkou nevíte ? Potom to dostalo rozum
pát črc 05, 2019 5:21 pm

electro460
Příspěvky: 65
Registrován: pát kvě 11, 2018 9:05 pm
Bydliště: Morava

Re: MAN TGA

Příspěvek

Vsadim se že i když vyměniš ten tlakovy spinač tak to bude fungovat tak jako teď.Tvoje klima nema žadnou zavadu.Vice k tomu nemam co dodat.A co se tyka toho druheho auta s kterym to porovnavaš tak bych řekl že kompresor nedokaže vytvořit potřebny tlak,proto jede pořad.
pát črc 05, 2019 10:33 pm

electro460
Příspěvky: 65
Registrován: pát kvě 11, 2018 9:05 pm
Bydliště: Morava

Re: MAN TGA

Příspěvek

Zavada 3117 00 Zavada automatickeho dostavovani spojky.
pát črc 05, 2019 10:39 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: MAN TGA

Příspěvek

Takze odchází spojkovej válec ? Díky za info
sob črc 06, 2019 4:29 pm

likakar
Příspěvky: 47
Registrován: sob kvě 26, 2018 12:37 am

Re: MAN TGA

Příspěvek

Vsadim se že i když vyměniš ten tlakovy spinač tak to bude fungovat tak jako teď.Tvoje klima nema žadnou zavadu.Vice k tomu nemam co dodat.A co se tyka toho druheho auta s kterym to porovnavaš tak bych řekl že kompresor nedokaže vytvořit potřebny tlak,proto jede pořad.
Díky za snahu. Ten spínač jsem objednal a uvidíme. Kompresor je tam nový Hella, tak snad nebude z výroby špatný. Já už fakt nevím co tam mám ještě vyměnit a přitom loni byl stejný problém u druhého auta a až se vyměnilo úplně všechno kromě toho spínače tak to začalo fungovat. Taky si myslím, že výměna spínače nepomůže, ale pro jistotu to udělám a uvidíme. Servis by zas měnil všechno za nový díly a já nemám čas řešit pak reklamace těch dílů které tam jsou nové a pak se dohadovat, že jsou ty díly v pořádku a neví co reklamuju...
ned črc 07, 2019 8:07 pm

Odpovědět

Zpět na „MAN“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti