Moderátoři: Olda, -Ondra-, martin_100, Leoš H

Odpovědět
Prouza88

Re: MAN TGX

Příspěvek

Měl bys zdroj nebo tak? Já jen ukázal tu edici páč vypadá dobře, vím že ten maskovanej je jinej :idea:
Augustin, LKW Augustin..
Ex:ABC Tours, BDS, Eurotrans Kopka, Vapas
ned říj 20, 2019 1:12 pm

wckr

Příspěvek

To už si nepamatuju ale nejakej časopis myslím. Doprava a silnice, trucker nebo ten co vydává cesmad. A na 40ton tuším sem viděl i fotky. Mělo by to být jak scania s rovnou podlahou a taky to mělo kamery místo zrcátek.

Edice vypadá dobře zvenku. Vnitřek je humus ta nálepka karbonova je něco strašného. O té rucce ani nemluvím, půl kabiny v prdeli kvůli jedné páce. Volič už dali naštěstí na palubku. Ten volant. To sou věci co by mě na MANu srali.
ned říj 20, 2019 7:01 pm

Prouza88

Příspěvek

Něco sem taky zahlídl ale polsky nevládnu :shock: Má to svoje vady ta kabina někde z přelomu tisíciletí potřebuje víc než facelift ale hlavně aby to nebylo na škodu. Když koukneš do nový slípky(jeden koncern) tak je tam taky pár much a to je to nový. Já bych třeba uvítal v základu nezávislou(a normální ať neklimuje nohy) ,volant do klína, palubák co něco umí(váhy a s tím měchy všude, ukazatel na kde co) a zásuvky!!. Tak vydrž, ještě dva tři facelifty a daj ručku elektronickou :wall: :lol:
Augustin, LKW Augustin..
pon říj 21, 2019 9:25 pm

wckr

Příspěvek

Novou slipku mám a nějak tu není nic by mi vadilo. Nejlepší co sem kdy řídil a to jsem byl od začátku volvista
úte říj 22, 2019 9:11 am

Prouza88

Příspěvek

Neřídil jsem jen koukl narychlo S-ko a třeba čudlík na polohování pod volantem mě štve aj na Manu, když to koupil VW tak sem se těšil že to sjednotěj trochu víc než že si jen vymění lampy a převodovku.. třeba první e6 motory to byl horor jak to nejelo(440,480) tuším že to byly uplně zkraja aj 10.5litry a pak ty první 12litry. Třeba detroit v merku to byl rozdíl třídy když to vemes pod 1000ot, ostatní mrtvý.. po 50tis se mi umrtvil man, vodspod nic až tak 1500ot.. servis, druhej pořád nic, měnili filtry a SW. Sem si jednou všim že mi za studena letí trochu vzduch pod kabinou, tak sem tam vlezl a u turba ventil na ovládání, tak sem vzal mechoša za ručičku dotáhl ho k tomu, dvě hodiny se radili že jim to PC neříká pak to teda udělali at to nefučí a letěl zas jak z praku. Za 50tis znova a znova sem jim to musel ukázat :roll: mechoš říkal že je to biturbo, a že to malí pak nešlo.. no já tam dvě turbíny neviděl teda :doh:

Tady mám pěknou závadu z léta, hulí to bíle jak dyž žere vodu a jede normálně, bez poruchy, pak Stop Servis PDF a todle výsledek. Sekal to ven majzlem a prej závada AdBlue, teď tam jedu s tím samím podruhý :wall:
Obrázek
Augustin, LKW Augustin..
úte říj 22, 2019 10:06 am

Prouza88

Příspěvek

Takže 10.ledna 2020 ukážou novýho MANa..

https://iepieleaks.nl/new-man-in-2020/

Píšou doslova že dostal novou střechu, nějaký změny v interiéru a exteriéru, uvádí větší okna :shock: No a rok na to dostanem nový 13 litrový motory společně se Scandiávií :wink:
Augustin, LKW Augustin..
čtv říj 31, 2019 9:14 pm

wckr

Příspěvek

Na Facebooku MANu sem to četl minuly týden. No to přední okno by měli udělat ještě vetsi :roll:
sob lis 02, 2019 6:38 pm

Prouza88

Příspěvek

wckr se směješ ale s posledním faceliftem snížili přední masku tak, že vylezly stěrače a opticky to okno o 10cm zvětšili :lol: Kdo jezdí bez navi podle hvězd ideál :idea: Jedno malí vylepšení, kus plastu a černá izolačka na plachty a kdyby někdo chtěl bejt echt pünktlich, tak si nalepí pruh ešte nahoru na okno a už mu do očí nezasvítí(bacha na technický jim to ale vadí na tom skle) :arrow:
Obrázek

Máte kluci už někdo ty nový 430/470/510? Jak to jede proti předchozím?
Se nemůžu už dočkat na nový, mám 460 2017 mezityp se starou lednicí atd. ale už vevnitř béžovej, sedadla, volant z pofaceliftu a chce to změnu.. Teď ve 330tis sem jel s bílím dýmem na servis a ukázalo se že už asi rok jezdím se zaseklím EGR ventilem a aby to kompenzovalo emise, tak to tam chčilo tolik AdBlue, že mi to prvně hacpalo filtr pevnejch částic a teďka zas :lol: No tak vyměnili půl motoru(Egr) a je :D Močku už to nežere jak voteklí ale hlavně že mi to furt svítilo a snad čtyřikrát se dušovali že je to jen zmatený :doh:

Sem tady vyhrabal, nějaký vemeno, asi v pátek montovalo nebo co, špatně složený křídla za kabinou. Když sem lez za kabinu tak sem si, byť v rukavicích, málem ucvak malíček. Jak ty křídla nejdou tak sem za to raf a už sem to měl z vobou stran přes rukaviče az na kost, teda koukal sem jak jezdí po kosti šlachy :shock: Past jak sviňa tak bacha.
Obrázek
Augustin, LKW Augustin..
stř lis 06, 2019 11:19 pm

Odpovědět

Zpět na „MAN“