Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-

Odpovědět
lukas79
Příspěvky: 7
Registrován: stř bře 01, 2017 12:30 pm

repro ve dveřích

Příspěvek

Ahoj kolegové, vůbec mi nehrajou repráky ve dveřích, myslím ty spodní, nevíte proč ?Nebo stalo se to někomu z vás?a jedna se o tgx
ned bře 19, 2017 5:05 pm

Das Auto
Příspěvky: 36
Registrován: pon pro 10, 2012 9:32 pm

Re: repro ve dveřích

Příspěvek

možná jednoduše proto, že tam nejsou..je to za příplatek a drtivá většina tgx je tam nemá.Samozřejmě otvory na repro jsou i kabeláž, tudíž by se mohlo zdát že není takový problém tam nějaký dát, ovšem soudruh z NDR není žádnej amatér, a tak je kabel veden ze dveří do pojistkové skříňky co je pod maskou, z pojistkovky do radia kabel chybí :D

Obrázek
pon bře 20, 2017 9:24 am

lukas79
Příspěvky: 7
Registrován: stř bře 01, 2017 12:30 pm

Re: repro ve dveřích

Příspěvek

:shock: to si děláš srandu ze i toto je za příplatek, takto rozebrany jsem to neměl, takže ani nevim jestli tam jsou, ale je to teda mazec,
Takze nejlepší bude koupit repro a v servisu aby to zapojili,
Bylo mi to hned divný, protože ani za sedačkou spolujezdce nemam ten basák.
Každopádně děkuji za odpověď
pon bře 20, 2017 10:07 am

Das Auto
Příspěvky: 36
Registrován: pon pro 10, 2012 9:32 pm

Re: repro ve dveřích

Příspěvek

Jj, celý ten "koncert" se line z tohoto

Obrázek

:housle: zezadu je taká zežloutlá nálepka a tam MADE IN PRC :D (Product of republic CHINA),
pon bře 20, 2017 12:39 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: repro ve dveřích

Příspěvek

Ano, i toto je za příplatek, ostatně pokud ste někdo kupovat a konfiguroval nové (i osobní) auto, tak Vás to nepřekvapí. (I u VW Caddy co mám já osobní zkušenost, tak jsou v základu repráky dva, za příplatek 4).

A PRC je People's Republic of China, tedy Lidová Republika Čína.
čtv bře 23, 2017 8:51 am

lukas79
Příspěvky: 7
Registrován: stř bře 01, 2017 12:30 pm

Re: repro ve dveřích

Příspěvek

Kolegové dotaz,nevali se vám doma někomu ty repráky do dveří?nebo tam jdou i kulaté koupené normálně v elektru? Jaké mají ty origo výkon?
Dekuji
sob črc 01, 2017 12:15 pm

wonkawilly
Příspěvky: 3
Registrován: úte led 30, 2018 4:54 am

Re: repro ve dveřích

Příspěvek

Podívám se, měly by být. Každopádně esi sháníš nové repro, tady se dají - https://www.2din.cz/ozvuceni-dle-vozu/
stř úno 05, 2020 5:27 pm

trucker350
Příspěvky: 23
Registrován: pát pro 31, 2010 10:44 am
Bydliště: budějovice

Re: repro ve dveřích

Příspěvek

Sháněl ale 3 roky na zpět :D :lol:
stř úno 05, 2020 8:45 pm

Jenicek
Příspěvky: 1
Registrován: sob bře 21, 2020 5:26 am

Re: repro ve dveřích

Příspěvek

Pro ty kteri chcou poresit ty repraky do dveri tak mam cerstvou zkusenost. Jak uz se psalo. Kabely jsou vyvedene ve dverich. Ale jestli mate obyc radio tak stejne do nej nic nezapojite ! Neni tam na to pin. Ja to vyresil tak ze jsem do spodku hodil repraky z obchodu. Vyhoda tech spodnich je ze je tam dost mista. Hlavne je to hluboke. Instalace:navrtal jsem to a spojil obyc.dratem od zvonku s tim prostrednim reprackem. Doporucuji vymenit i ty papirove stredni repracky ve dverich. Instalace:taky navrtano do dveri. Zvuk ve finalae je o dost lepsi. Prace zabrala cca hodinku.
úte bře 24, 2020 9:09 am

Uživatelský avatar
Melda
Příspěvky: 630
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:16 am
Bydliště: Na severu

Re: repro ve dveřích

Příspěvek

Já mám repro ve dveřích, v palubovce a výškové repro - myslím, že se tomu říká A sloupek. Ze dveří končí vodiče v přední svorkovnici a jsou jako jediné barevně šrafované. Rádio je na 24V a můj ročník výroby auta mě donutil si koupit nové s BT a s přehráváním MP3, páč to staré bylo na kazety a předchozí majitel ho prolil kafem. Tohle má samozřejmě přední a zadní výstup na repro. Dal jsem novou euro zásuvku na výstup a natáhl jsem vodiče od této zásuvky do svorkovnice na předku.
pon dub 13, 2020 8:04 pm

Odpovědět

Zpět na „MAN“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů