Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-

Odpovědět
Petan07
Příspěvky: 40
Registrován: pon říj 09, 2017 8:15 pm

Tga sahara

Příspěvek

Ahoj přestala mě jít Sahara tak moje otázka zní čím je ovládaná čidlem na teplotu vody nebo něčím jiným ? Každopádně děkuji za rady :)
stř led 03, 2018 10:39 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: Tga sahara

Příspěvek

Jako že by šel kablik přes čidlo teploty a pak rovnou na saharu tak to asi nee.určitě jdou data do řidíci jednotky a ta to vyhodnocuje a pouští saharu ; zapneš retardér, podřadíš a daš plnej a už se spína a tak .jo a máš chlívek tga tak piš asi tam .sahary už jsem taky měnil tak se asi občas po..
čtv led 04, 2018 2:32 pm

Petan07
Příspěvky: 40
Registrován: pon říj 09, 2017 8:15 pm

Re: Tga sahara

Příspěvek

No řeším problém že auto při delším kopci začne lehce hřát ale Sahara slyšet není jinak provozku drží normálně a topi taky hezky tak jeden pan říkal že by to mohlo být čidlo teploty na vodu jinak dá se nak sahára zkusit proměnit ? Jinak občas za studená slyšet jde
čtv led 04, 2018 8:45 pm

milanf22
Příspěvky: 43
Registrován: stř bře 20, 2013 11:07 pm
Bydliště: hlučín

Re: Tga sahara

Příspěvek

věnuj tak hodinu , proplachováním chladíču vapkou zepředu + nějaké chemky :) většinou to pomuže
pát led 05, 2018 11:42 am

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: Tga sahara

Příspěvek

Jo na chladiče se zapomíná , u sklopek co jezdí zemědělskou by to chtělo aspoň ob rok vyndat chladiče a vzít to rotační tryskou :D
pát led 05, 2018 7:27 pm

Petan07
Příspěvky: 40
Registrován: pon říj 09, 2017 8:15 pm

Re: Tga sahara

Příspěvek

Dobrá chlapy zítra se do toho pustím koupil jsem to čidlo termostaty tak to všechno vymenim a vycistim snad pomůže :) jen mě zaráží pořád jedná věc že všechno jinak je jak má kdyby byl zarostlý chladič tak by spatne topilo ne ? No ale je pravda že že predu z venku je spodek plný much tak zkusím vapkou :D
pát led 05, 2018 8:13 pm

milanf22
Příspěvky: 43
Registrován: stř bře 20, 2013 11:07 pm
Bydliště: hlučín

Re: Tga sahara

Příspěvek

s topením to nemá nic společného když se ti to přehřívá :) prostě muže být zajebaný a neprotéká jim vzduch tak jak máá , chlavně se to stává když ti praskne výměník oleje a zepředu ti to vyhazuje olej, pak je ten chladič mastnej a nalepí na sebe spoustu prachu :) , problém je ten že ten vodní chladič je až třetí, předním je intercooler a klíma . 100 % to uděláš jen tím že je vytáhneš ( ale je to megajebárna ) . Dost si pomužeš tím že shodíš nárazník, což je 6 matek ( pokud se ti teda neprotočí :D ) a odpojš světla a mlhovky , popřípadě ještě sundat sítku :)
čtv led 11, 2018 5:55 pm

Petan07
Příspěvky: 40
Registrován: pon říj 09, 2017 8:15 pm

Re: Tga sahara

Příspěvek

Tak jsme vyměnily oba termostaty který byly původní a jeden byl zavreny na výměnu termostatu je docela jednoduchá je to na 3 sroubkach a jedna hadice jeto hned u vodní pumpy opatrně povolovak a utahovat

A sahára už jede bylo to čidlem které se nachází u bloku motoru v trubce jakoby pod hadicema na propojení návěsů není potřeba sklapet kabinu snad někomu tyto informace poslouží a každopádně děkuji za rady všem :)
stř led 17, 2018 2:19 pm

Odpovědět

Zpět na „MAN“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů