Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-

Odpovědět
Michal8x8S1
Příspěvky: 89
Registrován: sob zář 17, 2011 9:39 pm
Bydliště: Královéhradecký kraj

MAN TGS dodatečná montáž hydrauliky přívěsu

Příspěvek

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda někdo z vás neřešil svépomocí dodatečnou montáž hydrauliky přívěsu. Přivezl jsem si z D toto TGS, vzduchy, el. instalaci má z výroby, hydraulika chybí. Nástavba MEILLER, nejraději bych origo ventil jak ovládání z kabiny, tak ventil oleje, složím si to pak se zbytkem sám. Ale myslím že cena od MEILLERu jen za tyto 2 dílý nebude příznivá. Řešil někdo???
Obrázek
sob bře 10, 2018 9:52 pm

TeSi
Příspěvky: 2150
Registrován: pát črc 06, 2007 12:44 pm
Bydliště: Vysočina

Re: MAN TGS dodatečná montáž hydrauliky přívěsu

Příspěvek

Dan Hambálek dovezl před pár dny jeho bráchu TGA :) Tak nakonec skončily oba v CZ...

Jinak k dotazu, pokud to nechceš nějak šašit samodomo, tak bych si to nechal nacenit v Meilleru v Slaným. Díly tam občas bereme a že by to bylo nějak strašné...
pon bře 12, 2018 9:15 am

Michal8x8S1
Příspěvky: 89
Registrován: sob zář 17, 2011 9:39 pm
Bydliště: Královéhradecký kraj

Re: MAN TGS dodatečná montáž hydrauliky přívěsu

Příspěvek

Díky. Kdepak, já to kupoval přímo od dopravce. Ta fotka jak tam má že jsou foceny oba pohromadě není tohle auto, je to u nějakého bazarníka. Takže to je třetí a všichni si jsou podobní... :)
pon bře 12, 2018 9:52 am

TeSi
Příspěvky: 2150
Registrován: pát črc 06, 2007 12:44 pm
Bydliště: Vysočina

Re: MAN TGS dodatečná montáž hydrauliky přívěsu

Příspěvek

Ta firma se jmenuje Servis Jeřábu... sídlí hned naproti Meilleru. www.servisjerabu.cz
pon bře 12, 2018 10:25 am

Michal8x8S1
Příspěvky: 89
Registrován: sob zář 17, 2011 9:39 pm
Bydliště: Královéhradecký kraj

Re: MAN TGS dodatečná montáž hydrauliky přívěsu

Příspěvek

ahaa, já teď volal do Meilleru.. :D pošle mail s nabídkou, podle mě na tom je prt, ovládací ventil z kabiny, ventil hydrauliky, k tomu pár blbostí a je to. Ale od nich bude asi drahý i pozdrav.
pon bře 12, 2018 10:45 am

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: MAN TGS dodatečná montáž hydrauliky přívěsu

Příspěvek

Na hadici k maileru na autě dát ventil, já ho beru u hynčici v kolíně nebo nadas z matesa ale ten po chvili teče) ; k tomu cívku nebo přivést vzduch přes ventil. Naměrit si hadici na konec auta, ventil, 2 hadice k maileru( mezi ně ten ventil) práce hoďka nebo to dovez do kolína tam ti to spíchnou ale nic na tom není, jinak gratulace pořádnej kočár
pon bře 12, 2018 8:30 pm

Odpovědět

Zpět na „MAN“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti