Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-

Odpovědět
TomMAN
Příspěvky: 17
Registrován: sob bře 24, 2007 2:04 pm

Příspěvek

co je tu tak mrtvo???
tak od pondeli mam auto ve Velke Bitesi..."zjistuji... testuji..."ale nevim nevim... tvarili se tak nejak ze si vymyslim a ze nema cenu s tim neco delat...
kazdopadne to melo byt zitra rano k odberu ale nejak se jim to pry protahlo tak nejspis az v patek...

a jeste dalsi for>dispecer nemel cas tak jsem v pondeli ze servisu kde jsem nechal auto jel kousek stopem kousek brnenskou MHD a zbytek normalnim busem...po dvou letech... :!: :shock: normakla krize... :shock: vzdyt ja si uz ani nepamatoval kteryma dverma se leze dovnitr :D :D :D
stř říj 24, 2007 3:19 pm

TomMAN
Příspěvky: 17
Registrován: sob bře 24, 2007 2:04 pm

POZOR NA CEPY...

Příspěvek

jo a uplne jsem zapomnel :arrow: v pondeli jsem byl na STK...
napsali mi lehkou zavadu :cry: :cry: :cry: vule v kloubech a cepech...
proste se jim nelibyli svysle cepy... :!: a vzhledem k tomu ze moje auto ma 63500km

a kolegovo to stejne 73000km a taky mu to napsaly se nam to zda divny.
a to vozime z 80% tak 1/3 tonaze....


takze z toho plyne ponauceni...MAN TGL zkontrolovat...reklamovat.
jak se k tomuto problemu postavili v servise casem doplnim...zatim nevim
stř říj 24, 2007 3:26 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

HAHAHA, ukaž mi auto, kterýmu nenapíšou nějakou lehkou závadu...jen proto, aby nebyl protokol úplně čistej.
....a právě netěsnosti motoru, výfukového potrubí, vůle v zavěšení, kloubech apod. se píšou nejčastěji. Takže o tomhle si myslím svý ;-)
stř říj 24, 2007 4:20 pm

Danda01
Příspěvky: 76
Registrován: úte kvě 08, 2007 3:00 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

V tom s tebou souhlasim Davide. Ale je fakt ze me po roce a 62.000 km nenapsali vubec nic az sem se divil. :lol:

Jinak k te Bitesi po roce(62 tis km) mi tam jen tak dle sveho uvazeni udelali vymenu vsech brzd.desticek a stary mi samoze nedali...Nehlede na to ze sem si toho ze je menili vsim az mi po tydnu dom prisla faktura diky tehle procedure drazsi o 7 tis... :( takze asi tak...
stř říj 24, 2007 4:39 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

A kterej servis to je v Bítěši? Tam jsou totiž dva co já vim.
stř říj 24, 2007 5:03 pm

Danda01
Příspěvky: 76
Registrován: úte kvě 08, 2007 3:00 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

V mojem pripade se jedna o Autoimpex(tusim ze TomMAN taky myslel tenhle) jinak je tam jeste NTC ale ti tusim nemaj servis.
stř říj 24, 2007 8:16 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

NTC Velká Bíteš: www.ntc-vb.cz/servis.php :wink:
Tak se vyprdněte na Autoimpex a zkuste to tady. A pak dejte vědět, kdo je lepší ;-)
čtv říj 25, 2007 7:45 am

Danda01
Příspěvky: 76
Registrován: úte kvě 08, 2007 3:00 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

Ok dik za info...no zatim chodime do Brna do Tourbusu tam sou zase pomalejsi nez by clovek chtel ale co nadelat. Jinak man euro 4 ma udajne nejakou novou spojku a prevodovku je to tam same cidlo a furt to pise nejakou chybu a voni púoradne nevi co s tim ma se to nechat projevit.....Kua s Renaultem takovyhle problemy nejsou...(alespon ja je nemam)
čtv říj 25, 2007 10:21 am

TomMAN
Příspěvky: 17
Registrován: sob bře 24, 2007 2:04 pm

Příspěvek

ano mel jsem na mysli autoimpex...
:idea: jinak s tema destickama jsi me dostal...me je na technicke chvalil...pry jestli vubec brzdim... :banana: to by me docela zklamali jestli mi je prehodi...


:bomb: Jinak jsem dnes mluvil se servisem ohledne vyzvednuti auta
:arrow: vule na svyslakach se jim zda normalni
:arrow: a ohledne toho motoru maji stazeny data a budou vyhodnocovat..

:cry: :cry: :cry: pripadal jsem si jak debil...protoze jsem myslel ze za dva dny ktery to auto chteli(nakonec to tam je od pondeli do patku!) najdou problem a vyresi to...hle a ono nic...
budu se hold smirit s tim :driver: ze mam auto s nejakou zavadou ktery nema vykon, ale servis s tim nemuze nic udelat protoze by priznali ze jsou parta blbcu :!: :!: :!:
čtv říj 25, 2007 10:41 am

Danda01
Příspěvky: 76
Registrován: úte kvě 08, 2007 3:00 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

No tak to si taky dopadl "dobre"
Mimochodem pred jejich nechtenou vymenou desticek ukazoval palub pocitac u prednich tusim 70%.

Schvalne jak dlouho jim bude trvat to vyhodnoceni......
čtv říj 25, 2007 9:02 pm

TomMAN
Příspěvky: 17
Registrován: sob bře 24, 2007 2:04 pm

ns servis sama chvala...

Příspěvek

tak jsem tu zas...
mam dalsi poznatek>kdyz jsem cekal v brne na bus prisla takova starsi pani a dala se se mnou do reci..kam pry jedu a tak...rikam do servisu pro auto a ona pry jestli pro nakladak k dalnici...rikam jo...a ona tak si tam dejte pozor! syn tam delal a na aute ktery spravoval mu nejaky jiny mechanik vymenil nejaky dily za stary... poradne si to skontrolujte nez to podepisete...


slusny ne :?: podotykam ze mi to rekla starsi pani na bus nadrazi ktera cestovala se mnou do bitese...
:banana: MAN TGL 12.240 - euro 4, tandem 22t /18,30m :banana:
pát říj 26, 2007 7:13 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tak to tedy tleskam a smekam
pát říj 26, 2007 8:08 pm

jog!n
Příspěvky: 731
Registrován: sob bře 25, 2006 5:54 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: ns servis sama chvala...

Příspěvek

TomMAN píše:tak jsem tu zas...
mam dalsi poznatek>kdyz jsem cekal v brne na bus prisla takova starsi pani a dala se se mnou do reci..kam pry jedu a tak...rikam do servisu pro auto a ona pry jestli pro nakladak k dalnici...rikam jo...a ona tak si tam dejte pozor! syn tam delal a na aute ktery spravoval mu nejaky jiny mechanik vymenil nejaky dily za stary... poradne si to skontrolujte nez to podepisete...


slusny ne :?: podotykam ze mi to rekla starsi pani na bus nadrazi ktera cestovala se mnou do bitese...
No me se to zda až moc velká náhoda. Presne ti rekla jestli jedeš pro naklaďak?
Na přechodu pro chodce, drtí TATRA důchodce. Důchodce se vrtí, ale tatra drtí :D
http://kontejnery.ic.cz
pát říj 26, 2007 8:38 pm

TomMAN
Příspěvky: 17
Registrován: sob bře 24, 2007 2:04 pm

Re: ns servis sama chvala...

Příspěvek

ano... rekla pro nakladak k dalnici...bydli v Bitesi a cestovala z Brna domu...
:banana: MAN TGL 12.240 - euro 4, tandem 22t /18,30m :banana:
sob říj 27, 2007 3:44 pm

Danda01
Příspěvky: 76
Registrován: úte kvě 08, 2007 3:00 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

lol to vyúada jako kdyby to byla kouzelna babicka a chtela te varovat.....ne ted vazne sou tam proste pochybni zkusime nekdy NTC
sob říj 27, 2007 6:54 pm

Odpovědět

Zpět na „MAN“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů