Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-

Odpovědět
buldozer1
Příspěvky: 36
Registrován: sob bře 01, 2008 10:14 pm

Nově otevřený servis MAN

Příspěvek

stř úno 18, 2009 8:18 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pujde se někdo podívat? Asi půjdu.Mám to kousek ze školy.
Vše o Karosách na stránce:
www.karosa.webgarden.cz
stř úno 18, 2009 8:30 pm

majki71
Příspěvky: 10
Registrován: čtv pro 17, 2009 5:50 pm
Bydliště: Bruntál

TRUCK servis Zábřeh

Příspěvek

po předchozích plán. servisech v Přerově, které dopadly katastrofálně, nemáte šanci zjistit zda vám údajnou opravu dělali, nebo ne, sedíte v buňce, na auto nevidíte, nesmíte k němu, komunikace na nule, před několika měsíci jsem zde na fóru našel odkaz na servis v Zábřehu, tento týden jsem měl čest tento servis navštívit na další plán. servis a drobnou závadu, servis je hned na kraji Zábřehu, dobře označen, nová hala, příjemné jednání při vstupu, hlavně komunikace na úrovni, v patře čekárna pro zákazníky s LCD telkou a DVD přehrávačem, několik filmů k dispozici, vidíte z velkých oken na celou dílnu co se děje s autem a zda se na něm pracuje, pokud je delší oprava ( jako u mne, musel jsem čekat 8h než schládne motor, dělali ventily ) POZOR v Přerově dělali ventily hned po příjezdu a před obědem jsem odjížděl, Kaufland je cca 60m, není problém si jít něco koupit, na konci vám sdělí vše co dělali, co měnili a v jakém stavu auto je, komunikace na jedničku. Oplatí se tam fakt zajet, doporučuji tento servis po všech stránkách...
ned srp 15, 2010 8:07 pm

Odpovědět

Zpět na „MAN“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 34 hostů