Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ondra Svijany
Příspěvky: 162
Registrován: čtv pro 11, 2008 7:16 pm
Bydliště: Svijany
Kontaktovat uživatele:

servis Man Stare Misto

Příspěvek

Nemate nekdo zkusenost se servisem Man ve Starem Miste u Jicina? Asi by mi neco mohl rict David jestli se nemilim.Dnes nam sef rozdal vizitky Linatry a rekl ze nemame uz jezdit do manu Liberec,ale k Jicinu do Linatry.To nema Linatra servis ve Vratislavicich?Hlavne me zajima ochota,sikovnost,kvalita odvedene prace atd. Predem diky
pát bře 13, 2009 8:02 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Servis St.Místo

Příspěvek

Mám bohužel špatnou.Diagnostika motoru: motor se klepal šel nerovnoměrně, házel.Diagnosikováno špatná řídící tryska.Trysku jsem koupil namontoval,12 litru pryč, závada stejná.Naštěstí jsem měl na dvoře mechaniky z jinýho servisu. Po 10 min závada odhalená a opravená :byl rozlomen element na vstřik.čerpadle.V Hradci Královým sem měl zaplatit 6 litrů ,závadu nenašli tak jsem jel jinam,tam to bylo za půl hod.diagnostikováno. To se jednalo o zvedání 3. nápravy.Ale i tak to hodnotit nejde, záleží na skušenostech konkrátního mechanika a třeba měli špatnej den. Mám 7 ks F2000 a převážně si na tom děláme vše samy,kromě motorů. Bylo mě řečeno že kdybych měl TGA tak se musí k vůli počitači pořád do servisu.Jezdíme vnitro tak nám to stačí ale na ven pokrok nezastavíš :lol:
pát bře 13, 2009 9:52 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ondra Svijany: Hodnotit nemůžu, nebyl bych objektivní. Nicméně ti na sebe pošlu telefon a kdyby byl jakejkoliv problém, tak neváhej zavolat a vyřídíme to individuálně :wink:
A v Liberci je jen kancelář prodej aut, ne servis. Servis Linatry je "jen" v Jičíně.
sob bře 14, 2009 12:54 pm

Uživatelský avatar
Ondra Svijany
Příspěvky: 162
Registrován: čtv pro 11, 2008 7:16 pm
Bydliště: Svijany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

David:,,Nicmene ti na sebe pošlu telefon a kdyby byl jakejkoliv problém, tak neváhej zavolat a vyřídíme to individuálně,,
Muzes mi to poslat na ondra.sichrovsky@seznam.cz. Jo a nemohl bys mi taky poslat neco jako nezavaznou nabidku,na kolik by vysly vzduchove houkacky na TGSko lxkovou kabinu a jaky by to byly,jestli ty origo nebo jestli by byla i jina varianta.A na ktery misto je montujete? Jenom ty dve nad sebe u ridice.Predem dikas Ondra
pon bře 16, 2009 6:28 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ondro,poslal jsem Ti kontakt přes mejl cos udal při registraci. Ty houkačky Ti zjistim a pošlu taky do mejla.
pon bře 16, 2009 7:48 pm

Uživatelský avatar
Ondra Svijany
Příspěvky: 162
Registrován: čtv pro 11, 2008 7:16 pm
Bydliště: Svijany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

jj,dekuji
pon bře 16, 2009 8:05 pm

sanny
Příspěvky: 247
Registrován: úte bře 04, 2008 8:14 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Tak ja mam zase zkusenosti celkem dobre. Pristup mechaniku v pohode, na cokoliv jsem se zeptal, tak mi odpovedeli a poradili, zazemi pro ridice tam maj super a na auto vidite celou dobu, atd. Takze si myslim, ze v pohode.
stř dub 01, 2009 11:22 pm

Odpovědět

Zpět na „MAN“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů