Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-

Odpovědět
majki71
Příspěvky: 10
Registrován: čtv pro 17, 2009 5:50 pm
Bydliště: Bruntál

servis MAN KDH Přerov

Příspěvek

má někdo nějakou zkušenost s tímto servisem? Byl jsem tam s autem asi 7x, přístup nic moc, pošlou vás do buňky mimo auto, ani nevíte zda na něm dělají a co vlastně dělají, provedou např. výměnu 5ks žárovek přestože všechny svítí a palubovka nic nehlásí, pozvou vás na opravu, když jsem tam přijel, řekli, že nemají náhradní díl, že mě pak zavolají, když po víc jak měsíci zavolají a já tam přijel, ptali se co tam chcu, že mi to dělali už před tím, no děs, když jsem tam byl naposledy, auto jsem přistavil na dílnu v 7 ráno, bylo hotové ve 13h, ale nikdo se neobtěžoval mi to říct a kol 14h se vystřídali směny, když jsem se vydal v 17h na dílnu a auto tam nebylo, ptal jsem se mechaniků, nikdo ale nic nevěděl,žádné auto tam prej nebylo, mistr na mne hleděl co vlastně chcu, já tam čekal 10h a totálně na vás serou !!! SERVIS na p... fakt, STK a další servis jsem zařídil jinde a blíž, pokud tam musíte, tak HODNĚ ŠTĚSTÍ.
ned pro 27, 2009 8:02 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak zajeď do Zábřeha na Moravě tam to bude určitě lepší i přístup.
Vše o Karosách na stránce:
www.karosa.webgarden.cz
ned pro 27, 2009 9:06 pm

buldozer1
Příspěvky: 36
Registrován: sob bře 01, 2008 10:14 pm

Příspěvek

jak říkáš v přerově to maj úplně v řiti,jednou jsem tam dojel s autem na garančku po 90 tis,a pán za pultem se podíval do servisky a říká jakto že jste nědělali výměnu filtru na hydrodrive po 60 tis. a já v klidu a proč,to se prý musí ,no jenže já tam byl s autem bez předního náhonu,tak mu říkám než někoho budete pérovat tak se mrkněte jaké auto sem vám někdo veze,a on na to já vidím modré čmakalauto a hned si myslím že to má předek ,tak já mu říkám tak nemyslete a fungujte jak máte :) ,
no hnus jsou to buzny,nic víc kolikrát tam měli auto i 3 měsíce a nevěděli co s tím,zkus to v zábřehu a uvidíš,snad budeš spokojenej.
pon pro 28, 2009 10:00 pm

majki71
Příspěvky: 10
Registrován: čtv pro 17, 2009 5:50 pm
Bydliště: Bruntál

Příspěvek

tak pokud myslíš toho blba za pultem s brejlema,tak to máš recht, je chytrej jak rádio a many viděl leda na plakátu co má na zdi v kanclu. Když jsem mu říkal, že si nás zavolali na výměnu součástky na kterou jsem čekal 2 měsíce a proto jsem taky dojel, byl rudej jak ruská vlajka a tvrdil, že člověk který si nás zavolal o tom nemá ani páru a součástku už montovali když jsem tam byl naposledy, asi jsem si to vymyslel a jel 80km jen tak abych je viděl :lol: měli mi měnit jak říkali dutej šroub na převodovce, nakonec mi tvrdil, že to bylo lanko řazení, sami neví nač nás volají a co vlastně mají vyměnit cipové. Zkusíme ten novej servis v Olmiku
úte pro 29, 2009 8:38 pm

vitez
Příspěvky: 130
Registrován: stř říj 27, 2010 11:15 pm
Bydliště: pržno

Příspěvek

chlapi a co rikate na mošnov servis?
stř pro 29, 2010 10:20 pm

bufikar
Příspěvky: 63
Registrován: pon dub 30, 2012 6:16 pm
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

SERVIS MAN KDH PREROV

Příspěvek

Me tu nejakou dobu vozili bufiky na opravu. Nekazme si den zbytecnym rozcilovanim,to by bylo hodne nadlouho. Radeji si poradme kde to funguje. :idea:
čtv kvě 03, 2012 10:41 am

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

No mě se to snad zdá,nebo nevim,ale asi jezdím do uplně jinýho servisu v Přerově než Vy... :shock: :shock: Já tam s nikým problém nemám,ke mně jsou přátelští,v pohodě,říkal mi ,že to mám odpřáhnout a přijet s tím před dílnu,říkám OK,pak nešla mi uvolnit točna,tak sem tam šel,řekl mu to a do minutky u mě byli dva mechanici a pomohli mi to uvolnit (stejně jsme to neuvolnili :D - 25 t,to jde pak těžko :D ) no tak sem tam najel i s návěsem. Normálně jsem nahlásil závady,co s tím asi je apod... a vše našli,vše spravili... Je fakt,že na dílně být nesmíš,máš tam čekárnu s TV a časopisy,příjemné sedačky...já tam nikdy nečekal,jel sem vždy domů a jel si pro to třeba až za 2 dny,nebo po víkendu... Já tam jezdím rád. V Mošnově,v tom novým jsem ještě nebyl,ale parta tam je asi furt stejná ,ne? jinak v tom Mošnově v pohodě,můžeš být na dílně a kecat s něma :)
sob kvě 05, 2012 12:35 pm

Houba
Příspěvky: 1527
Registrován: ned pro 21, 2008 1:12 pm

Příspěvek

Já nevím,ale my DAFy úplně normálně odpřahujeme i s 25t :roll: ,to jako u MANa musíš napřed složit,abys odpřáhl?? :roll: :roll: :wall: ....sorry za OT
sob kvě 05, 2012 1:49 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

Nevím,prostě to nešlo.... :roll: Můžu za to snad? :roll:
sob kvě 05, 2012 1:51 pm

Houba
Příspěvky: 1527
Registrován: ned pro 21, 2008 1:12 pm

Příspěvek

Nééé,za to může samozřejmě majitel!!! :shock: :withstupid:
sob kvě 05, 2012 1:52 pm

vašek
Příspěvky: 1449
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Příspěvek

mechoši i elektrikáři jsou tam kluci v poho, ale ti borci v příjmu a dílech to se jen tak nevidí. jako by neustáli přechod z komunistickýho servisu ČSAD na oficiální zastoupení značky, jsou z toho prostě namistrovaní jak jsou dobří./ale to si myslí jen oni/ kvůli jejich přístupu jsem si i rozmyslel mít co do činění s MAN.em
čtv čer 14, 2012 2:41 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

tohle napiš vedení jejich pobočky. a uvidíš jak jim pohýbou mandlama 8)
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
čtv čer 14, 2012 7:50 pm

lukasV

Příspěvek

Treba priamo kontaktovat importera MAN v Cesku, ja som tak riesil Citroen. Odvtedy ma ale v servise nemozu ani vidiet :twisted: za to ja som odvtedy s ich pracou spokojny a vsetko sa vyriesi velmi rychlo :lol:

naschval tam chodim len k nim :lol: :lol:
pát čer 15, 2012 12:30 am

Odpovědět

Zpět na „MAN“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů