Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-

Odpovědět
Michal89
Polák
Příspěvky: 1151
Registrován: čtv úno 18, 2010 8:43 pm
Bydliště: Těmice

Voda

Příspěvek

Zdravím mám takový problem na Manu TGA 18.480 XXL rv:2005.
Auto se nepřehřívá hladina v průměru.Podle mě to bude mít něco společného s nedávným odejítím bymetalové vysko.spojky.
Nějakou dobu chladila vrtule motor neustále.Prostě byla seplá furt.A ted mi to haže ven vodu přes víčko ven.Zamrnout to nezamrlo.
Je tam docela velký přetlak když bylo dotažené dolevací víčko tak to šlo ven přes expanzku.Fridex se doléval tak jako voda ted mi to ven vyháže na motor který je zahřáty a dělá to oparový oblak.Doleju do plna vodu po 20km hlasí počítač Stav chladicí vody příliš nízký.A tak dokola.Na naše mechaniky už nespoléhám.
Napadly mě termostaty nebo tesnení pod hlavou.Jenže voda není v oleji.Nevim co dál poradte.
Díky moc
sob bře 12, 2011 8:15 pm

petr charvat
Příspěvky: 3
Registrován: čtv úno 24, 2011 8:45 pm
Bydliště: boskovice

Příspěvek

no podle toho co píšeš tak ti motor klasicky tlakuje což znamená že v lepším případě fouklý těsnění pod hlavou v horším případě ruplá palice nebo ruplá vložka
ned bře 13, 2011 9:48 am

Uživatelský avatar
Ondra Svijany
Příspěvky: 162
Registrován: čtv pro 11, 2008 7:16 pm
Bydliště: Svijany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ja jsem mel taky takovej problem ale na TG 410 a delali to nejake ventilky v hlave kompresoru,je chlazena taky vodou
MAN TGS 26.480 6x2 , SPITZER SILO
ned bře 13, 2011 8:10 pm

Michal89
Polák
Příspěvky: 1151
Registrován: čtv úno 18, 2010 8:43 pm
Bydliště: Těmice

Příspěvek

Jo díky pánové tak už se podařilo opravit.A jak už mi bylo několikrát řečeno od majitele že si vymýšlím.
Tak zase se potvrdilo to co jsem říkal, aneb prasklé těsnění pod hlavou. :roll:
Od té doby dokumentuju vše co se přihodí, abych nebyl obvinován :roll: :) .
pon bře 21, 2011 12:12 am

Odpovědět

Zpět na „MAN“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti