Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-

Odpovědět
Uživatelský avatar
kenry
Příspěvky: 296
Registrován: úte pro 05, 2006 11:47 am
Bydliště: Praha 9

Uprava MAN TGA 480 A XXL

Příspěvek

Zdravim vas vsechny....mam prosbu koupil sem MAN TGA 480 A XXL bila a moc se mi nelibý ten predek od hrany spodniho okna az po strechu vcetne slunecní clony.Kdyby jste nekdo mel nejaky napad jak to realne opticky zlepsit sem s nim.....realizovany navrh bude odmenen.....Prosim jen o realne navrhy....K dispozici je rampa (na objednavku,+ svetla-nemusi byt original,podtlakovky a casem i klima na strechu, necham to na vasi fantazii)Pokud nekdo mate nejake informace o tomto tahaci uvitam je. díky....kenry tady je link...

http://www.tipcars.com/own/nown/applica ... 1165347987

kenry@seznam.cz
icq 304695077
úte pro 05, 2006 8:52 pm

Dr.Street
Příspěvky: 728
Registrován: pon bře 27, 2006 3:18 pm
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek

To ses pěkně praštil přes kapsu :P
TATRA a Liaz ................ 4ever
úte pro 05, 2006 9:29 pm

Uživatelský avatar
kenry
Příspěvky: 296
Registrován: úte pro 05, 2006 11:47 am
Bydliště: Praha 9

Příspěvek

Dr.Street píše:To ses pěkně praštil přes kapsu :P

Tak nejak napul s kamaradem cinanem.... 8)
úte pro 05, 2006 10:13 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pro ostatní sem házim přímo obrázek:
http://www.tipcars.com/applications/scr ... 2006120607

A jen tak pro mě pro zajímavost....proč novýho Mana z bazaru?
Naposledy upravil(a) david dne stř pro 06, 2006 9:51 am, celkem upraveno 1 x.
stř pro 06, 2006 8:00 am

Uživatelský avatar
kenry
Příspěvky: 296
Registrován: úte pro 05, 2006 11:47 am
Bydliště: Praha 9

Příspěvek

david píše:Pro ostatní sem házim přímo obrázek:
Obrázek

A jen tak pro mě pro zajímavost....proč novýho Mana z bazaru?

Ptáš se proč...? Protože je to o 7ooo euro levnejší.... :-) dobré ne....? Koukal sem na to jak vyvoraná myš....
stř pro 06, 2006 9:31 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

7000 EUR? Ty brďo...s čím si to srovnával, co ti to nabídli o 7000Eur dráž?
stř pro 06, 2006 9:53 am

Uživatelský avatar
petersen
Příspěvky: 942
Registrován: stř bře 15, 2006 6:44 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

kenry píše: Ptáš se proč...? Protože je to o 7ooo euro levnejší.... :-) dobré ne....? Koukal sem na to jak vyvoraná myš....
:lol: tak ono se ne nadarmo říká :
" nejsem tak bohatý abych si mohl dovolit kupovat levné věci :wink: "

jestli je to ten bílí na který tu dával link David tak se ani nedivím takhle oškubanou verzi by jsi možná u autorizovaného dealera sehnal taky levně :D :D jinak já osobně jsem hodně podezíraví a než bych skočil na takový lep bych si zjistil předně původ vozu , základní výbavu ( co všechno je instalováno a co není ) a jiné mimochodem ta základní bílá je fakt uděsná barevná kombinace :D a když budeš chtít na to loupnout nějaké pruhy bo přestříkat rozhodně tě to při té velikosti ploch bude něco stát :lol:

no a ještě takový detail v základní výbavě a tím pádem i ceně je i sada střešních spoilerů :wink: viz tato fotka :
Obrázek
Obrázek
byl jsem líné to hledat tak jsem vzal první co jsem měl po ruce :lol:
a a? koukám jak koukám u toho bílého tahače jaksi nejní :roll: jestli budeš tahat nízkej valník bez plachty tak to celkem nevadí ale u vysokého návěsu se ti zhorší aerodinamické obtékání čímš si zvýšíš spotřebu :lol: takže proděláš na naftě a jestli budeš ty spoilery dokupovat tak se hezky prohneš :lol: a uspora 7000oiro bude daleko menší a to ještě časem zjistíš co všechno budeš muset do vozu vrazit aby fungoval tak jak máááááá :lol:

No a nakonec bych se celkem bál že s tím vyjedu třeba do španělska a tam mě zabásnou četníci protože zjistí že to auto bylo ukradené místní dopravní společnosti :lol: :lol: :lol: ( to byl vtip já vím blbý ale stát by se to mohlo :D :D )
stř pro 06, 2006 11:41 am

Uživatelský avatar
kenry
Příspěvky: 296
Registrován: úte pro 05, 2006 11:47 am
Bydliště: Praha 9

Příspěvek

david píše:7000 EUR? Ty brďo...s čím si to srovnával, co ti to nabídli o 7000Eur dráž?

Origo man dealer... přes obchodního zástupce.....
stř pro 06, 2006 12:08 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jako těch "polovičních" spoilerů jsem si taky všiml...a taky jsem to takhle na noým autě neviděl. Jako buď to je komplet s aeropaketem, nebo vůbec.

Ale mě by fakt zajímal ten rozdíl 7000Eur. Nemůže být identický auto (kabina, motor apod.)s takovým cenovým rozdílem.
stř pro 06, 2006 12:10 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No...nicméně co se týká vzhledových úprav, zkus se kouknout na www.man-tga.com .To jsou stránky fandů TGAček, tak se tam třeba něčím inspiruješ.
Třeba tady máš jeden XXL se sluneční clonou se zakomponovanejma světlama do ní:
Obrázek
stř pro 06, 2006 12:14 pm

Uživatelský avatar
kenry
Příspěvky: 296
Registrován: úte pro 05, 2006 11:47 am
Bydliště: Praha 9

Příspěvek

petr.truck píše:
kenry píše: Ptáš se proč...? Protože je to o 7ooo euro levnejší.... :-) dobré ne....? Koukal sem na to jak vyvoraná myš....
:lol: tak ono se ne nadarmo říká :
" nejsem tak bohatý abych si mohl dovolit kupovat levné věci :wink: "

jestli je to ten bílí na který tu dával link David tak se ani nedivím takhle oškubanou verzi by jsi možná u autorizovaného dealera sehnal taky levně :D :D jinak já osobně jsem hodně podezíraví a než bych skočil na takový lep bych si zjistil předně původ vozu , základní výbavu ( co všechno je instalováno a co není ) a jiné mimochodem ta základní bílá je fakt uděsná barevná kombinace :D a když budeš chtít na to loupnout nějaké pruhy bo přestříkat rozhodně tě to při té velikosti ploch bude něco stát :lol:

no a ještě takový detail v základní výbavě a tím pádem i ceně je i sada střešních spoilerů :wink: viz tato fotka :

byl jsem líné to hledat tak jsem vzal první co jsem měl po ruce :lol:
a a? koukám jak koukám u toho bílého tahače jaksi nejní :roll: jestli budeš tahat nízkej valník bez plachty tak to celkem nevadí ale u vysokého návěsu se ti zhorší aerodinamické obtékání čímš si zvýšíš spotřebu :lol: takže proděláš na naftě a jestli budeš ty spoilery dokupovat tak se hezky prohneš :lol: a uspora 7000oiro bude daleko menší a to ještě časem zjistíš co všechno budeš muset do vozu vrazit aby fungoval tak jak máááááá :lol:

No a nakonec bych se celkem bál že s tím vyjedu třeba do španělska a tam mě zabásnou četníci protože zjistí že to auto bylo ukradené místní dopravní společnosti :lol: :lol: :lol: ( to byl vtip já vím blbý ale stát by se to mohlo :D :D )

Zdravím..... kdž se podrbněji podíváš na toho bílého co sem koupil zjistíš že u nových aut resp. u tahačů se spojlery nemontujou kvuli přepravě na podvalníku kde jich je několik, takže je najdeš mezi točnou a kabinou,včetně tech bočních na nádrže.... a pokud Tě zajímá puvod tak je to vyrobeno pro Rakušáka v Německu.A k výbavě....?Z venku to vydíš.... takže ještě tam je:Rezerva,vyhřívané a větrané kožené sedačky (ktere stejne pujdou pryč,mám svoje)xenony,vzadu diody,rampa+4x150wat.,zrcadlove folie na nahledove okenka,sony packet 45ooo,-+box na cd a dvd,koberce,lednička (ale ta je tuším u XXL standard)satelit + garmin,dopředu balony ale to až v lé?ě,par modrejch světélek,(jelikož se mi to libý)a to je tak nejak všechno co je na papiru.Jina věc mě trošku trapí....Jak snížit výšku okna... aby to nebylo jak výloha...jeden napad co sem dřív už měl na scanii iveci a volvu je v tomto případě bílá nepruhledná folie, pošlu nahled až to sprzním.Pokud by Tě ještě cokoliv zajímalo stačí napsat.... čus
stř pro 06, 2006 12:27 pm

Uživatelský avatar
kenry
Příspěvky: 296
Registrován: úte pro 05, 2006 11:47 am
Bydliště: Praha 9

Příspěvek

david píše:Jako těch "polovičních" spoilerů jsem si taky všiml...a taky jsem to takhle na noým autě neviděl. Jako buď to je komplet s aeropaketem, nebo vůbec.

Ale mě by fakt zajímal ten rozdíl 7000Eur. Nemůže být identický auto (kabina, motor apod.)s takovým cenovým rozdílem.

Spojlery naresim ty k tomu samo mame ... motor 480 (ale to uz sem psal)intarder...... a bila barva je na upravy idealni ....
stř pro 06, 2006 12:46 pm

Uživatelský avatar
kenry
Příspěvky: 296
Registrován: úte pro 05, 2006 11:47 am
Bydliště: Praha 9

Příspěvek

U Mana mě to vysvětlily zcela jednoduše....platí se značka a nadstandartní servis 24h.... vic mi k tomu nikdo nic nerekl....tak sme se otočily... a pryč.... a za těch pár euro si to přece můžu dodělat jak chci ne....?....
Naposledy upravil(a) kenry dne stř pro 06, 2006 12:51 pm, celkem upraveno 1 x.
stř pro 06, 2006 12:51 pm

Uživatelský avatar
petersen
Příspěvky: 942
Registrován: stř bře 15, 2006 6:44 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

kenry píše:

Zdravím..... kdž se podrbněji podíváš na toho bílého co sem koupil zjistíš že u nových aut resp. u tahačů se spojlery nemontujou kvuli přeprav..by Tě ještě cokoliv zajímalo stačí napsat.... čus
:lol: :wink: Hnedla ta citacve vypadá líp a nezabírá tolik místa :roll: :lol:
se hnedle nemusíš tak čertit :wink: apropoooo čertíci chodily včera :D
no a to bude možná taky ten rozdíl protože švagr když přebíral TGAčko tak bylo všechno namontováno tam kde má být takže si neodvážel polotovar který si musí doma seskládat :lol: .
To je všechno krácné ale tomu neříkám výbava ale serepatičky jakož to neužitečné doplnky .
Což takhle výbava týkající se pohonné jednotky , bezpečnostní packet (EPS , ACC atd ) a jiné :wink: podvozek atd ono opravdu se mi zdá že 7000,- ojro cca necelých dvěstě tisíc :lol: musí být někde ušetřeno na nějaké součástce :roll:
stř pro 06, 2006 12:51 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

kenry píše:Jak snížit výšku okna... aby to nebylo jak výloha...jeden napad co sem dřív už měl na scanii iveci a volvu je v tomto případě bílá nepruhledná folie, pošlu nahled až to sprzním.Pokud by Tě ještě cokoliv zajímalo stačí napsat.... čus
No...podobný folie jsou na tom modrým XXLu, co je v předchozím příspěvku. A je pravda, že to není zas tak špatnej nápad.

Jo...a když už máš takovou výbavu, tak sis mohl pořídit vlakovou loď ...5Stara,ne?
stř pro 06, 2006 12:53 pm

Odpovědět

Zpět na „MAN“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů