Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-

Odpovědět
bezdek111
Příspěvky: 33
Registrován: pon led 09, 2012 9:35 pm
Bydliště: Dlouha Ves

Zpětná montáž řadičky MANtgáčko .r.2004

Příspěvek

Poradí někdo jak dát dohromady na manu řazení ? Rozdělal jsem řadičku nechal udělat nový manžety . Jaký je postup při odvzdušnování. Nebo se to sešroubuje a hejbe se s tim a pak to funguje.Předem děkuji.
ned bře 25, 2012 10:23 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

pokud jde o hydrauliku, tak na to je mašinka v servisu ...musí se natlakovat...doma to neuděláš.......a kalibraci taky neuděláš aby to makalo jak má :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned bře 25, 2012 10:57 am

kruji
Příspěvky: 2440
Registrován: sob pro 05, 2009 10:55 am
Bydliště: hodonin

Příspěvek

Jednou se mi proklepala trubka řazení o turbo. V servisu po dlouhých obstrukcích prasklinu zavařili, a potom nějakým přípravkem plnili systém zespodu, u převodovky, asi jako se na Scanii plnil chladič přes vypouštěcí kohout, aby se vytlačil vzduch nahoru. Moc o tom nevím, musel jsem být v čekárně za sklem, a můj vůz byl na 3. stání, zacláněl tam další podvozek, moc jsem na to neviděl, a kravaťák na příjmu o tom věděl prd. Ale nalít nádržku, a kvedlat klackem bych viděl jako zbytečnou, až naivní činnost.
Lesu zmar!
ned bře 25, 2012 10:57 am

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ven malej vzduchojem náplň ho olejem ,zezhora to tlakůj vzduchem a přes řadící válečky na převodovce to tlačíš do nadobky a kvedláš pákou.Asi tak nějak se to dá podomácku udělat.
ned bře 25, 2012 8:14 pm

bezdek111
Příspěvky: 33
Registrován: pon led 09, 2012 9:35 pm
Bydliště: Dlouha Ves

Příspěvek

tak jsem to namontoval a bez odvzdusneni to funguje ale pro kontrolu to odvzdusnim :D mam radost staci motorek od sterace a jeto
pon bře 26, 2012 10:18 pm

Odpovědět

Zpět na „MAN“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů