Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Hynek, mc.cvok

Odpovědět
moreplavec
Příspěvky: 2
Registrován: úte lis 20, 2018 10:23 am

použité náhradní díly V3S, vrakoviště

Příspěvek

Dobrý den všem,
mám Pragu V3S valník, rok 1977. Nemáte někdo kontakty odkazy na vrakoviště, případně kde by se nechali sehnat co nejvíce původní díly, použité. Potřebuji kaslík na nářadí a další doplňky, které obvykle jsou na autech pryč.
Michal
čtv lis 22, 2018 12:37 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Re: použité náhradní díly V3S, vrakoviště

Příspěvek

Fiala,Ochoz u Brna
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
čtv lis 22, 2018 11:04 pm

mara1113
Příspěvky: 278
Registrován: pon srp 25, 2008 9:35 pm

Re: použité náhradní díly V3S, vrakoviště

Příspěvek

- taky dobrý napsat odkud jsi,at nejezdíš pro šroubek přes celou republiku ... jsou i e-shopy se skladovými ,,novými,,díly a ze Slovenska taky posílají ,na Bazoši se taky něco najde.... p.Fiala v Ochoze tam toho měl hromadu,ale jak jde čas,zásoby se tenčí....
pát lis 23, 2018 6:46 am

moreplavec
Příspěvky: 2
Registrován: úte lis 20, 2018 10:23 am

Re: použité náhradní díly V3S, vrakoviště

Příspěvek

Ahoj,
děkuju, jsem od Prahy. Zatím jsem nenašel vrakoviště kam by mohl člověk přijít a vymontovat co potřebuje. Jinak náhradní díly docela ještě jsou, v něčem už začíná být nedostatek..... sehnat třeba sedák řidiče či spolujezdce je dost bída (Excalibur - Ostroměř, Hass - Hroby nemá nikdo nic), potáhnout nově sedadlo jde, pokud jsou v pořádku pružiny za cca 1,5 tis. (min. nebo za 3 tis. pokud nejsou) u pana p. Steiningera z Karlových Varů - rozumný pán a vstřícný, dost souvislostí od něj jsem získal, takže vždycky je cesta :D . Pokud by jste měli dobovou výbavu, dejte mě vědět, měl by o ní zájem, za rozumný koruny. Děkuju, Michal
pát lis 23, 2018 11:01 am

tatrák pája
Příspěvky: 373
Registrován: úte črc 01, 2014 8:57 am
Bydliště: praha

Re: použité náhradní díly V3S, vrakoviště

Příspěvek

U Prahy kupuji díly v Osnici SJ Trade
ned pro 09, 2018 6:03 pm

Odpovědět

Zpět na „PRAGA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti