Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Hynek, mc.cvok

Odpovědět
mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Obrázek :lol:Obrázek :lol:Obrázek :lol:Obrázek :lol:Obrázek :lol:Obrázek :lol:Obrázek :lol:Obrázek :lol:Obrázek :lol:Obrázek :lol:....Tak tohle jsou ty dvě od Příbrami.Ta první se snad dostane k nějakému svému spasiteli,majitel zjistil,že na restaurování nemá čas a říkal mi,že se domluvil na výměně za nějaký starý traktor.Takže na ni snad čeká lepší osud.Je to RND.Ta druhá u vody,poslední tři fota,je RN.Co bude s tou???To zatím neví.Mám od něho slíbeno zapůjčení manuálu k RND,tak se ještě poptám.
sob lis 25, 2006 6:20 pm

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Jinak moc pěkná je ta čtvrtá fotky,ty bezy opravdu rostou skrze to auto..... :cry:
sob lis 25, 2006 10:55 pm

JiříČapek
Příspěvky: 233
Registrován: ned kvě 28, 2006 6:48 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ty už tam stojej dobrejch 25let,alespoń ta na tý louce .S tou u domu se občas popojelo,ale takhle už tam stojí od povodní 2002.Mimochodem ta rn na tý louce nebyla připovodních vůbec vidět takže myslim, že bude total KO.A majitel? ten nám kdysi řek že bude renovovat takže neprodá!
ned lis 26, 2006 8:20 am

Uživatelský avatar
Hagen
Příspěvky: 140
Registrován: čtv říj 19, 2006 8:11 pm

Příspěvek

JiříČapek píše:A majitel? ten nám kdysi řek že bude renovovat takže neprodá!
Na takovýhle lidi by se měl vymyslet nějákej zákon. Řiká, že chce renovovat, ale nechá to 25 let zarůstat trávou. :mad:
Nejvíc mě baví dělat ze starejch vraků nový nezničitelný stroje.
ned lis 26, 2006 3:59 pm

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Díky Bohu za takové lidi.Nebýt jich,nenajde se dnes už nic k renovaci.To by byla věčná škoda.Je pravda,že to potom není jednoduché,ale '"něco" k renovaci je.Říkal,že tu ze dvora vymění s někým z Rokycan za traktor.Netuším,co mu za to kdo dá,ale už sám řekl,že je dělat nebude.Slíbil mi,že mi půjčí na okopírování knížku na údržbu RND.Jinak mu to tam hlídá docela statný býk,koukal na mne jako bych byl řezník,docela z něj šel strach.Tak snad alespon jedna z nich se dočká lepšího zaopatření.Ještě se ho na to poptám,tak doufám,že si to nerozmyslí.Ta na prvních fotkách je RND,ta druhá je benzinová RN.
ned lis 26, 2006 4:18 pm

Uživatelský avatar
Hagen
Příspěvky: 140
Registrován: čtv říj 19, 2006 8:11 pm

Příspěvek

Myslel jsem to spíš takhle: některý lidi maji třeba na zahradě nějáký starý auto a nechtěji to nikomu prodat (protože je to moc vzácný, nebo to budou ještě potřebovat, atd.) a když se za pár měsíců nebo let jedeš zeptat znova, tak zjištíš, že to nakonec zlikvidovali a dali do starýho železa. Je ale fakt, že spousta autobusů a skříňových vozů přežila jako včelí úly, kurníky a různý skladiště.
Nejvíc mě baví dělat ze starejch vraků nový nezničitelný stroje.
ned lis 26, 2006 4:36 pm

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

:cry: :cry: Bohužel je to tak.Když se na to zeptá jeden,ještě je šance....jakmile se však zeptají dva,tři.....už je to pro ně moc cenné,je to moc vzácné,krásný veterán obrovské ceny.Potom odradí každého a dají to za 3,50 do kovošrotu.Proto chvála bohu kopřivám a podobnému žahavému a píchavému maskování. :twisted: :twisted:
ned lis 26, 2006 5:00 pm

Uživatelský avatar
papergeorge
Příspěvky: 633
Registrován: ned pro 17, 2006 8:00 pm
Bydliště: Liberec, vlastne uz Liverpool

Příspěvek

Něco ze severu Čech:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Tohle je ta Banskobystrická z kalendáře, nemáte to někdo nafocené lépe, či spíše detailně?
Obrázek

Něco z starších časopisů, kvalita hrozná

Obrázek Obrázek Obrázek

Staženo od www.predseda.com, to je cisterna z V3S anebo originál?

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek

:idea: upravil_Olda
sob pro 23, 2006 12:14 am

Sysel
Příspěvky: 351
Registrován: ned bře 26, 2006 3:23 pm
Bydliště: CB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

papergeorge píše:Staženo od www.predseda.com, to je cisterna z V3S anebo originál?

Obrázek
Je to staženo z našich stránek www.hovnocucy.predseda.com přesně tedy z http://www.hovnocucy.predseda.com/obsah03.php a je to origofekál na RN.
sob pro 23, 2006 1:30 am

Uživatelský avatar
papergeorge
Příspěvky: 633
Registrován: ned pro 17, 2006 8:00 pm
Bydliště: Liberec, vlastne uz Liverpool

Příspěvek

A nemohl bys mi prosím poslat víc detailů, pokud jsou nějaké nafoceny a vůz ještě existuje? Hlavně uchycení nádrže na rám, spodek nádrže a bedny na výstroj. Dík
ned pro 24, 2006 9:02 am

Sysel
Příspěvky: 351
Registrován: ned bře 26, 2006 3:23 pm
Bydliště: CB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nemohl - bohužel. Jak už bylo minimálně v knize návštěv na "hovnocucech" mnohokráte řečeno, ty tři fotky poslal čtenář J.M.Sieber a kde ten vůz je členové HTT neví poáč to nechce prozradit, jiné než ty tři fotky tam uveřejněné nemáme a bohužel ani v lepší kvalitě = je mi líto.
Ani nám není známo, zda-li ten vůz ještě existuje :(
ned pro 24, 2006 3:39 pm

Uživatelský avatar
papergeorge
Příspěvky: 633
Registrován: ned pro 17, 2006 8:00 pm
Bydliště: Liberec, vlastne uz Liverpool

Příspěvek

Tak to chodí i jinde. Každopádně je hezká, tedy spíš zajímavá. Ostatně jestli budu mít někdy financ na pořádné auto, pak první bude kačena nebo erena :P .
ned pro 24, 2006 4:21 pm

t805
Příspěvky: 12
Registrován: pon lis 20, 2006 8:49 pm

Příspěvek

ObrázekObrázekObrázek
pát led 05, 2007 6:31 pm

tom
Příspěvky: 275
Registrován: pon lis 06, 2006 10:30 pm
Bydliště: Mutěnice u Hodonína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Krasavice.Nejsou to z CSAD Kyjov?
ned led 07, 2007 11:08 pm

Sysel
Příspěvky: 351
Registrován: ned bře 26, 2006 3:23 pm
Bydliště: CB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jsou.
pon led 08, 2007 1:42 am

Odpovědět

Zpět na „PRAGA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů