Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: Olda, -Ondra-, martin_100, Leoš H, Pavel Bíteš, david, mili

TruckJobs.cz
Kontaktovat uživatele:

MKD RUSKO

Příspěvek

Autodoprava Bohuslav Chlup přijme řidiče se zájmem o pravidelné relace ČR - Rusko. Příklad trasy: ve čtvrtek odjezd z ČR do Mosky, v pondělí až středu vykládka a nakládka, příjezd do ČR v sobotu. Další odjezd opět ve čtvrtek. Jezdíme s vozy DAF 105 XF. Nakládku a vykládku v ČR řidiči neřeší, je zajištěna firmou. Nabízíme férové jednání a osobní přístup ke každému řidiči. Sídlíme v Pardubickém kraji.

Průměrný přijem v rozmezí 37.000 až 50.000,- čistého - dle cílových destinací. Veškerá školení a pojištění. Nabízíme kvalitní zácvik. Podrobné trasy a možnosti rádi probereme po telefonu nebo osobně. Práce se nemusíte obávat.

Více informací na čísle: 603 576 759

Detailní inzerát na Truckjobsu: https://www.truckjobs.cz/pro-ridice/inz ... -mkd-rusko
Obrázek
úte kvě 28, 2019 10:45 am

jose rabano

Re: MKD RUSKO

Příspěvek

Jezdite i dal za Moskvu(omsk atd).praxe mnoho let,rustina slove pismem,viza uz vsechny propadla uz.
čtv kvě 30, 2019 4:30 pm

trucker72

jose rabano

Příspěvek

Musíš volat přímo jim, toto je jen inzerent !!! A jestli je Moskva za 37.000,- , tak mysím, že trošku málo....
čtv kvě 30, 2019 7:33 pm

Mareczek

Příspěvek

to je základ jenom :dance: :dance: :dance: :D :D
čtv kvě 30, 2019 7:38 pm

jose rabano

Příspěvek

Moskva neni rusko...z brestu vyjet a furt rovne,to je trapne.
čtv kvě 30, 2019 8:01 pm

Mareczek

Příspěvek

Myslel jsem to jako žert :hand: :oha:
čtv kvě 30, 2019 9:18 pm

Gallič

Příspěvek

hoši nevím, vychází mi to na 9-10 dní práce a pak pět dní volna v kuse, tahle práce je jen na Moskvu,takže mzda je za dvě Moskvy měsíčně. Jezdí se nejdál Novokuzněck a Novosibirsk , bývá i Togliatti, Rostov nebo Volgograd, ale ta Moskva se jezdí nejvíc. Trochu starší článek https://www.dnoviny.cz/silnicni-doprava ... -podnikani
sob čer 08, 2019 11:11 pm

trucker72

Gallič

Příspěvek

Zdar, u nich jezdíš ?
ned čer 09, 2019 12:49 pm

Gallič

Příspěvek

Ne, ale přemýšlím o tom, v týdnu jim cinknu.......jen je potřeba se smířit s tím, že je o něco méně peněz než na EU. Na druhou stranu není problém s parkováním, jídlo je levnější než u nás a chutný, takže by odpadlo vaření atd......přijde mi lepší dát někomu pět euro do čepice, než platiti tisícieurový pokuty za patnáct přejetých minut a další problémy, který v EU denně známe......
ned čer 09, 2019 6:32 pm

jose rabano

Příspěvek

Netusim kde v rusku je levneji nez u nas,ale to je jedno.borsc stoji bezne kilo.o sasliku za 200 zapomen...pivo to se ani nebavim.rusko davno neni levna zeme jak v roce 96,to jsem mel saslik i s kurvou za deset dolacu.
ned čer 09, 2019 7:48 pm

romus145

Příspěvek

5e do čepice taky nepochododis, blbě vypsaná povolenka a Rus tě stáhne. Čekání na hranici, kolony jak blázen, no nevím. Firmy co jezdí Rusko zaměstnávají by a ua řidiče protože každý normální jim na to sere. Včera sem potkal jetelinovou a taky v tom seděl belorus. Včera sem se bavil s klukem a od 6 do 16 hod a každý měsíc 38 tisíc. Sám přiznal někdy honka někdy pohoda.
úte čer 11, 2019 11:44 am

jose rabano

Příspěvek

Jmenovite belorusu bylo treba v Tqm opava asi tak deset..malo penez rikaly tak sli.ukrajincu jezdi hromada v cz.i cisty zapad,STEBALO,NOPROSU atd.fronty budou vzdy,vtom problem nevidim.spise v tom za tam jsou platy nizke na Rusku myslim,i kdyz tam je draho.v davne dobe 7i mel za deset dolacu saslik i s kurvou,dnes mas za to s bidou borsc.
úte čer 11, 2019 8:21 pm

romus145

Příspěvek

A po cestě z Ruska a kazachu řada u transportnika na straf papír. Tomas mi teď psal, jak tam čekal. Jinak levno je v kazachu, tam sem se díval, že se dá jist levno
stř čer 12, 2019 6:47 pm

jose rabano

Příspěvek

No jen kazach neni rusko:-)nedejboze mu rict ze je rus,drazdis jen zbytecne.transportnici ozili na byvalych Gaikach,vahy mam nastavene,domaci rus ani pres vahu nejede,jede bokem vahy a hned to jde,,zalepit,,co tam chces vazit jak chuj veze na kamazu 20tun dreva a na vleku to same:-).ja vy tam na balkane bojujete?rumunsko uz je paradni ne?ne jak nase D1
stř čer 12, 2019 7:58 pm

romus145

Příspěvek

Tom se teď vrací z kz od tarazu. No tak to Rumunsko co jezdím já je takové větší vnitro. Nějak to neprožívám, je to kousek. Rumunsko jde nahoru, bohužel v Rumunsku už je trafic control jak dřív a i inspekce. Ta je celkem slušná, Petr pribik co jezdil u kantarika tak měl kontrolu tachografu, karty, kontrola jestli nemá vypínač a dokonce už i tady se kontroluji kurty. Že solotransu dostal kluk 500e na caransebesi. Jsou tady fakt mrdly, Turecko už bych tahal raci srbama než cikanama. Já si šel nakoupit a hovado mě ukradlo zadní světlo na návěsu. Sem v Rumunsku každý týden takže pro mě je to jak jezdit po ČR. Líbí mi tam, ale je to práce takže kam mě pošlou tam pojedu, teď mám teda stabilní práci, takže fakt super poměr peníze a času doma. Takže to mě tu drží, jinak bych se na celý kamion už vysral a šel dělat buď zpět dispečera a nebo na Dukovany.
stř čer 12, 2019 11:18 pm

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“