Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: Olda, -Ondra-, martin_100, Leoš H, Pavel Bíteš, david, mili

Odpovědět
TruckJobs.cz
Příspěvky: 457
Registrován: úte kvě 02, 2017 6:39 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Lagarde přijme řidiče a řidičky na vnitro i mezinárodku

Příspěvek

LAGARDE Spedition již 29 nabízí řidičům a řidičkám zajímavou práci s velmi dobrým finančním ohodnocením. V současné době firma přijme řidiče z Prahy, Lovosic, Karlových Varů, Plzně, Chebu a okolí na sklápěče, sklápěcí cisterny, valníky a cisterny. Začínajícím řidičům nabízíme možnost kvalitního zácviku i pomoc se získáním řidičského a profesního průkazu.

Práce je jak na hlavní, tak i vedlejší pracovní poměr. Nabízíme veškeré výhody dynamické dopravní společnosti, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, individuální přístup, jízdní výkon cca 9.000 km za měsíc, víkendy doma, nepřetržitou 24 hodinovou technickou podporu, přímou komunikační linku s vedením společnosti, odborný zácvik dle potřeby, pravidelné doškolování a vzdělávání - odborný růst, pomoc podnikového právníka pro řešení soukromých i profesních záležitostí, naši spoluúčast při řešení exekucí a insolvencí, podnikové společenské a sportovní akce.

Firemní benefity: mobilní telefon v privátní podnikové síti, slevy na mobilní tarify a internetové služby pro zaměstnance i rodinné příslušníky, benefitní tankovací karty PHM, příspěvky na doplňkové penzijní spoření a investiční životní pojištění, příspěvky na dětské letní tábory, právní a finanční výpomoc v krizových životních situacích.

Zavolejte nám na číslo 800 888 527 (voláte zdarma)
Obrázek

Obrázek
čtv bře 26, 2020 1:44 pm

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti