Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

VencaKonopnik
Příspěvky: 63
Registrován: stř bře 07, 2012 6:45 pm
Bydliště: Neverland 666

Hledám zaměstnavatele

Příspěvek

Ahojte, nedávno jsem konečně dodělal řidičák C+E a profesák už mám taky už hotový, problém je že nevím jestli se takhle před zimou vyplatí jezdit (někdo zase na druhou stranu říká že na ledě se člověk nejvíc naučí) takže sám nevím. To je jedna věc a ta druhá... sehnat zaměstnavatele. Praxi bohužel nemám, sice jsem už řídil 12 tunovou soupravu ale to asi nestačí. Pokud někdo mát tip na někoho kdo by mě zaměstnal dejte mi prosím vědět, klidně i na měnší auto, jsem z Východních Čech okres Ústí nad Orlicí...
[/b]
stř lis 28, 2012 2:06 pm

VencaKonopnik
Příspěvky: 63
Registrován: stř bře 07, 2012 6:45 pm
Bydliště: Neverland 666

Příspěvek

pořád nic :(
pát pro 14, 2012 3:22 pm

delivio

VencaKonopník

Příspěvek

Pro nováčka to není jednoduché začít v zimě. Takto kalkulují i zaměstnavatelé. Více se bojí o auta a není se co divit.

V tvém okrese je Šmídl
pát pro 14, 2012 4:11 pm

VencaKonopnik
Příspěvky: 63
Registrován: stř bře 07, 2012 6:45 pm
Bydliště: Neverland 666

Příspěvek

Pana Šmídla znám osobně, v létě se potkáváme na kolech :) bohužel chce praxi minimálně 1,5 roku... takže jde jen o to někde začít bez nutnosti praxe. Ale neříkám že si hledám jen práci jen jako řidič, zkouším už snad všechno. Ale pevně doufám že brzo se něco naskytne... dnes je to s tou prací asi jako sázení v loterii.
pát pro 14, 2012 4:30 pm

Demolition Man
fandík
Příspěvky: 1067
Registrován: pát led 09, 2009 4:22 pm
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek

Ono je nejlepší začít na solu
Pánbůh! Doprovázej mě na cestách a já ti budu vdečný.
pát pro 14, 2012 8:53 pm

marrtin
Příspěvky: 221
Registrován: stř pro 28, 2011 12:06 am
Bydliště: ostrava

Příspěvek

sorry, ale solo jako začátek je nesmysl. spíše bych řekl manuál.

velikost soupravy nehraje až takovou roli. vše je jen o trpělivosti a o tom, jestli to v krvi máš nebo ne. chladná hlava a rozhodnost je více než vidíš ve špíglu. jsou lidi co jezdí a necouvnou ani se solem. neberu to nikomu, ale já pokoru měl, teda po praxi na avii, ale šlo to. dnes s odstupem času se tomu směji, ale jsou rána, kdy si vyliju kafe, do toho mi někdo zavolá a ital mi ukazuje, že mám couvat co nejrychleji k rampě, protože mu za chvíli začíná kafeé time. v ten moment se tam netrefím ani s kamerama na nárazníku. ale to známe asi každý... takže klid, nevěřit si moc, a ono to půjde. a tvrdím to, že jednou Ti to má někdo ukázat, zbytek je na Tobě. a když se Ti někdo směje, že Ti to nejde, tak buď v klidu. jemu se smáli taky. a bez namalovaných čar necouvne ani největší borec vždycky. moje první couvání v kamionu bylo do beckhandu a to se mi povedlo bez popojetí vpřed před asi dvanácti leti pod odborným dozorem zkušeného kolegy, který se mi jako klaněl. od té doby se mi to snad nepovedlo:))) a na nakládkách a opačně se vždycky doptáš, nebo Ti všichni ukážou rukama nohama.

dlouho jsem nikoho nezaučoval, tak napiš na sz a klidně Tě svezu, bude sranda
TGX 18.500 EF3
sob pro 15, 2012 7:43 pm

GothicAngel.cz
Příspěvky: 203
Registrován: pon pro 13, 2010 9:58 pm
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

no na solu ??? nejlepší je si zvyknout hned že zasebou máš flák plechu a naučit se pomalu stim couvat vklydu a z chytrolínů si prd dělat každej začínal a každej za toho blbce několykrát byl :D taky mám den kdy bych to prokop a couvám na několykrát a když konečně vylezu a skouknu to tak se divym že tak křivě to snad zahodit už hůř nejde

hlavní je klyd nezmatkovat a nespěchat ono to počkalo doteť tak tu minutu se to neposere
sob pro 15, 2012 10:49 pm

balcin
BAN
Příspěvky: 1061
Registrován: stř bře 09, 2011 8:35 pm
Bydliště: Prerov

Příspěvek

Jestli tak couveš,jak píšeš,myslím pravopis,tak to mě poser...To musí být návěsů orvaných...Vzpamatuj se s tím pravopisem...Prosííííím... :wink:
ned pro 16, 2012 12:43 am

marrtin
Příspěvky: 221
Registrován: stř pro 28, 2011 12:06 am
Bydliště: ostrava

Příspěvek

možná jen prohozená pýsmena na klávesnycy...:)
TGX 18.500 EF3
pon pro 17, 2012 5:46 pm

VencaKonopnik
Příspěvky: 63
Registrován: stř bře 07, 2012 6:45 pm
Bydliště: Neverland 666

Příspěvek

marrtin : díky moc za ochotu, rád bych toho využil... spíše ale po novém roce, do konce roku jsem trochu zaneprázdněn, napíšu do SZ a domluvíme se určitě :)
pon pro 17, 2012 10:25 pm

VencaKonopnik
Příspěvky: 63
Registrován: stř bře 07, 2012 6:45 pm
Bydliště: Neverland 666

Příspěvek

Pořád hledám takže pokud někdo máte jakýkoliv tip sem s ním :). Zkoušel jsem RESLA ale bohužel se neobtěžoval mi odpovědět... nevadí, budu hledat dál.
Asi to zkusím formou úplatku, ten kdo mě zajistí práci tak mu pošlu 1000,-Kč na účet, a bude spokojenost na obou stranách.
čtv led 03, 2013 4:59 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

zkoušel si Resla a bez odpovědi? nechce se mi věřit, ještě když zrovna hledá... buď si ho kontaktoval nějak špatně, a nebo "nesprávně" formuloval dotaz...
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
čtv led 03, 2013 5:42 pm

balcin
BAN
Příspěvky: 1061
Registrován: stř bře 09, 2011 8:35 pm
Bydliště: Prerov

Venco

Příspěvek

...Že by ti pan Resl neodpověděl,na tvůj dotaz o práci,to se mě nechce věřit... :shock: Takový solidní a zodpovědný člověk,to je... Jseš si Venco Konopníků 100%,jistý,že jsi kontaktoval pana Resla???... Nevolal jsi náhodou Blaženě do Hoštic a nebo Miluně do Bavorova???... :lol:
čtv led 03, 2013 6:47 pm

Chrudimák
Příspěvky: 19
Registrován: sob pro 17, 2011 11:38 am
Bydliště: Chrudim

Příspěvek

CS CARGO Pardubice tam tě vezmou bez praxe na 99% :wink:
čtv led 03, 2013 7:04 pm

VencaKonopnik
Příspěvky: 63
Registrován: stř bře 07, 2012 6:45 pm
Bydliště: Neverland 666

Příspěvek

do CARGA jsem volal asi třikrát a pokaždý mi řekli že mají full stav ale můžu to zkusit znova, uvidíme.

balcin: na 100% jsem kontaktoval správnou osobu :) ale co on si může říct, mladej bez praxe tak proč by odepisoval že...
čtv led 03, 2013 11:03 pm

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů