Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

Odpovědět
Uživatelský avatar
Blade
Příspěvky: 209
Registrován: ned srp 24, 2008 10:34 am
Bydliště: morava

hledám práci "Přerov,Kroměříž,Prostějov"

Příspěvek

Ahoj,práci mám(Hopi),ale už mě to tam leze krkem,proto se porozhlížím kam bych utekl,chtěl bych být často doma,ale občasné přespání v kamionu mi nevadí,mám C+E a vše potřebné k řízení kamionu a navíc průkaz na manipulační techniku.
Hlavně už nechci žádné rozvozy po supermarketech,bral bych klidně sklopku,cisternu,plachtu i frigo
Icom,Hanzalík a firmy jim podobné,to vůbec :)
přes 561 nejezdím..

Praxe:
1 Rok Avia,Liaz
1 Rok Daf 12t (Rosa Market Kroměříž)
2 a půl roku MKD na tandemu (Duvenbeck Volduchy )
2 a půl roku frigo vnitro + mkd (Hopi Prostějov)

Díky
Věřím že je něco mezi nebem a zemí,ale nevěřím že je to bůh...
čtv led 31, 2013 8:06 pm

Uživatelský avatar
BigDinno
Příspěvky: 247
Registrován: úte kvě 17, 2011 9:36 pm
Bydliště: Banik!!!!

Příspěvek

Blade: Kámo myslím že tady je zbytečné se ptát, tady nic neseženeš. Jsem asi před týdnem psal na vlákno o kousek níž. 1000000.shlédnutí a prd. Podej si inzerát na různé inzertní servery a uvidíš sám že se ti firmy ozvou. Je pro ně lepší se na inzeráty podívat než je podávat to je totiž komerce a stojí to prachy :wink: . Jinak neber to ve zlém tohle je spíš fórum o pokecu co práce atd... než aby někdo někomu pomohl. Jinak hodně štěstí v hledání a ten inzerát fakt udělá svoje :) vyzkoušej to a uvidíš sám. Ahoj Dinno
http://www.youtube.com/watch?v=-BLo6-8_gXQ
ženský,prachy,chlast... To mi nic neříká,protože pracuju jako řidič. 8)
pát úno 01, 2013 1:01 pm

balcin
BAN
Příspěvky: 1061
Registrován: stř bře 09, 2011 8:35 pm
Bydliště: Prerov

Blade

Příspěvek

...A že ti to trvalo,z toho bordelu odejít...Se divím,že jsi to tam tak dlouho vydržel,než ses rozhodl odejít..... :shock: Ty máš, ale dobrou a pevnou nervovou soustavu,to ti musím říct... :lol: :lol:
pát úno 01, 2013 3:48 pm

Uživatelský avatar
Blade
Příspěvky: 209
Registrován: ned srp 24, 2008 10:34 am
Bydliště: morava

Příspěvek

Bordel je tam hroznej,zatím ještě neodcházím,ale chtěl bych,dost o tom uvažuji,ale kdo mi v dnešní době dá novou soupravu,všechny peníze na pásku a každý den být doma?Když jsme jezdili 2 na jednom autě tak to byla pohodička,20tis čistého,15dní v práci,ale to je už bohužel za námi :(
Věřím že je něco mezi nebem a zemí,ale nevěřím že je to bůh...
pát úno 01, 2013 3:58 pm

balcin
BAN
Příspěvky: 1061
Registrován: stř bře 09, 2011 8:35 pm
Bydliště: Prerov

Blade

Příspěvek

...S tím autem novým,by až tak zase velký problém nebyl u druhýho zaměstnavatele,ale největší problém by byl a bude,najít takovýho,abys měl všechno oficiálně na pásce,aby ses nemusel bát omarodit,když ti každý přizná 9800kč...A potom taky s tím být denně doma...Za mě ti řeknu,že se ti taková práce a takový poctivý zaměstnavatel, bude hledat těžko...Ale snad se ti to podaří,však nikde moc nepospícháš,práci máš,tak hledej pořádně a neunáhli se... :wink: Pak dej vědět,kde jsi z HOPI zakotvil...
pát úno 01, 2013 6:39 pm

Miloš 556
Příspěvky: 5
Registrován: pon lis 28, 2011 10:58 pm
Bydliště: Čelechovice na Hané

Příspěvek

Zdravím, nabízím práci v Kostelci na Hané, rozvor masa po obchodech v ČR, DAF 45. Víkendy volné, plat cca 15000-20000 Kč. Záleží na každým, jestli má chuť si máknout. Pokud bude zájem tak se mi ozvi na email milos.smolka@volny.cz. Spěchá.
čtv úno 28, 2013 8:39 pm

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 hostů