Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

Odpovědět
Misak-VW
Příspěvky: 73
Registrován: úte úno 09, 2010 11:26 am
Bydliště: Milovice

už nic :-)

Příspěvek

...
Naposledy upravil(a) Misak-VW dne stř kvě 29, 2013 8:04 pm, celkem upraveno 2 x.
Scania 8x4 R420
pon bře 11, 2013 11:40 am

kukyn
BAN
Příspěvky: 189
Registrován: pon úno 11, 2013 10:46 am
Bydliště: pod mostem 4

Mišáku

Příspěvek

..Vysvětli mě,co u takové firmy ještě děláš,když ti nejsou schopni zajistit práci na sklopku od 15 března, do 15 prosince a nechají tě zbytečně cestovat 80km do práce,aniž by pro tebe zajistili práci a nebo ti dali telefonem večer vědět,at do práce nejedeš,že ted zrovna práce není,at nejedeš zbytečně..Co to máš za nezodpovědný zaměstnavatele,aby tě nechali zbytečně vyhazovat peníze za zbytečnou cestu do práce,kde se dovíš,že nikam nejedeš a práce není,tak se otočíš a jedeš zase domů zpět..To bych je zabil.. :lol: :wink:
pon bře 11, 2013 12:15 pm

Misak-VW
Příspěvky: 73
Registrován: úte úno 09, 2010 11:26 am
Bydliště: Milovice

Příspěvek

...
Naposledy upravil(a) Misak-VW dne stř kvě 29, 2013 8:04 pm, celkem upraveno 1 x.
Scania 8x4 R420
pon bře 11, 2013 2:43 pm

kukyn
BAN
Příspěvky: 189
Registrován: pon úno 11, 2013 10:46 am
Bydliště: pod mostem 4

Mišáku

Příspěvek

Dobře,dělej jak myslíš,je to tvoje věc a tvůj čas a zbytečné vstávání,ale to by pro mě teda nebylo,abych vstával v 5 hodin a jel do práce 80km tam a zpět,jen pro to,že nevím zda v práci zůstanu a nebo mě pošle za 2 hodiny domů,že pro mě nic nemá..Rád si pospím a ne,abych vstával do práce,jen tak, zbytečně..Nevím,jestli ale najdeš takovou brigádu,kde by tě zaměstnali,až ty jim laskavě oznámíš,třebas v 8-9hodin ráno,že nemáš v práci do čeho pichnout a že bys byl ted k dispozici..Toto si nedovedu představit,kdo by to tak chtěl dělat a podstoupit..Chápu to ještě tak,že by ses přes den dozvěděl,že pro tebe zítra nemají práci,ať vůbec nechodíš,tak ty bys jim hned volal,že zítra jseš od rána volný,ať s tebou počítají,tak toto bych si dovedl představit,ale tak,jak ty to chceš,až po zjištění situace v práci,jim zavolat,že jseš k dispozici,tak to bude tvrdý oříšek..U nás tak brigádně jezdí profesionální hasič,ale ten přesně ví,kdy bude v práci a kdy má volno a když má ty dva dny volna,tak ty dva dny jezdí a brigádníčí,tak to je něco jiného,nahlásí že bude dva dny jezdit a vedoucí už s tím počítá a dá ho na auto..Ale tak jak to ty myslíš,tak to bude těžký,něco najít brigádně..No,ale přeji ti,aby se ti zadařilo a něco jsi našel,když už vstaneš a do té Prahy dorazíš,tak ať zase nemusíš jet zadarmo domů.. :wink:
pon bře 11, 2013 10:13 pm

VareckaJ
Příspěvky: 16
Registrován: pon lis 12, 2012 2:36 pm
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kdybys měl D (vidím, že asi ne) tak bych věděl - Veolia Transport Praha, tam berou částo, hlavně na zálohy, třeba i odpolední, ale takhle...
pon bře 11, 2013 11:08 pm

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů