Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

chuligan-meles sracky opet..Ocividne jsi nikdy v Bystu nebyl na nakladce.Ja nepiju,vodku tim tuplem tak se zdrz komentaru o vychode...Jak rika kolega,do Barcelony na tempomat zajede i ma nezletila dcera,k tomu nemusis nic umet,ne rozdil od Ufy treba,tam bys zahynul truckere..tak asi tak.Kolega e7 uz sehnal fleka jek pise,tak vse hraje.Nejprve si tam zajed,vyzkousej system jaky tam je a pak mudruj ,herr trucker.
Neřeším...
úte dub 01, 2014 11:21 pm

Uživatelský avatar
Sovouš
Bedřich Liška
Příspěvky: 2026
Registrován: stř dub 23, 2008 4:16 pm
Bydliště: ... u Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

herr jozin, ty víš jak to tam maj s pozemkama, že meleš moudra? Jaký tam Rozman měl problémy třeba i jen s timhle blbým parkovištěm? Vono jo, parkoviště tam mají na prd, to vidí každej kdo tam jede kolem... ale možná by bylo lepší občas ušetřit opotřebení klávesnice a nepodporovat zbytečně hádky. Férově napsanej inzerát a zvrhne se to v tunu sraček, prosim vás to někdo z adminů promažte... :roll:

Jo a neříká se v Býštu ale v Býšti, teda aspoň tady u nás...
Hamty hamty, ať mám víc než tamty ... :hvizd:
stř dub 02, 2014 1:19 am

Vojtas.DAF
Příspěvky: 1063
Registrován: úte říj 05, 2010 8:04 pm
Bydliště: Jevišovice

Příspěvek

Tady firma do který chci nastoupit má parkoviště z dlažby co se dávala za války na silnice. Musel jsem odmítnout protože jsem si představoval zámkovku. Nemaj na zámkovku = nemaj na výplaty řidičům a určitě to tam stojí za prd :evil:

Normálně volný místa bych komplet vymazal a udělal znovu s tím, že se dá nabídka a nikdo k tomu nebude moct psát, ještě ke všemu takovýhle hovna. Co si ku..a bude zadavatel inzerátu o TF myslet když tady uvidí takový jelita?? Já už bych se příště na nějaký TF vykašlal a hledal jinde. Vždycky kupa nesmyslů a ti inteligentní si stejně zavolaj nebo napíšou na uvedený kontakty. Nedivím se chlapům co to tady vzdali a sami žádali o vymazání profilů.....
Každý den ve svém životě si užívejte naplno!! Protože nikdy nevíte, který den bude ten poslední....
stř dub 02, 2014 10:03 am

daf VM
Příspěvky: 847
Registrován: čtv úno 25, 2010 10:02 pm
Bydliště: V. Mýto

Příspěvek

zajímavý,že jožin sem napsal jeden příspěvek,svůj názor.Ale kupa tupců to začne rozebírat a zaserete toho o hodně víc... :roll:
stř dub 02, 2014 3:27 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4490
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

Sorry za OT, nechci se zastávat jozina, ale první co mě napadlo, když jsem rozklikl toto vlákno, to parkoviště pro LKW. Jak se tam couve tomu poslednímu který přijede. :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte dub 08, 2014 5:10 pm

delivio

Příspěvek

Normálně volný místa bych komplet vymazal a udělal znovu s tím, že se dá nabídka a nikdo k tomu nebude moct psát, ještě ke všemu takovýhle hovna. Co si ku..a bude zadavatel inzerátu o TF myslet když tady uvidí takový jelita?? Já už bych se příště na nějaký TF vykašlal a hledal jinde. Vždycky kupa nesmyslů a ti inteligentní si stejně zavolaj nebo napíšou na uvedený kontakty. Nedivím se chlapům co to tady vzdali a sami žádali o vymazání profilů.....
Tvůj návrh už řadu dnů leží v sekci Adminovi a moderátorům na straně 124,125 :wink:
úte dub 08, 2014 5:55 pm

Žorž.FH12
Příspěvky: 1054
Registrován: stř črc 01, 2009 12:53 am

Příspěvek

Nechcu tu vyvolávat nějaký flejm ohledně toho parkára, ale je nějaký problém tam ubrat jeden flek, víc to zkosit a jezdit tam po předu a couvat pohodlně ven ? teda když už to tam je takové jaké to je a hodně šovců si na to netroufá tam zacouvat :D.. No zas takovou kovbojku bych z toho asi nedělal .. :)
úte dub 08, 2014 6:09 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4490
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

Omlouvám se slečně, paní, Zuzaně, že píši OT do tohoto vlákna, ale vzkaz pro Jožina. Jel jsem okolo Býště, a koukal na to parkoviště. Tak podle mě a nebudu daleko od pravdy, původně bylo parkoviště, podle lajnování,určené a projektované pro zaměstnance a malé nakladní vozy. Ale asi s rozvojem firmy, což nasvědčuje zde uveřejněný inzerát, přestalo kapacitně vyhovovat, tak se vybudovalo parkoviště na druhé straně cesty a toto parkoviště se proměnilo na parkoviště pro LKW.
Pro sovouše: Asi o tom něco víš, to by byl drahý i ten pozemek o 100metrů dál, vypadá to jako nějaká skládka? :hands: :hands:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv dub 17, 2014 4:21 pm

Radys

Příspěvek

ja bych to ukončil. Slečna/paní Zuzana zde dala inzerát,Jožin napsal reakci POUZE na parkoviště. A je z toho diskuze na dve strany. taky to nebyl nejlepší nápad,ale budíž tak si něco myslím a neodepisuju. Začít tady něco o ruske vodce a vylité palici když člověka neznám je taky dost odvaha. To je jak začít o druhém konci evropy a něco o umaštěnych držkách od německých klabas a puchyřu z holandskych dřeváku. To je jak když tu napsal inzarát jedna brneěnska firma a pul fora řešila jaky maji vraky a nad tím se nikdo nepozastavil.
Taky jezdím vychod z rusama tež vodku nepiju. A to sem si myslel že po dlouhe době se to tady srovnalo. Nic mějte se a někdy s vama na puškinu.
sob dub 19, 2014 7:53 pm

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 43 hostů