Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

Odpovědět
OREL
Příspěvky: 4
Registrován: úte črc 01, 2014 12:35 pm
Bydliště: uh. hradiste

hledam praci a zaskoleni na EU

Příspěvek

Zdarec jsem tu novacek a netusim kde se to ukaze :-) mam prosbu chtel bych zacat jezdit naves jezdil sem frigo solo a potom tandem ale jenom
Vnitro chci zacat jezdit ven EU poradil by nekdo jak to udelat nebo nasel by se nekdo kdo by mne vzal na zaskoleni do dvojky ? Dekuju
pát črc 04, 2014 6:29 am

yovanny
Příspěvky: 62
Registrován: úte čer 18, 2013 9:05 pm
Bydliště: Most

re

Příspěvek

napiš do velkých firem.
DUVENBECK bych doporučil asi nejvíc.
Hanzalík, Hrubý, Sindelar, ...
pát črc 04, 2014 6:35 am

OREL
Příspěvky: 4
Registrován: úte črc 01, 2014 12:35 pm
Bydliště: uh. hradiste

Příspěvek

A co jim tam mam rect byl sem u valatrans tam sem jim to tak rekl a ze momentalne ne abych si zavolal jinde kdyz tak se ozve jeden mne radil ze mam rect ze su vyjezdeny navesem ze mne s nekym poslou a kdyz bych to rekl u valatr. Tak zenska rikala ze by mne poslala samotneho hned . Vyjezdeny su mam 36 jezdim od vojny ale ne s navesem ale dekuju zeptam se
pát črc 04, 2014 6:51 am

fadda
Příspěvky: 24
Registrován: úte říj 05, 2010 9:43 pm
Bydliště: jihlava

Příspěvek

Orel hlavně se neboj všichni jsme nějak začínali. Řekni jim pravdu to co máš najeto a jakou máš praxi. Většinou tě stejně z někým pošlou na zkušenou! Jinak od toho neočekávej žádný zázrak. Dobře už bylo! Moc firem tam od vás neznám ale zkus se optat v Čsad Uherské Hradiště anebo Čsad Hodonín. Z Hodonína občas kolegy potkávám a jezdí hodně Schenkra po EU. Tak se drž a ona se nějaká práce najde.
pát črc 04, 2014 11:37 am

OREL
Příspěvky: 4
Registrován: úte črc 01, 2014 12:35 pm
Bydliště: uh. hradiste

Příspěvek

Jo dik a stastnou cestu
pát črc 04, 2014 12:40 pm

OREL
Příspěvky: 4
Registrován: úte črc 01, 2014 12:35 pm
Bydliště: uh. hradiste

Příspěvek

Nema neko jeste nejaky napad kde by se dalo jezdit jako zacatecnik ok a duvenbeck predem dekuji
pon črc 07, 2014 9:11 pm

raz2n
Příspěvky: 13
Registrován: pon črc 15, 2013 4:23 pm
Bydliště: Holešov

OREL

Příspěvek

hoj. zkus DANAD Zlín. já tam začal s tím, že jsem jezdil taky jen vnitro a hned jsem jel ve dvojku po EU. asi po 3 týdnech ježdění ve dvou jsem dostal svoje auto. po přavdě žádnej vývar nečekej, ale přístup, auta a jednání většiny lidí tam (jak vedení, tak řidiči) slušné
pon črc 07, 2014 10:09 pm

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti