Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: -Ondra-, martin_100, Leoš H, Olda, Pavel Bíteš, david, mili

Odpovědět
TruckJobs.cz
Příspěvky: 88
Registrován: úte kvě 02, 2017 6:39 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Vnitrostátní přepravy

Příspěvek

Nabízíme 3 hlavní trasy:
Hradec Králové - Jažlovice u Prahy a zpět
České Budějovice - Jažlovice u Prahy a zpět
Liberec - Jažlovice u Prahy a zpět

Řidič je každý den doma. O víkendu končí v sobotu ráno v 6 hodin a začíná v pondělí v 18 hodin. Měsíční mzda 33.000,- CZK hrubého. Stravné 1.500,- měsíčně. Řidiče bez praxe zaučíme.

Kontakty na firmu a více informací najdete zde: https://www.truckjobs.cz/pro-ridice/inz ... ve-dopravy
Možné je i volat na: 602 144 078

Používáme vozidla EURO 6 a EURO 5, přepravy probíhají ve večerních a nočních hodinách asi mezi 18 hodinou večerní a 6 hodinou ranní. Řidič neprovádí žádné ložné manipulace, nekurtuje, neplachtuje. Pouze najede pod VN, zvedne vozidlo na vzduchu, zajistí čtyři upínací prvky a složí nohy a zajistí je, vozidlo uvede do jízdní polohy, tím je hotovo k odjezdu. Při odstavování VN je opačný postup. Výměnné nástavby.

Nabízíme práci s moderními vozidly v dopravní společnosti, která je na dopravním trhu více než 25 roků a provozuje 140 kamionových souprav. Máme 180 zaměstnanců. Řidiči jsou vybavení firemními mobilními telefony. Pravidelný příjem, řádně s odvody dle zákona. Poskytujeme našim zaměstnancům i některé benefity, organizujeme a platíme povinná roční školení řidičů, na dovolenou a před vánoci dostávají naši zaměstnanci finanční odměny.

Chcete mít přehled o nabídkách práce a informacích z dopravy? Zaregistrujte se zdarma na Truckjobs.cz: https://www.truckjobs.cz/registrace
pon lis 06, 2017 11:02 am

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti