Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

Zamčeno
cockerel
Příspěvky: 6
Registrován: ned bře 22, 2015 9:17 pm
Bydliště: Praha

Řidič (ČR, denně doma, 30-35 t. Kč čistého), Praha Uhříněves

Příspěvek

Přijmu řidiče na převoz námořních kontejnerů po ČR (převážně do 150 km od Prahy), denně doma, volné víkendy. Pracovní doba závisí na požadavku zákazníka na přistavení kontejneru, obecně se začíná kolem 6 hodiny a končí mezi 14 a 17 hodinou. Auto je starší udržovaný DAF 95 (manuál, kolečko, velká kabina, lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice, televize), parkuje se v Uhříněvsi. Nakládku/vykládku si zajišťuje zákazník (tj. žádná manipulace s plachtou, paleťák, kurty, zametání apod.).

Hledám samostatného člověka, který to má v hlavě srovnané, je spolehlivý, neničí auto, neplýtvá naftou, slušně komunikuje s dispečerem. Praxe není rozhodující, jde mi spíš o přístup k práci. Mělo by Vás bavit řízení - práce je opravdu různorodá, trasy se dost mění, po dálnici se toho moc nenajede.

Požaduji: ŘP C + E, profesní způsobilost, lékařské potvrzení, výpis trestných bodů a pojištění odpovědnosti.

Nabízím stabilní zaměstnání, pravidelnou výplatu, osobní přístup (mám jen 4 auta). Základ je 25 t. čistého, ale vydělává se 30 - 35 t. čistého, navíc 70 l nafty měsíčně pro vlastní potřebu.

Nástup je možný dle dohody ideálně nejdéle od 1. července 2018. Případné dotazy můžeme prodiskutovat při osobní schůzce nebo na telefonu 725 850 911. Vážným zájemcům nabízím i společný „ukázkový den“, zaškolení a reference kolegů řidičů. Kontaktovat mě můžete na cockerel@email.cz.

Obrázek

Obrázek
pát kvě 25, 2018 5:03 pm

Zamčeno

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů