Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: Olda, -Ondra-, martin_100, Leoš H, Pavel Bíteš, david, mili

Odpovědět
TruckJobs.cz
Příspěvky: 225
Registrován: úte kvě 02, 2017 6:39 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Řidič profesionál ve firmě Lagarde. Řidičák a profesák pomůžeme zajistit

Příspěvek

Přidejte se k týmu profesionálních řidičů Lagarde Spedition.

Nabízíme pracovní příležitost schopným a kvalitním řidičům MKD, ale i začínajícím zájemcům o tuto profesi, kterým zajistíme získání / rozšíření příslušného řidičského oprávnění a profesního průkazu s následným zaškolením pod supervizí mentora. Sídlíme v Chebu a hlavní destinace jsou CZ - Německo.
Nabízíme spolehlivé zázemí moderní dopravní společnosti, pracovní smlouvu na dobu neurčitou s 3měsíční zkušební lhůtou, individuální přístup a moderní vozový park.

Přímá komunikační linka s vedením společnosti, důkladný praktický zácvik s kmenovým řidičem a pravidelné doškolování a vzdělávání jsou u nás samozřejmostí.

Zajišťujeme právní pomoc podnikového právníka pro řešení soukromých i profesních záležitostí a spolehnut se můžete na naši spoluúčast při řešení problematiky spojené s exekucemi a insolvencí. Pravidlem jsou nás podnikové společenské a sportovní akce.

Z firemních benefitů nabízíme například: mobilní telefon v privátní podnikové síti, slevy na mobilní tarify a internetové služby pro zaměstnance i rodinné příslušníky, benefitní tankovací karty PHM, příspěvky na doplňkové penzijní spoření a investiční životní pojištění, příspěvky na dětské letní tábory, právní a finanční výpomoc v krizových životních situacích.

Realizujeme různé druhy přeprav a proto nám zavolejte, abychom společně prodiskutovali druh práce, který Vám bude vyhovovat a pobavili se s Vámi o možnostech ohodnocení a odměn.

Jsme zde pro vás na bezplatném čísle: 800 888 527
Informace o nás najdete na Truckjobsu: https://www.truckjobs.cz/pro-ridice/inz ... ni-dopravy
Obrázek
pon kvě 28, 2018 2:30 pm

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti