Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

Zamčeno
mbmatty
Příspěvky: 17
Registrován: pon lis 10, 2014 7:27 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Ostrava, C+E

Příspěvek

Ahoj všichni!

po všech těch letech dělaní dispečeřiny jsem přišel na to, že mě vždy bude zaměstnavatel brzdit v mým vizích a plánech. Dávno jsem pochopil, že rodinné firmy nejsou to pravé ořechové a že řidiči zde budou vždy až na posledním místě. Já to vždy chtěl ale dělat jinak.

Řeknu Vám to tedy na rovinu. Koupil jsem nový Mercedes a založil si živnost. A hledám zkušeného řidiče/čku, který mi pomůže vybudovat maličký podnik krok za krokem o velikosti max 5 kamionů.
Vydělám si já, vyděláte si i Vy. Nemám zapotřebí nabízet minimální plat a krácené diety. V oboru jsem už docela dlouho a vím přesně, co si můžu dovolit. Takže pro začátek nabízím za ježdění po unii (víkendy dle domluvy, ale min. 2 v měsíci venku - protože jinak si to prostě nemůžu dovolit) za základní plat 18000,- a k tomu diety, vše jako jedna částka na účet vždy 12. v měsíci. Celkem čistá mzda minimálně od 40000,- nahoru. A nahoru kam? To už záleží, jak se nám společnými silami bude dařit. Nabízím absolutní upřímnost, transparentní čísla. Nikdy jsem neměl problém ukázat řidičům, který kšeft je placený špatně a který je naopak zlatý důl. A v tom hodlám pokračovat, protože tato cesta se mi ve spolupráci s řidiči osvědčila. Vaše mzda tedy v případě, že se nám povede udělat hezký obrat, může dosáhnout bez problémů i 50ti tisíc, ale nepředbíhejme...

Nástup je možný ihned.

https://www.matejblanka.cz/kariera
ned srp 12, 2018 12:56 pm

Zamčeno

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů