Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

Odpovědět
ZUPERTRAMP
Příspěvky: 17
Registrován: ned dub 29, 2018 12:49 pm

Práce řidiče C+E

Příspěvek

Dobrý den všem,

je to nějaký čas co jsem zde vkládal inzerát pouze na C. Nyní jsem si dodělal ř.p. sk. E, tak to zkusím znovu. Na velkém autě (ř.p. C) Mám odjeto rok a něco, bez nehody nebo jakéhokoliv škrábance. K svěřenemu vozu se chovám tak jako by bylo mé vlastní. Nemám exekuce ani jiné problémy v osobním životě.
Umím plynule hovořit AJ i psanou formou, úroveň B1, což jsem zjistil, že je mi pro práci kamioňáka k ničemu :) .
Jsem spolehlivý do práce vždy chodím v čas. Za celou dobu jsem nemarodil, neměl nemocenskou ani v práci nechyběl.
Nekradu, nemám to zapotřebí, nepotřebuji služební telefon ani služební notebook a nepotřebuji brát 50 tisíc na pásku.

Co hledám
Pro začátek, bych nejraději nějaké stabilní linky. Zjistil jsem, že s každodenním návratem domů zřejmě nic nebude, tak alespoň ty pravidelné linky po-pá.
Jelikož jsou i důležitý peníze, nebudu řikat že ne. Nyní mám na sk. C 35 tisíc. takže pod tuto hranici nechci jít.
Místo bydliště Středočeský kraj Kladno, ale nevadí mi někam dojíždět když to bude po-pá v rámci možností a rozumné vzdálenosti.
Níže máte můj životopis.



Obrázek
čtv lis 28, 2019 8:47 am

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Typek a 3 hosti