Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

Odpovědět
Fubun
Příspěvky: 1
Registrován: čtv bře 23, 2017 3:21 pm

Hledam praci C+E Havířov (Ostrava)

Příspěvek

Zdravím tu všechny, hledám práci na návěs praxi mam 5 let na MKD. Momentálně jsem zaměstnán ale bohužel podmínky nejsou takové jak jsme se domluvili. (Auto se nechává všude možně po ČR a vlakem jezdim domů ) takze hledam solidního dopravce který má práci na moravu,slezsko, nebo třeba východ Slovenska zkrátka ať to je přes barák jezdil jsem D,A,DK,SE,SI,PL,SK,B,F,ES,a semtam Rumunsko nebranim se MKD ani vnitru ale preferuju vikendy doma samozřejmě někdy to nevyjde takže semtam vikend zajedu ale nesmi to byt pravidlo plat bych si představoval 40+. Teď něco o mně je mi 29 let jsem z Havířova tohle je muj druhy zaměstnavatel za tech 5 let co jezdím takze nestřidám firmy jak ponožky od prvního zamestnavatele jsem odesel z důvodu nizkeho platu a neschopnost dispa stáhnout auto domů tady u stávajícího zamestnavatele je plat sice OK ale take neschopnost dispa auto dostat domů. Jsem spolehlivý nikdy se nestalo ze bych proste nevyjel nechal auto stát atd... Děkuji prosím kdyby se nekdo nasel můj e-mail je fubun@seznam.cz děkuji. Samozřejmě vsechny doklady mam...
pát úno 28, 2020 8:57 pm

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů