Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

Odpovědět
TruckJobs.cz
Příspěvky: 2286
Registrován: úte kvě 02, 2017 6:39 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

TSR Czech Republic s.r.o. přijme řidiče nákladního vozidla s hydraulickou rukou v Plzni a okolí.

Příspěvek

Ahoj, jmenuji se Roman a 4 roky jezdím jako řidič nákladního auta s hydraulickou rukou. Řeknu Ti, jak to v TSR chodí a uvidíš, jestli tě to zaujme, jako kdysi mě a budeš chtít být členem našeho týmu.
Jak moje práce vypadá? Mám vlastní auto s hydraulickou rukou a většinou jezdím sám. Obvykle ještě odpoledne si podle potřeby vyberu a připravím kontejnery na auto, případně na vlek, ráno si auto obejdu a dle plánu dispečera vyrazím k prvnímu zákazníkovi vyzvednout kovový odpad. Ten následně svážím na jedno z TSR středisek pro další zpracování. Během přejímek patří k mým povinnostem vážení a kontrola materiálu a vyřízení administrativy. No a odpoledne jsem zpátky doma.
Proč právě TSR? TSR platí přesčasy, a hlavně platí včas, což není u spousty firem pravidlo. S dispečerem je vždy dobrá dohoda, když potřebujete něco zařídit s rodinou apod., není to problém. · O servis techniky máme postaráno, to je luxus, dříve jsem pracoval ve stavební firmě, kde jsme si museli většinu oprav provádět sami. Velkou výhodou je také pravidelná obměna vozového parku. Každý den se vracím domů, jezdím jenom po ČR. A je tu dobrá parta 7 řidičů.

Průměrně si vydělám 35 000 - 40 000 Kč. V rámci firmy máme hodně akcí, v létě třeba grilování, sportovní turnaje a kulturní akce, v zimě vánoční večírek a často podnikáme něco s ostatními řidiči.
Máme 5 dní rekondiční volno (sickdays), odměny + dodatkovou dovolenou za odpracované roky. Bonusy, prémie, příspěvek na penzijní připojištění a příspěvek na stravování.

Zkuste k nám zavolat na číslo: 725 982 173

Víc informací najdete tady: https://www.truckjobs.cz/pro-ridice/inz ... vozu-plzen
Obrázek
pon lis 22, 2021 9:17 am

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů