Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

Odpovědět
Lubo
Příspěvky: 1336
Registrován: ned srp 06, 2006 4:09 pm
Bydliště: Košice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: INFO

Příspěvek

oplati sa zacat podnikat aj z niecim starim ako napr. IVECO TURBOstar, LIAZ a pod. ????????????
pát říj 13, 2006 1:15 pm

riko
Příspěvky: 936
Registrován: sob dub 15, 2006 10:49 am
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek

pokud máš na to práci kterou ti někdo zaplatí tak se dá začít s čímkoliv
pát říj 13, 2006 1:35 pm

Uživatelský avatar
tom731
Příspěvky: 234
Registrován: pon říj 09, 2006 2:18 pm
Bydliště: Ostrava- Radvanice

Re: INFO

Příspěvek

Lubo píše:oplati sa zacat podnikat aj z niecim starim ako napr. IVECO TURBOstar, LIAZ a pod. ????????????
Já si myslím že na starších vozech se vyplatí podnikat. Nějakou LIAZku koupíš aj do 100tisíc. Jenom to mesmí být šmejd se kterým budeš lítat po servisu a vrážet do něj peníze. Já bych si taky ze začátku koupil něco staršího a až by se najezdilo koupil bych si nějaký nový.
pát říj 13, 2006 8:25 pm

Uživatelský avatar
riderstan
Příspěvky: 124
Registrován: ned říj 08, 2006 9:00 pm

Příspěvek

je dobré se chytit nějaké stavební firmy, třeba co dělá silnice a když je dobrý stavbyvedoucí, který ti zaručí práci na celý rok tak proč ne, koupit třeba starýho matesa vrazit do něho nějaké peníze, aby trochu fungoval....co vím tak to jde, borec vrazil do matesa 40 tisíc a za dva měsíce je měl zpátky....
pát říj 13, 2006 8:52 pm

Lubo
Příspěvky: 1336
Registrován: ned srp 06, 2006 4:09 pm
Bydliště: Košice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

scim je najlepsie zacat podnikat s nejakou dodavkou do 3,5 t (napr. Jumper,Ducato) alebo niecim okolo 7,5 t (napr. AVIA) alebo snat nad 12 t trebars (napr. LIAZ-solo bez privesu) :roll:
sob říj 14, 2006 9:59 pm

Petr
Příspěvky: 1637
Registrován: sob srp 05, 2006 8:34 pm

Příspěvek

ja bych chtel mit taky svoje auto ale porad mam strach abych mel praci kdyz nema clovek nekde znamyho tak je to pres spedice a jednou prace je a pak zas neni a musel bych se zarucit barakem ktery jsem nedavno postavil a nic jinyho nemam a potom kdyby to neslo a vzali mi ho tak co ale zas mi kazdy rika ze kdyz to rozjedu a nejak preklepu ten zacatek a ziskam kontakty tak to jde samo a pry je prace dost.
ned říj 15, 2006 10:36 am

riko
Příspěvky: 936
Registrován: sob dub 15, 2006 10:49 am
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek

Lubo píše:scim je najlepsie zacat podnikat s nejakou dodavkou do 3,5 t (napr. Jumper,Ducato) alebo niecim okolo 7,5 t (napr. AVIA) alebo snat nad 12 t trebars (napr. LIAZ-solo bez privesu) :roll:
no tak zaleží na tom jakou seženeš práci
ned říj 15, 2006 3:03 pm

Radek.V
rychsip
Příspěvky: 220
Registrován: sob kvě 13, 2006 5:43 pm
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek

No ja nevim ale myslim si ze takovy univerzalni auto na podnikani je sklapecka s hr a vlek a musis praci sehnat bud ve stavebnictvi nebo treba ted vozit repu,sterky atd
ned říj 15, 2006 7:36 pm

riko
Příspěvky: 936
Registrován: sob dub 15, 2006 10:49 am
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek

každopádně s dopravou nad 12 tun je nejvíc starostí
ned říj 15, 2006 8:16 pm

octavus
Příspěvky: 92
Registrován: úte bře 21, 2006 7:59 pm
Bydliště: Prostějov

Příspěvek

rychsip píše:No ja nevim ale myslim si ze takovy univerzalni auto na podnikani je sklapecka s hr a vlek a musis praci sehnat bud ve stavebnictvi nebo treba ted vozit repu,sterky atd
Co vím já od těch co vozí řepu na sklápečkách s vlekem, tak říkají, že se jim to vyplatí a zaplatí jim to celoroční provoz auta, ale bez obálky by o žádnou práci s řepou ani nezavadili.
S trpělivostí učitele zvláštní školy dojedeš na českých silnicích nejdále
ned říj 15, 2006 8:38 pm

octavus
Příspěvky: 92
Registrován: úte bře 21, 2006 7:59 pm
Bydliště: Prostějov

Příspěvek

Jak už jsem psal já, mám kšeft, ale ten je tak na pokrytí nákladů + něco málo pro mě, takže bych potřeboval něco víc. Problémem je, že když přijde do té firmy nové vedení, tak bych mohl klidně u nich zkončit a co pak... Hold je to fakt riziko. Nehledě na to, že s jedním tahačem Liaz nemůžu konkurovat podnikatelům, kteří mají 5 a více novejch aut.
S trpělivostí učitele zvláštní školy dojedeš na českých silnicích nejdále
ned říj 15, 2006 8:45 pm

Lubo
Příspěvky: 1336
Registrován: ned srp 06, 2006 4:09 pm
Bydliště: Košice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

a ako je to s pracou cez spedicne firmi
ned říj 15, 2006 9:19 pm

riko
Příspěvky: 936
Registrován: sob dub 15, 2006 10:49 am
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek

tam je práce dost,ale to je za málo peněz
ned říj 15, 2006 9:27 pm

octavus
Příspěvky: 92
Registrován: úte bře 21, 2006 7:59 pm
Bydliště: Prostějov

Příspěvek

přesně tak, přes spedici jen přežíváš a nevyděláváš...
S trpělivostí učitele zvláštní školy dojedeš na českých silnicích nejdále
ned říj 15, 2006 9:36 pm

guga

Příspěvek

No...Jednou chci taky začít podnikat....V autodopravě...Nejvíc mě to táhne k MKD,ale jelikož je MATKA dispečerka tak mě říká,že bych se neuživil.Teď ještě menším firmám to bude stěžovat mýtné...A ještě na MKD se potřebuje spolehlivý auto a to se za málo peněz nesežene...Tak nevím.. :mad: :?: Jít na SKLÁPĚČKU???No práca je furt a je jí dost...Ale jak zase někdo přestane platit tak je to na ho*no..A ještě než bych získal živnostenský list tak musí za mě někdo ručit a to je další problém....Je to hoodně obtížný...Ale snad se to časem všecko podaří....A když se podaří tak budu kupovat výhradně TATRY do mojeho vozového parku,ale to? ještě sen :lol:
čtv led 11, 2007 2:21 pm

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů