Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

Uživatelský avatar
umisu
Příspěvky: 8
Registrován: sob lis 26, 2011 11:27 pm
Bydliště: litultovice

a budou volby :D

Příspěvek

Čusek pánové já jsem koupil dodávku když jsem začínal před dvěma roky za 39000 Citroen Jumpera 1,9 td mel najoto 600000km nemůžu si stězovat sice jsem asi po roce koupil turbo a žralo to olej, vydělalo na sebe opravy i na mě,pak se posralo převodovka a rozloučil jsem se sní teď mám tranzita a po 14 dnech motor ko tak kdyby někdo věděl o nejakém dejte echo dik :shock:
sob pro 03, 2011 11:49 am

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Ahoj,napíšu ti také něco ze zkušeností,Když jse mě v roce 93 jednu dodávku Fiat Ducáto a Jednu odtahovku MB 409 plus vlek tak nafta stála 13,60 tehdy jsem jezdil 8kč solo 10kč s vlekem.Kolik by jsi dnes měl jezdit za km kdy nafta stojí 36,50kč asi to spočítáš ale nikdo ti to nedá.A otom je dnešní podnikání v dopravě.
sob pro 03, 2011 7:13 pm

Uživatelský avatar
umisu
Příspěvky: 8
Registrován: sob lis 26, 2011 11:27 pm
Bydliště: litultovice

cena

Příspěvek

Jo ceny jsou na prd máme tu jednoho hnupika co je dostal dolu a pak zjistil že se za nedá jezdit tak šel do kytek.Já to dělám tak že nejezdím okolo komína jezdím nad 200km to se vyplati i za tech 8 kč. Bo těžko sedá nastavit po nějakém blbovi cena zpatky nahoru ale pomalu to jde zvedám cenu vždy když se zvedne nafta ale dolu ji už nedávám zakaznik si zvykne jen to nemožu přechnat :D :lol:
sob pro 03, 2011 10:05 pm

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti