Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

tak jasně že se uživí ale až přestane jezdit MHD po 22 hodině.to pak mají rita veksláci :!: :!:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát črc 29, 2011 4:42 pm

Uživatelský avatar
Ander
Příspěvky: 185
Registrován: pát říj 03, 2008 12:02 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

No jo, kéž by přestaly, ale tady v Ově jezdí přece furt :-) ,aby měli bezďáci kde spinkat... :-D
pát črc 29, 2011 4:46 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

tramvaje,autobusy nikoliv a kde se tak s tramvají dostaneš polovina obyvatel tak akorát do prdele.
pardon za OT
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát črc 29, 2011 4:48 pm

Uživatelský avatar
Ander
Příspěvky: 185
Registrován: pát říj 03, 2008 12:02 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

To jo, pamatuju si jak jsem bydlel na Pustkovci a od Slovanu k Olympii pěšky....taky pardooon za OT a snad si vybereš tu správnou cestu...
pát črc 29, 2011 4:55 pm

Žorž.FH12
Příspěvky: 1054
Registrován: stř črc 01, 2009 12:53 am

Příspěvek

takže Ova je slušné čisté město narozdíl od zbytku českomoravských metropolitních měst jo ? žadné kasíno , binec ani jiný pochybný podnik kde se schází podivná individua ? .. hmhm :D zajímavá téze :D
pát črc 29, 2011 5:19 pm

sibr
BAN
Příspěvky: 1784
Registrován: stř kvě 20, 2009 12:37 pm
Bydliště: Ostrava

žorž

Příspěvek

Jj máš pravdu tam všude taxici stávají, ale stát tam i auto osobní dopravy, tak vlezu klidně i k němu. Tak mi přijde, že ta cedulka TAXI zas tak důležitá není, abys sehnal rito. Taky o tom prd vím. Jak už jsem psal, jezdím taxíkem jen vzadu.
"Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest" učitel národů Jan Amos Komenský
pát črc 29, 2011 5:59 pm

Big_Rig
Příspěvky: 24
Registrován: stř črc 27, 2011 6:46 am
Bydliště: Chacharov

Příspěvek

to možná jo, ale musíme být bohaté město, když je v Ostravě přes 300 taxikářů... a navíc spousta taxikářů ty herny živí, protože tam z nudy nechávají dost peněz

Tak tady jsem se fakt uprimne zasmal..

Jinak dik za postrehy,ta osobni preprava je docela dobry ojeb na magistrat,cemuz samozrejme fandim,protoze ty jejich testy jsou opravdu nesmyslne,ale vim,ze treba ve Vegas to je stejne,kamos tam kdysi jezdil,ale treba v Chicagu uz to potreba neni..

Myslim,ze kdybych k osobaku pribral jeste dodavku do 3,5t,aby byl rozsah sluzeb vetsi,tak by me to snad mohlo i uzivit a byt doma,protoze kdyz clovek dela 4500mil(7200km) tydne,tak uz ma toho trakareni docela plne zuby :driver:
pát črc 29, 2011 10:42 pm

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů