Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Jak na dlužníky

Příspěvek

Existuje nějaká legální cesta jak se dostat k vyplacení pohledávky?
Nemyslím tím tahání po soudech ani žádné konkurzy apod., pouze jestli někdo neví jakým způsobem ty peníze "vymlátit"
úte srp 02, 2011 8:27 pm

karel slezák
Příspěvky: 2349
Registrován: úte srp 24, 2010 9:27 pm
Bydliště: Brünn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Určitě jde sou i takové organizované rusky hovořící skupiny, ale kde máš záruku, že za x měsíců nedojdou k tobě pro výpalný, ale to jen tak pro příklad :-) Ještě jak sem maloval, tak podlahářům někdo dlužil 350 tisíc, tak to nějak proběhlo, chtěli 35 tisíc ale do 14 dnů to bylo na kontě tak asi tak
Naposledy upravil(a) karel slezák dne úte srp 02, 2011 8:58 pm, celkem upraveno 1 x.
http://www.youtube.com/user/kajaslezak
**všude musí být uklizeno, řekla babička a kopla hovno pod postel**
úte srp 02, 2011 8:33 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Jasně ale to nebude asi moc legální :lol:
O tomhle způsobu taky vím ale nechcu dělat zle, jen se ptám jestli není nějaký mírnější způsob
úte srp 02, 2011 8:43 pm

karel slezák
Příspěvky: 2349
Registrován: úte srp 24, 2010 9:27 pm
Bydliště: Brünn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Dneska sem právě u Obička v Bystrcu měnil H7 a vedle mě zastavil transporter a vymahanidluhu, řidič celkem nabušenej holá hlava, tak vyhodil druhýho, ještě pokerovanej a tak celkem nabušenej, tak říkám to sou určitě bráchové a nevypadali nějak nevině :-D ale webovky to nevim co tam měl vím že měl asi 5balíčku cigaret v ruce :-D ty dva potkat večer u schranek tak platím jak mourovatej :-D
http://www.youtube.com/user/kajaslezak
**všude musí být uklizeno, řekla babička a kopla hovno pod postel**
úte srp 02, 2011 8:53 pm

Žorž.FH12
Příspěvky: 1054
Registrován: stř črc 01, 2009 12:53 am

Příspěvek

Ono jde taky o to z koho .. Jestli z FO nebo PO .. Jinak asi bych se obrátil na normiš vymahače pokud nechceš podstupovat tyhle řízení a nebo prodat pohledávku . Jinak nejvíc záleží jak v kondici je ta vymáhaná firma , nakolik je zmrzačená nebo jestli je to rovnou podvod .. Je to případ od případu.
stř srp 03, 2011 3:31 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

já sem jim ve finále volal každý den,pak jsem je upozornil že jsou po splatnosti X dní a když do 10 Dnů nebudou peníze na účtu tak to dál bude řešeno s advokátní kanceláří a bude se to po nich vymáhat soudní cestou a všechny náklady stím spojené budou k jejich tíži.vytisknul jsem to 3x zajel jsem na jejich firmu nechal jsem si to potvrdit jejich razítkem a řekl jsem jeden list je váš 2 je můj a 3 je pro advokátní kancelář.no a 3 den bylo 40 tis na kontě :wink:



pak taky můžeš říct že je bude zítra kontaktovat tvůj právník :wink: někdo zavolá,vybleje nějáký zákony no a většinou jsou posraný,a když to neklapne tak je spousta firem kteří tvojí pohledávku rádi koupí
2x Nissan atleon 210
stř srp 03, 2011 9:57 pm

Uživatelský avatar
DUNLOP
Příspěvky: 87
Registrován: ned úno 20, 2011 1:59 pm
Bydliště: Nová Ves+auto

R.S.Spedition&Logistic s.r.o. Hradec Králové

Příspěvek

Nevíte někdo náhodou něco o této firmě? Jestli ještě funguje, někdo komu dluží nebo někdo kdo má platit této firmě a je s ní v kontaktu?
Díky.
Dailyna "třííílitr" r.2006
čtv říj 20, 2011 6:01 pm

KUNA
Příspěvky: 117
Registrován: čtv říj 22, 2009 7:30 pm
Bydliště: Hospoda

Příspěvek

Někdy taky pomůže zavolat na firmu ve které si nakládal, říct že spedice přes kterou si jel nezaplatila. Něco vyblejt, že jim dělá ostudu atd. a když je to drobet seriozní firma, tak věř že ty peníze dostaneš. Mně se tohle vyplatilo mnohokrát a peníze jsem vždy nakonec dostal.
stř lis 02, 2011 6:41 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

taky pomuze oznamit ze das firmu na centralni registr dluzniku. to sem udelal uz u 3 firem a dycky zaplatili
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
čtv lis 03, 2011 9:18 pm

TOM pohledávky
Příspěvky: 4
Registrován: pát lis 11, 2011 2:26 pm
Bydliště: Rooseveltova 780

Příspěvek

Existuje nějaká legální cesta jak se dostat k vyplacení pohledávky?
Nemyslím tím tahání po soudech ani žádné konkurzy apod., pouze jestli někdo neví jakým způsobem ty peníze "vymlátit"

RE: Nemá smysl najímat si ranaře, jelikož JAK SE DO LESA VOLÁ, TAK SE Z LESA OZYVÁ, přičemž NÁSILÍ PLODÍ JENOM DALŠÍ NÁSILÍ.
Existuje celá řada mimosoudního řešení, přičemž společnosti, které se tímto zabývají, s tím mají nemalé zkušenosti (teda pokud to nejsou žabaři, kteří jenom melou hubou). Také pozor na neslušné společnosti, které si berou zálohu na vymáhání, ti nic pak neřeší. Pokud máte tedy problém s poledávkou, je možné se obrátit na osobu, která tomu rozumí a tyto pohledávky řeší od roku 1996. Pokud to je papírově podložená pohledávka a není promlčená, můžete mne kontaktovat na emailu: t.pohledavky@atlas.cz a já Váš problém budu delegovat na zmíněnou osobu.
stř lis 16, 2011 1:27 pm

Uživatelský avatar
umisu
Příspěvky: 8
Registrován: sob lis 26, 2011 11:27 pm
Bydliště: litultovice

a budou volby :D

Příspěvek

Já mám Známeho ten to řeší rychle a bez průtahů příjde za maníkem co mi dluží dá mu ve dveřích ránu a zeptá se kdy zaplatí většinou po první návštěvě mám peníze a když né po první tak po druhé dělá to i u akciovek a fungujeto bere si 10% + náklady nafta :twisted:
úte pro 06, 2011 11:50 am

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

tak je to správné ručně a stručně :wink: na hrubej pytel hrubá záplata
neni to moc seriozní ale dlužit za odvedenou práci taky seriozní neni,tudíž je to fifty
2x Nissan atleon 210
pát pro 16, 2011 10:24 pm

Žorž.FH12
Příspěvky: 1054
Registrován: stř črc 01, 2009 12:53 am

Příspěvek

Mě to přijde naprosto seriozní.Jediná správná cesta a jediná která má i preventivní účinky do budoucna :) Za odvedenou práci se platí , tak to bylo je a bude , to ví každé malé děcko , takže následky ať si každý nese potom sám v opačném případě . :twisted:
pát pro 16, 2011 10:56 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob pro 17, 2011 5:41 pm

kokyyy
Příspěvky: 36
Registrován: pát úno 24, 2012 8:40 pm
Bydliště: Teplice

Příspěvek

ono jde taky ze kdyz ti dluzi nejakou castku,ovsem musis to mit nejak podlozene,tak ten dluh prodaš nejake firme vona ti vyplati dluznou castku a pak si to z ni vymahaji samy samozrejme pridaj uroky atd,ale to uz te pak nemusi zajimat,kamarad to tak dela ale nevim tu firmu skusim zjistit
pon kvě 14, 2012 8:01 pm

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti