Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

Karel334
Příspěvky: 1602
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Příspěvek

Jiné téma.Poslední dobou začala otravovat kancelář pojistitelů.Dáte auto do depozitu a hned je zajímá proč jsem zrušil pojistku.Po pátém dotazu na několikáté auto které bylo v depozitu jsem zavolal za svoje prachy na tento ouřad.Optal jsem se proč si v registru nenajdou depozit RZ co je zrovna zajímá.Nestálo by to tolik papíru a poštovné.Dozvěděl jsem se že nemůžou se v reg.vozidel dívat dál do podrobností a nemají šanci se to dozvědět zda rz je v depu nebo ne.To co ofotíte z Vašich TP a odešlete tomuto zloději tím se ten zloděj řídí.Když Vám nebude sedět depozit pár dní i měsic prostě si to do kopie vyrobte.Říkám tomu výtvarná výchova lepidlo ,nůžky ,zmizik a td.V dopise zloděj sám uvádí že máte zasílat jen kopie dokladů.Tak dělejte kopie.Zdar.
pát pro 30, 2011 6:25 pm

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

:D Karel
Hezkýýýýýý!!!!!!! :D :clap: :clap:
TTN
pát pro 30, 2011 6:28 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

to karel 334 před měsícem mi ty smetáci poslali doplatek na osobák a nákladák.
koncem roku 30.12.2008 sem auta ekologicky zlikvidoval a na úřad jsem se dostal 14.1.2009 tam automobil vyřadili z evidence,a doklady o likvidaci si nechal úřad :wink: a mě ted poslali že mám za tech 14 dní doplatit,takže jsem musel na úřady a zažádat o výpisy z dokumentace,takže jsem získal kopie těch protokolů že ten vůz neexistoval ještě před tou poviností platit a birokraticky to bylo vyřazeno až 14.1.2009

nechápu že dělaji něco takovýho a nemaji možnost si to prověřit,radši budou votravovat lidi.jenže pošlou hned vyplněnou složenku na 200, 500,1300 no a když někdo nemá čas a než aby lítal jako debil tak to radši zaplatí,a má klid.
2x Nissan atleon 210
pát pro 30, 2011 11:27 pm

Žorž.FH12
Příspěvky: 1054
Registrován: stř črc 01, 2009 12:53 am

Příspěvek

TTNandy: To že se na dopravě škube nejvíc.. myslím že sis rovnou odpověděl sám .. Na dopravě jde nejvíc vyrýžovat a jelikož doprava jako obor nikdy nezanikne ani se nijak výrazně neomezí tak je to schopný přísun peněz .. Stát to ví a přirozeně jde cestou nejmenšího odporu ... Jezdit se bude furt , po dálnicích se bude jezdit , tankovat ve velkém se bude , silniční daň se platit bude a tohle je ten nejlákavější příjem .. Co si veznou na živnostníkovi bez zaměstnanců a účetně je permanentné imr vére ve ztrátě jelikož bouchá bez papíru bez přiznaneho příjmu nebo prostě nevykazuje jinak žádný příjem jako většina tady v čr ? Zaměstnancům a vůbec celkově normálním lidem taky nemůžou bůhví jak moc brát , ti už sou nasraní až až a nejvíc řvou , takže odkud brát ? Nefachčenkům nebo podvodníkům ? To by si brali sami sobě
sob pro 31, 2011 1:36 am

Karel334
Příspěvky: 1602
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Příspěvek

Nyní mám v aktovce zase dopis kacelář poj.Dotazují se na vozidlo které bylo v depu.Tahač ihned rána 25 tis kč naval zloděj požaduje.Mám to ok nebudu nic platit jen to ofotím a odešlu nic nenormálního.Jenže zloděj používá RZ mého vozu v dopise která byla původního majitele a to je už tři roky.Odpovím že RZ je mi neznámá a budu čekat jak budou postupovat.Si dokážete udělat obrázek když jako dopravce půjdu si zareg. RZ na FÚ,Reg voz. původního majitele je to total. nesmysl .Ještě dostanete napomenutí že jste se pokusil o podvod a nebo že jste debil.Můj pohled na kanc.poj je že je to jedna místnost tam je tiskárna a tiskne jen ty upomínky jak ji to zrovna napadne.
sob pro 31, 2011 9:15 am

ned led 01, 2012 1:03 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

pokud každý rok zdraží tak každý rok bude rekordní,a přitom více aut nejezdí :wink:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned led 01, 2012 1:59 pm

Hroch.R420

Příspěvek

Min týden jsem jel na Moravu,najedu na Humpolci a krabička dvakrát píp. Říkám si budu sjíždět na Slavkov tak to mi vydrží,ještě tam mam 600. No ty vole já dojedu k Brnu a čtyřikrát píp a nezaplaceno. Tak sjedu na Truckstar at mi to dobijou a doplatí,vyjela mi výpis a málem jsem omdlel. S euro3 ceny mezi sjezdy např V. Jeníkov-Jihlava 59Kč,V.Beranov-Měřín 94Kč,Devět kreuzů-Ostrovačice 66Kč apod.Já bych nebyl proti platit za D5,D8,R10 a další,kde jezdí člověk po normální silnici a ne po tankodromu,ale po tý zkurvenině betonový (D1,D2) to je prostě normální krádež! Každý týden sleduju na tom autě nový škody a to v noci jezdím zásadně v levým a přes den půlkou auta v odstavným. Ty voe,hlavně že se dostaví dálnice někam ke Kroměříži bo kam,ale opravit tu hlavní to ne. Tady se musí něco stát,vždyt není řešení jezdit po bundeskách a pálit tam naftu,brzdy,gumy. A k tomu se ted provalilo že zatkli nějakýho papaláše z ŘSD samozřejmě proč?
Chodím občas na K-report i do diskuzí o dráze a v jednom tématu si tam stěžovali,jak kamiony můžou za rušení tratí,protože stát bohatě podporuje dopravce. Když jsem jim tam spočítal za jaký ceny se jezdí a jaký jsou náklady a že na nákup dopravní techniky nedává stát,tak některým docela spadla čelist.
sob led 21, 2012 4:45 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

D1 se má začít letos opravovat,hold už má 40 let,od Vyškova na Zlín,Přerov krásná cesta :wink:
no a E3 víc jak 4 nápravy 6,44 kč/1km
v pátek od 15:00 do 21:00 hod 9,19 kč/1km
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob led 21, 2012 5:15 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

to je tak kosmický,jako bych nejdřív dostal vejplatu a pak bych makal,to může jen pan kapsch :roll:
2x Nissan atleon 210
sob led 21, 2012 6:00 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

hrochu a to se tes te jeste vylapi celnaci a das jim 500kc flastr za to ze sis dovolil nechat to pipnout 4 i kdyz si vse doplatil a mas na to papir :evil:
M-B Atego 1218 frigo
sob led 21, 2012 6:00 pm

balcin
BAN
Příspěvky: 1061
Registrován: stř bře 09, 2011 8:35 pm
Bydliště: Prerov

Příspěvek

Hrochu,hrochu.Co to vyvadis?Takovy hodny kluk,tak pekny auto a ty takovy pruserař.To se dela?Kluci celnakovití,ty uz se na tebe tesi. :mrgreen: To nekomu potece pot i po zadech. :D
sob led 21, 2012 7:53 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Hroch.R420

Příspěvek

pěknej servr mě tam nejvíc zaujalo tohle:

http://www.k-report.net/clanky/ponorkov ... t-nazaire/
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob led 21, 2012 8:00 pm

Hroch.R420

Příspěvek

Nedám nikomu nic a jdu do správního hned!!! Před měsícem mi odešla krabička,stalo se jeden den odpoledne na posledních dvou branách před koncem dálnice,já to zjistil druhý den po nájezdu na dálnici,tak první pumpa,krabici vyměnili,doplatil jsem brány,ale ty z rána a nenapadlo mě se podívat na den zpátky. Za dva tejdny jdu na Rozvadově dobít krabičku,dojdu zpátky a před autem celníci. A prej kde máte krabičku? Tak říkam že v kapse! A proč? Protože jsem jí dobíjel. A že tam mam u nich nějaký resty a jdu se podívat. Tak mi ukázali ty dvě brány z toho minulýho dne a jednu někdy z července,tak jsem ukázal doklady o doplacení bohužel bez těch dvou,no jelikož jsem to fakt doplacený neměl,tak jsme to domluvili že za dvě kilča mi to vymažou z databáze. On mi říká,že mě klidně pustí,ale že mě chytí někdo jinej a bude chtít dva litry,což mi přišlo rozumný a zaplatil jsem jim to. Ale abych dostal pokutu že jsem doplatil co jsem měl tak se budu hádat. Ono fakt záleží na koho člověk narazí,v pátek za mnou jeli asi 15km a nic,tak snad ok.
sob led 21, 2012 9:03 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

mě se stalo něco podobnýho,hned se to doplatilo ale ženská od premidu na trase zapomněla na dvě brány a už byl problém,ale daly mi to za 300 kč.s tím že to zaplatit musím páč tak je to nastavený,a předemnou mě vymazal ze systému.
sradna největší nastala když jsem na benzince měnil krabičku,paní to neuměla já potřeboval jet,tak jsem zavolal na info linku premidu,a s pomocí tel. asistenky jsem si na benzince vyměnil krabičku a nějakým způsobem i vyplnil reklamaci,po čase došel dopis že mi reklamaci neuznávají :lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob led 21, 2012 9:09 pm

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů