Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

Žorž.FH12
Příspěvky: 1054
Registrován: stř črc 01, 2009 12:53 am

Příspěvek

Mysak Veverka : Tohle je ve Worldu ale né samo domo , než bych toto vytvořil to by mě asi odvezli v kazajce :)
Ke stažení sem to nikde nenašel takže link nebude , maximálně ti to můžu poslat na mejla jestli chceš
pát úno 10, 2012 11:35 am

Uživatelský avatar
Mysak Veverka
Příspěvky: 227
Registrován: ned bře 16, 2008 8:10 am
Bydliště: Pardubice

Příspěvek

Nee díky jsi hodnej.Já si vystačim s tím mým exelem.Jinak není to tak těžký vytvořit.Jen jsem nemoh udělat sčítání těch minut s hodinama.Formátování tabulek mi fakt nejde :D :D
pát úno 10, 2012 12:18 pm

Žorž.FH12
Příspěvky: 1054
Registrován: stř črc 01, 2009 12:53 am

Příspěvek

Tak potom to všechno přepočítávat na minuty nebo psát jen v hodinách :) Já to teda píšu v hodinách všechno , je toho mín na psaní a je to jednodušší. :) Jinak teda než sem tohle našel taky sem zkoušel něco vytvořit a peklo :) Na tohle fakt nemám trpělivost :D
pát úno 10, 2012 12:37 pm

Uživatelský avatar
Mysak Veverka
Příspěvky: 227
Registrován: ned bře 16, 2008 8:10 am
Bydliště: Pardubice

Příspěvek

To jsme dva.Já papírování k smrti nenávidim.Ale zas je to lepší když jí po tobě chcou tak si zajedeš na wifinu a pošleš to vedení hned a máš pokoj.Horší je to s camrákama.Posílal jsem jich onehdá asi dedm.Než sem našel pumpu to byla věčnost.Leze to do výkonu a dneska ti všude řeknou že nemaj fax nebo že to maj zakázaný.Nakonec jsem jí po delší štrapáci našel a poslal jsem to.Dal jsem jim ze slušnosti asi 5 ero odjel a po 10minutách mi přišlo že je to nečitelný.Tak jsem si koupil do auta kopírku se scanerem a měl jsem klídek.... :wink: :wink:
pát úno 10, 2012 12:47 pm

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti