Moderátoři: cuisine, Mykesh, Pavel Bíteš, mili

Odpovědět
meda.monty
Příspěvky: 27
Registrován: pát led 04, 2013 3:16 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

navigace

Příspěvek

Znáte někdo tuto navigaci.Potřebuji koupit novou,ale nemám dost peněz.Tato je docela levná.Jen se bojím,aby jsem si nenaběhl.Díky za případné recenze.


http://aukro.cz/gps-navigace-pro-kamion ... 20562.html
ned úno 24, 2013 12:22 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

ja ti nechci brat iluze ale je to jen reklamni trik defakto takova navigace jeste poradne neexistuje mapy by stali mraky penez mozna to neco umet bude ja mam podobnou a kdyz tam nastavim hodnoty tak me to nepusti skoro nikam a jen cesta s hradce do trebechovic je s 20km zajizdkou kup si normalne garmina dnes se da sehnat nova i do 2000 az 2500 a mas jistotu sice to nebude mit takovy vychytavky ale mapy ktere defakto nekecaji a hold musis koukat a ne jezdit jen podle navi :wink:
M-B Atego 1218 frigo
ned úno 24, 2013 12:31 pm

iconek
Příspěvky: 524
Registrován: sob kvě 29, 2010 10:48 pm
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

O pár stovek dražší navigačky tady nabízí uživatel petrpetr321.Sám ji mám a maximální spokojenost.A již 5ti kolegům jsem ji taky objednával a nikdo si nestěžoval.Poslední objednávka proběhla letos v únoru pro kamaráda, řidiče autobusu.Já s ni na kamionu sjel půl evropy a vždy mě dovedla skoro před vrata firmy.
Momentálně hledám job.
ned úno 24, 2013 1:27 pm

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

nechci radit ale nebrat. Už se mi tento typ dostal do ruky, jedna se o Polskou s opravdu divnym firmwarem. když pominu hodne špatnej procesor, nekvalitní elektroniku a levny LCD panel, který po pulroce ztrati barvu a taky dost odchazeli dotykove vrstvy,,, radeji prodavam osvedcenou, vyzkoušenou , s rychlejsim procesorem a mapama na "míru" než opravdu sracky. kdyz mi tahle z aukra upadne tak ji muzes rovnou hodit do koše, protože na ni nejsou zadny nahr. dily.... kdyz ta moje.. tak neni problem od lcd, po elektroniku... to je jen muj nazor... a když na to tak koukam.. chlapec asi moc dobre vi, proc nedava zaruku... ja davam rok:-) tož muj nazor, klidne si kupujte co uznate za vhodné:-)
pon bře 04, 2013 7:33 pm

RadekMelsa
Příspěvky: 6
Registrován: čtv čer 28, 2012 4:20 pm
Bydliště: Moravská Třebová

Dotaz

Příspěvek

Ahoj chlapi cutěl bych nějakou gps pro tir abych se na ni mohl spolehnout můžete poradit kdo takové prodává? Děkuju
ned bře 24, 2013 12:10 pm

Odpovědět

Zpět na „Nabídky služeb a zboží pro truckery“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti